18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 22:52
🔥 Jeb w łeb - teraz popularne
🔥 salto man ... - teraz popularne
🔥 Pa tera ... - teraz popularne
🔥 Stażysta - teraz popularne
Avatar
Halman 2021-11-10, 8:16 3
bankomat wypluł bo babsztyl chciał puścić w obieg fałszywkę... istna parda cwaniaków....
Zgłoś
Avatar
ra0mir 2021-11-10, 9:10 1
Dlatego nie ufam takim "pomocnikom bezinteresownym".
Zgłoś
Avatar
Lukalu 2021-11-10, 9:40 1
Typowe polaczki
Zgłoś
Avatar
janlew 2021-11-10, 10:17 39
Lukalu napisał/a:

Typowe polaczki


Jak przez polaczków, masz na myśli pobolszewickich hazarów ze wschodu, od jakich się niestety w Polsce roi to owszem. Jak masz na myśli Polaków, to pewnie sam jesteś z polaczków o których mówie.
Zgłoś
Avatar
djpyza 2021-11-10, 12:18 2
janlew napisał/a:

Jak przez polaczków, masz na myśli pobolszewickich hazarów ze wschodu, od jakich się niestety w Polsce roi to owszem. Jak masz na myśli Polaków, to pewnie sam jesteś z polaczków o których mówie.



a ty to kto pizda z polskiego zachodu uważasz się za lepszego od tych ze polskiego wschodu ! parchu jeden !
Zgłoś
Avatar
janlew 2021-11-10, 16:05 13
djpyza napisał/a:

a ty to kto pizda z polskiego zachodu uważasz się za lepszego od tych ze polskiego wschodu ! parchu jeden !


Pisałem o hazarach ze wschodu, nie o wschodzie Polski. Wbrew pozorom najwięcej takich w Warszawie, Poznaniu czy Gdańsku. Polacy ze wschodu mi nie przeszkadzają, to że jesteście tam w większości głupi i prości, co udowadnia twój wpis, to nawet sympatyczne. W kobietach mi te cechy nie przeszkadzają, dla czego miały by w rodakach.
Nie lubie fałszywych i przebiegłych folksdojczy no i koszerniaków, co krok zdradzających i gardzących Polską, i o nich właśnie pisałem, i ich wschodnim rodowodzie. Bo przylazło to to z ruską armią na Polską ziemie.
Zgłoś
Avatar
tigerqaz 2021-11-10, 17:41 1
Jakby na papie nie miała szmaty, pod same ślepia, to i by zauważyła kasę na glebie.
Zgłoś
Avatar
djpyza 2021-11-10, 21:14 1
janlew napisał/a:

Pisałem o hazarach ze wschodu, nie o wschodzie Polski. Wbrew pozorom najwięcej takich w Warszawie, Poznaniu czy Gdańsku. Polacy ze wschodu mi nie przeszkadzają, to że jesteście tam w większości głupi i prości, co udowadnia twój wpis, to nawet sympatyczne. W kobietach mi te cechy nie przeszkadzają, dla czego miały by w rodakach.
Nie lubie fałszywych i przebiegłych folksdojczy no i koszerniaków, co krok zdradzających i gardzących Polską, i o nich właśnie pisałem, i ich wschodnim rodowodzie. Bo przylazło to to z ruską armią na Polską ziemie.



nie przeczytałem o hazarach ze wschodu więc mój błąd a jak uważasz że ze wschodniej polski ludzie są mniej inteligentni niż ty to i tak kij ci w srakę właśnie takim myśleniem takie cioty jak ty pokazują jacy to są innnnteligentniiiiii xd a tak poważnie sram na ciebie jechać z takimi zacofańcami jak ty pewnie jesteś sprzedajną niemiecka resztę se dokącz sam. zmien avatar bo na to nie zasługujesz serdelku.
Zgłoś
Avatar
mentosnsc 2021-11-12, 5:45
Lukalu napisał/a:

Typowe polaczki



A ty chujku co, masz kompleks polaczka?
Zgłoś
Avatar
mazga50 2021-11-13, 23:18 1
Lukalu napisał/a:

Typowe polaczki



Ale to u was. Ruskie bukwy na tym banerze widzisz?
Zgłoś