18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
matex206 2018-01-25, 17:25
kurwa debile, którzy wierzą w to, że on na serio to mówił są nieźle popierdoleni, gość jaki jest taki jest ale łeb ma na karku, ta wypowiedź była niczym innym jak trollingiem dla takich kurew jak np. wyborcza
Zgłoś
Avatar
S................n 2018-01-25, 20:38
elfis napisał/a:

Niezwyciężony
chyba mało masz do czynienia z nieruchomościami, ale Velture ma rację
to nie komuna, nie ma obowiązku w obecnych czasach zameldowania się po wymeldowaniu

to popatrz na rzesze zidiociałych lemingów które na codzień poddawane są praniu mózgów przez debilny tvn
i to w imię czego, kogo
bo nawet mało kto wie kim jest i jakie ma przesłania kierując do swoich owieczek, właściciel owej stacji



Nie porównuj jednego człowieka, który stworzył imperium na fałszu do giganta korporacyjnego z niemieckim kapitałem (również żydowskim), to nie proporcjonalne. Gdyby w tvn pracowały by same rydzyki, lub w samych tylko ich "fucktach" to dziś juz nie wychodziłbyś z domu ze strachu przed tvn'skimi zombie.

RedIsGood napisał/a:

W sumie to chyba zaczynam typa lubić. Przez lata się wkurwiałem jak może tak bezczelnie dymać starych i głupich ludzi no bo po prostu żal mi ich było ale dzisiaj jak widzę te skretyniałe tłumy to chyba rozkręcę podobny biznes do Rydzyka i będę jebał hajs na tych idiotach do bólu To będzie dopiero satysfakcja chodzić na kurwy i chlać za hajs Jana Lwa czy innego przygłupa z tego forum



Na dobry poczatek zacznij sprzedawać "magiczne" koce i kołderki ze srebrem muahahaha.
Zgłoś
Avatar
robo_ 2018-01-25, 21:43 3




Tyle w temacie
Zgłoś
Avatar
OneTime 2018-02-02, 13:58 6
Wilk z Wall Street - Historia Prawdziwa

Zgłoś
Avatar
janlew 2018-02-02, 14:13 1
Rydzyk nigdy Maybaha nie miał, durny fakenews w który wierzą małpy oglądające tvn. To raz.
Bajka z autami od bezdomnego co wygrał w totka... może i być. Ludzie i domy na Radio Maryja czy kościół zapisują.
Jedno jest faktem. Był czas że z semitofilją, chorym wspieraniem każdego żydowskiego roszczenia, walczył tylko Rydzyk. Grzegorza Brauna i Stanisława Michalkiewicza zapraszał tylko Rydzyk. A to oni mieli racje, co widzimy dziś. I to on zbierał informacje o Polakach ratujących żydów, i robił o tym wystawy w UE. Wole więc jak Rydzyk jest przy kasie, niż Owsiak, Bolek czy Michnik.
Zgłoś
Avatar
ppatryk333 2018-02-02, 14:15
z tym Maybahem zgadzam sie z janlew
Zgłoś
Avatar
poligon6 2018-02-02, 14:21
Papcio muchomor kosi kase z frajerów lepiej niz Jurek Owsiak. W mysl zasady pokornr ciele dwie matki ssie usadowił się na panstwowej kasie oraz na datkach.

W ameryce to dość popularny zawód. telekaznodzieja, tyle ze tam trudnią sie tym głownie ewangelicy.
Zgłoś
Avatar
k................s 2018-02-02, 14:24
Ile jeszcze wersji tego będzie, bo ta jest chyba szósta sadistic.pl/cuda-vt466434.htm
Zgłoś
Avatar
janlew 2018-02-02, 14:25
No dobra, ale to chyba nie duplikat ... Ja tam śmiechłem.
Zgłoś
Avatar
k................s 2018-02-02, 14:45
janlew napisał/a:

No dobra, ale to chyba nie duplikat ... Ja tam śmiechłem.



Przesłanie jest to samo, a i dyskusja będzie podobna. Takie wariacje dodaje się w komentarzach.
Zgłoś