18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Przed chwilą
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:00
Avatar
brylant1412 2013-05-08, 21:24
potem taki małolat dostanie gumą i bedzie płakać panie policjancie nie bijcie dwa razy w to samo miejsce bo to boli
Zgłoś
Avatar
kamanes 2013-05-08, 21:28
Co to ... C-:...???
Zgłoś
Avatar
Carol 2013-05-08, 21:34 1
Później narzekają, że ich policja nęka.
Zgłoś
Avatar
XtravaganZa 2013-05-08, 21:45 10
Szron napisał/a:

Dobrze kurwą małolatą.


Zgłoś
Avatar
Stix2511 2013-05-08, 22:00
Ja tu kurwa nic nie widze ;o
Zgłoś
Avatar
judasz1234 2013-05-08, 22:05
zaraz zleci się masa hejterów mówiących o tych, że "psiarnia to kurwy bo nic nie robią tylko upierdalają dobrych obywateli za picie piwa i 2 gramy w kieszeni"
Zgłoś
Avatar
p................a 2013-05-08, 22:06 1
jak widze ludzi co tu kozacza a rocznik z nich 95 to pozdrawiam ogolnie nikt z was by tutaj nic nie zrobil, 3 patoli podchodzi do was fest blisko ze nawet wstac nie mozecie, bo jak wstaniesz to odbiora to jako attack i juz jest po tobie, tylko defensywna technika, no chyba ze ktos jest takim kozakiem ze 3 nokałty by wyprowadził i potem wsiadł do autobusu ktory zawsze o tej porze przyjezdza o czasie"sarkazm" i nie skasował biletu, pozdrawiam wszystkich którzy byli w takiej sytuacji, z pojebanymi dałnami sie nie dogadasz , jak chca ci dojebac to ci dojebia tylko musze sie nakrecic gadka. Sytuacja bez wyjscia. jedyne to przeczekac az przyjedzie autobus i wbiec do niego szybko, wiem ze to lamerskie ale jeszcze bardizej lamerskie jest ich zachowanie:P
Zgłoś
Avatar
Black Snake 2013-05-08, 22:17 6
@up, co ty masz do rocznika 95? Mnie kilka razy gliniarze zwinęli do radiowozu, raz na komendę. Jakoś nic do nich nie mam (Oprócz 2 rzeczy, ale o tym później). Kilka razy do kontroli lub za palenie/picie. Raz co mnie wkurzyło to za picie w nocy w lesie -.- i mandat. Drugi raz to jak mnie w parku lodówa potrąciła. No i można podciągnąć jeszcze, że próbowali zatachać mnie na komendę za kradzież własnego skutera bo bez dokumentów pchałem go do mechanika, ale przynajmniej się interesują i coś robią. Na komendzie wylądowałem za 'awanturowanie' się po pijaku. Piłem na ławce z koleżankami i jakiś najebany koleś zaczął się do nich sapać później do mnie i na policję zadzwonił. Policja przyjechała powiedziała nam, że jak coś mamy twierdzić, że alkohol nie jest nasz i unikać takich debili co na policję dzwonią. Na komendzie zbadali alkomatem i wypuścili. Jakoś zawsze trafiam na spoko gliniarzy (oprócz tajniaków), z którymi idzie się dogadać - oczywiście na spokojnie, a nie się drzeć i wyzywać ich. Nic do nich nie mam, wykonują swoją pracę i pewnie starają się wykonać ją najlepiej jak potrafią. Jak już to straży miejskiej nienawidzę.
Zgłoś
Avatar
KamilAW 2013-05-08, 22:20 2
Widzę kolega powyżej ma życie na pełnej pirani !
Zgłoś
Avatar
m................9 2013-05-08, 22:27 4
pika napisał/a:

jak widze ludzi co tu kozacza a rocznik z nich 95 to pozdrawiam ogolnie nikt z was by tutaj nic nie zrobil, 3 patoli podchodzi do was fest blisko ze nawet wstac nie mozecie, bo jak wstaniesz to odbiora to jako attack i juz jest po tobie, tylko defensywna technika, no chyba ze ktos jest takim kozakiem ze 3 nokałty by wyprowadził i potem wsiadł do autobusu ktory zawsze o tej porze przyjezdza o czasie"sarkazm" i nie skasował biletu, pozdrawiam wszystkich którzy byli w takiej sytuacji, z pojebanymi dałnami sie nie dogadasz , jak chca ci dojebac to ci dojebia tylko musze sie nakrecic gadka. Sytuacja bez wyjscia. jedyne to przeczekac az przyjedzie autobus i wbiec do niego szybko, wiem ze to lamerskie ale jeszcze bardizej lamerskie jest ich zachowanie:P

ja miałem podobną sytuacje, tez na przystanku tylko w biały dzień... siedziałem sobie na ławeczce i nagle jak dostałem gonga to aż głowa odbiła mi się od szyby a później to tylko pamiętam jak jakiś przechodzień pomógł mi pozbierać się z gleby.... jak czytam komentarze typu ja bym się nie dał to pękam ze śmiechu... ci co nie byli w takiej sytuacji powinni zamknąć jape bo nie wiedza o czym mówią.... jak w porę zauważysz ze coś się szykuje to pozostaje tylko spierdalać chyba ze masz pas kung fu i wiesz ze dasz rade pozamiatać trzech to ewentualnie możesz zaryzykować... najwyżej ktoś wyciągnie noża i cie zadźga... z patologia nie ma co dyskutować
Zgłoś
Avatar
socjalmmv 2013-05-08, 22:37
Taką postawę policji to ja rozumiem.
Zgłoś
Avatar
Policeman 2013-05-08, 22:56 1
I co, taka policja zła? Zła, biedna i niewydolna, ale swoje ostatecznie zrobi. Straż miejska by się przyczaiła i robiła rekonesans, bo kto wie, te szczurowate suchoklatesy mogą znać kraft magę czy innego mine crafta.
Zgłoś
Avatar
Geralt26 2013-05-08, 22:57
Do cwaniaków "JP" dalej mówcie kurwa ze policja to chuje , cybernetycy zajebani
Zgłoś
Avatar
K................a 2013-05-08, 23:02 1
Dlatego zawsze mam przy sobie łańcuch z kluczami i długopis. Bardzo dobra broń w takiej sytuacji. Łańcuchem po mordzie i jest skarifikejszyn-modifikejszyn a'la król albanii, długopis w jaja i kapturek ma cipkę.
Zgłoś
Avatar
Juzek_Owsiak 2013-05-08, 23:10
Strzelać bez ostrzeżenia. Płakać nikt nie będzie, a i tak się to nie przyda.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie