18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:07
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 24 minuty temu
🔥 Poskromienie hotelowej Karyny - teraz popularne
🔥 Zaczepna samica - teraz popularne
🔥 Nowoczesność u seniorów ... - teraz popularne
🔥 Grzech - teraz popularne
Avatar
twojstarywsamychgaciach 2024-04-20, 3:21 27
Świetny pomysł, jak z ukrami w nfz. Ci debile sprawdzają kompetencje dopiero po czasie i taki kretyn może sobie 3 miesiące lekko w przychodni pracować.
Zgłoś
Avatar
Janko 2024-04-20, 5:14 25
I dopiero zacznie się mafia
Zgłoś
Avatar
Ludzie_to_DEBILE 2024-04-20, 5:55 107
Wspaniały pomysł, jeszcze niech przyjdzie covid znowu to tym razem widłami będą Ukry pacyfikować niepokornych i nie będzie zabaw, albo rolników na granicy rozgonią, Jakichś Gruzinów do "kryminalnej" ojapierdole. Ukraińcy nie chcięli walczyć o bezpieczeństwo swoich rodaków, to co tutaj będą robić? Kurwa, przecież takie coś to jest zdrada ojczyzny, zaraz jakiś mongoł mi napisze "ale tak jest w tym i tym kraju", a chuj mnie obchodzi jak jest w innym kraju. Tu jest Polska a nie "jakiś kraj", kurwa, pomysłodawca to jakiś antypolski chuj pierdolony, obce siły ściągaćdo kraju aby Ci ludzie nie czuli empatii do autochtonów i jechali z nimi równo gdy ktoś złamie najmniejsze wykroczenie, jeszcze niech wejdzie prawo o "mowie nienawiści" to powiesz do tranzystora że jest facetem przebranym za babę i pałą po plecach dostaniesz. A jak ktoś nie rozumie, to polecam przeczytać co to Manifest z Ventotene jeszcze, tam napisane o federalizacji itp. Chuj kurwa dupa.

ps. czytałem już o tym wcześniej, tam jest napisane wprost że po pierwsze chodzi o "braki kadrowe" a kolejnym powodem jest chęć "rozpracowywania mniejszości narodowych przez ich rodaków", pierwszy powód? Dlaczego nie sypną więcej kasy? Teraz wszędzie piszą o zwolnieniach... niech zatrudnią Polaków, a nie nam budują skurwysyny V kolumnę w służbach, co za kurwa jebane antypolskie szmaty.
Zgłoś
Avatar
Zulu-Gula 2024-04-20, 6:19 2
Płaskoziemcy w polskiej policji.
Zgłoś
Avatar
Z................w 2024-04-20, 6:20 4
Ludzie_to_DEBILE napisał/a:

Wspaniały pomysł, jeszcze niech przyjdzie covid znowu to tym razem widłami będą Ukry pacyfikować niepokornych i nie będzie zabaw, albo rolników na granicy rozgonią, Jakichś Gruzinów do "kryminalnej" ojapierdole. Ukraińcy nie chcięli walczyć o bezpieczeństwo swoich rodaków, to co tutaj będą robić? Kurwa, przecież takie coś to jest zdrada ojczyzny, zaraz jakiś mongoł mi napisze "ale tak jest w tym i tym kraju", a chuj mnie obchodzi jak jest w innym kraju. Tu jest Polska a nie "jakiś kraj", kurwa, pomysłodawca to jakiś antypolski chuj pierdolony, obce siły ściągaćdo kraju aby Ci ludzie nie czuli empatii do autochtonów i jechali z nimi równo gdy ktoś złamie najmniejsze wykroczenie, jeszcze niech wejdzie prawo o "mowie nienawiści" to powiesz do tranzystora że jest facetem przebranym za babę i pałą po plecach dostaniesz. A jak ktoś nie rozumie, to polecam przeczytać co to Manifest z Ventotene jeszcze, tam napisane o federalizacji itp. Chuj kurwa dupa.
ps. czytałem już o tym wcześniej, tam jest napisane wprost że po pierwsze chodzi o "braki kadrowe" a kolejnym powodem jest chęć "rozpracowywania mniejszości narodowych przez ich rodaków", pierwszy powód? Dlaczego nie sypną więcej kasy? Teraz wszędzie piszą o zwolnieniach... niech zatrudnią Polaków, a nie nam budują skurwysyny V kolumnę w służbach, co za kurwa jebane antypolskie szmaty.



Gościu kto ci to przeczyta? pedały tylko
Zgłoś
Avatar
PsikutaBezS 2024-04-20, 6:27 2
Łykajcie te klikalne gówniane filmiki dalej...
Zgłoś
Avatar
psotny_fiutek 2024-04-20, 6:56 31
Ludzie_to_DEBILE napisał/a:

Wspaniały pomysł, jeszcze niech przyjdzie covid znowu to tym razem widłami będą Ukry pacyfikować niepokornych i nie będzie zabaw, albo rolników na granicy rozgonią, Jakichś Gruzinów do "kryminalnej" ojapierdole. Ukraińcy nie chcięli walczyć o bezpieczeństwo swoich rodaków, to co tutaj będą robić? Kurwa, przecież takie coś to jest zdrada ojczyzny, zaraz jakiś mongoł mi napisze "ale tak jest w tym i tym kraju", a chuj mnie obchodzi jak jest w innym kraju. Tu jest Polska a nie "jakiś kraj", kurwa, pomysłodawca to jakiś antypolski chuj pierdolony, obce siły ściągaćdo kraju aby Ci ludzie nie czuli empatii do autochtonów i jechali z nimi równo gdy ktoś złamie najmniejsze wykroczenie, jeszcze niech wejdzie prawo o "mowie nienawiści" to powiesz do tranzystora że jest facetem przebranym za babę i pałą po plecach dostaniesz. A jak ktoś nie rozumie, to polecam przeczytać co to Manifest z Ventotene jeszcze, tam napisane o federalizacji itp. Chuj kurwa dupa.

ps. czytałem już o tym wcześniej, tam jest napisane wprost że po pierwsze chodzi o "braki kadrowe" a kolejnym powodem jest chęć "rozpracowywania mniejszości narodowych przez ich rodaków", pierwszy powód? Dlaczego nie sypną więcej kasy? Teraz wszędzie piszą o zwolnieniach... niech zatrudnią Polaków, a nie nam budują skurwysyny V kolumnę w służbach, co za kurwa jebane antypolskie szmaty.



Masz rację w 100%

Odpowiedz jest taka : Polska rządzą polskojęzyczne kreatury z polskim obywatelstwem, oni to wiedzą, My to wiemy ale nic nie robimy...

Oni posuwają się co chwilę o krok dalej sondując na ile sobie mogą z ,, polaczkami '' pozwolić.

A My dalej śpimy lub udajemy że deszcz pada jak Nam w twarz te kurwy plują !!!!

W tej chwili na naszych oczach, dokonuje się od 2020r IV rozbiór Polski...
Zgłoś
Avatar
żmij 2024-04-20, 8:36 16
Zbysław napisał/a:

Gościu kto ci to przeczyta? pedały tylko



Kretyn z pewnością nie da rady.

PsikutaBezS napisał/a:

Łykajcie te klikalne gówniane filmiki dalej...



Filmiku nie oglądałem, ale to, że KGP analizuje możliwości zatrudnienia upadlińców, Białorusinów i gruzinów w polskiej Policji- to fakt.
Zgłoś
Avatar
Heliar 2024-04-20, 9:40 1
żmij napisał/a:

Kretyn z pewnością nie da rady.
Filmiku nie oglądałem, ale to, że KGP analizuje możliwości zatrudnienia upadlińców, Białorusinów i gruzinów w polskiej Policji- to fakt.


W radiu jakiś policjant mówił o "konsultantach" z obcokrajowcami na zasadzie zleceń. Dla mnie to raczej brzmiało jakby szukali konfidentów.
Zgłoś
Avatar
żmij 2024-04-20, 10:31 4
Heliar napisał/a:

W radiu jakiś policjant mówił o "konsultantach" z obcokrajowcami na zasadzie zleceń. Dla mnie to raczej brzmiało jakby szukali konfidentów.



Od czegoś muszą zacząć, żeby ludzi przyzwyczaić.
Zgłoś
Avatar
juderaus 2024-04-20, 12:42 7
Pojebany kraj z pojebanym bydłem. JEBAĆ POPIS.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-04-20, 13:10
Zbysław napisał/a:

Gościu kto ci to przeczyta? pedały tylko



Z pewnością żadne multikonto z zagłębiowskich podziemi nie da rady
Zgłoś
Avatar
m777 2024-04-20, 15:16 8
Ale wy kurwa głupi jesteście. Już wiem kto robił zrzutkę na portal. Te same debile co płacą za republikę tv.
Nawet nie chce mi się tłumaczyć że ruch policji ma sens i adresuję Wasze obawy względem obcokrajowców.

Idziecie głosujcie dalej na konfederację i Kaję Godek
Zgłoś
Avatar
bambinizm 2024-04-20, 15:46 2
Przecież to legalne. Ustawa 1066, którą Tusk wrzucił ponad dekadę temu... Bo wiedzieli, że się przyda
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie