18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 47 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
filipczax_ck 2014-07-20, 22:07 8
po raz pierwszy z czystym sumieniem można przyznać piwko kobiecie za kierownicą !
Zgłoś
Avatar
saves 2014-07-20, 22:40
No i dopiął swego.
Zgłoś
Avatar
rez47 2014-07-20, 23:13
Odszkodowań za chuj się nie dostaje, wiec cierp ciało coś chciało.
Zgłoś
Avatar
panmorda 2014-07-20, 23:16 1
Prowadziła identycznie jak moja stara... Nigdy nie patrzy tam gdzie trzeba...
Zgłoś
Avatar
killua 2014-07-21, 8:18 1
ale czemu sądzicie że chciał wyłudzić odszkodowanie? wg mnie koleś był najebany i chciał Pani zakomunikować ze teraz on przechodzi, babka ruszyła gościowi się perspektywa zmieniła i sie wywalił. babka wogóle go nie widziała bo się zafixowała na prawej no i tyle.
Zgłoś
Avatar
Kantinflas 2014-07-21, 8:54
Mam nadzieje ze fajnie mu sie umieralo ze swiadomoscia jaka glupia kurwa byl.
Zgłoś
Avatar
SolarisN1 2014-07-21, 8:58
Ta tępa cipa zrobiła to na farta, bo w swojej głupocie w ogóle go nie zauważyła. Gloryfikowanie jej sadyzmu to pedalstwo, a baba to ciota i chuj.
Zgłoś
Avatar
maddog77 2014-07-21, 9:48
Kurwa jakbym miał oczy jak cipa dziewicy to też bym nic nie widział.
Zgłoś
Avatar
qwachu 2014-07-21, 11:59
bowmanek napisał/a:

Pytanie do ekspertów. Jak ta sprawa zostanie rozwiązana. Jak dla mnie to żadna wina babki, bo facet wszedł na jezdnie w niedozwolonym miejscu i położył się pod samochodem po kontakcie, który by nawet komara nie zajebał. Z drugiej strony babka go nie zauważyła. Ciekawy jestem jak się ta sprawa zakończyła.

Jak dla mnie to gościu mógłby dostać w pierdol w ramach dodatkowej kary (z wrzutą na Sadolka), a kobietę, z powrotem do kuchni zagonić i wszyscy zadowoleni.

// Ciekawe czy modek ten sarkastyczny komentarz wywali twierdząc, że nic nie wnosi do tematu? W końcu wspomniałem o kobiecie i kuchni, a ostatnio przesadna poprawność polityczna szaleje na Sadolku.
Zgłoś
Avatar
drops9 2014-07-21, 13:47
Ja tutaj widze gościa (możliwe że najebanego) który chciał pomóc wyjechać tej babce ze skrzyżowania. Dał jej znak że ma sie zatrzymać bo z prawej strony jedzie auto. Czasami sie widzi podobne sytuacje jak ktoś cofa i druga osoba asekuruje
Zgłoś
Avatar
wojas30 2014-07-21, 21:44
I bardzo dobrze. Takie kurwy wyłudzające odszkodowania dokładnie w ten sposób powinny schodzić z tego świata. No może ciut wolniej i w większych męczarniach.
Zgłoś