18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Przed chwilą
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:00
Avatar
fifif 2013-05-08, 23:14
Tu jest przykład na to, jak to nie można wrzucać wszystkich do jednego worka. Ludzie mówią o tym, jaka policja jest niedobra, bo słyszą tylko o aferach. Tak jak nikt nie mówi o tym, że piekarz upiekł chleb, tak samo nikt o wykonywaniu swoich obowiązków przez policjanta nie mówi. Media piszą tylko jak coś jest nie tak i już nagonka na wszystkich... Zmanipulowani po prosu są Ci wszyscy JP itd.
Zgłoś
Avatar
rksrobert 2013-05-08, 23:24 3
Najlepsi są właśnie tacy jak na filmie. Patyczaki, machają przeszczepami na oślep. Też miałem kiedyś taką sytuację, szedłem ze znajomą parkiem, stało może 5 chłopaczków w białych czapeczkach na potylicy i jeden z nich coś powiedział do znajomej. Wtedy uprzejmie powiedziałem mu, żeby się zastanowił co mówi. To podeszli wszyscy i coś kozaczyli. Jeden dostał raz i padł. "Koledzy" spierdalali jak dzikie zające, zostawiając ziomka. Jestem kibolem i trenuję sporty walki. Tak to wydarzyło się naprawdę.
Zgłoś
Avatar
judasz1234 2013-05-08, 23:35
rksrobert napisał/a:

Najlepsi są właśnie tacy jak na filmie. Patyczaki, machają przeszczepami na oślep. Też miałem kiedyś taką sytuację, szedłem ze znajomą parkiem, stało może 5 chłopaczków w białych czapeczkach na potylicy i jeden z nich coś powiedział do znajomej. Wtedy uprzejmie powiedziałem mu, żeby się zastanowił co mówi. To podeszli wszyscy i coś kozaczyli. Jeden dostał raz i padł. "Koledzy" spierdalali jak dzikie zające, zostawiając ziomka. Jestem kibolem i trenuję sporty walki. Tak to wydarzyło się naprawdę.


to fajnie
Zgłoś
Avatar
MichaU 2013-05-08, 23:43
rksrobert napisał/a:

Najlepsi są właśnie tacy jak na filmie. Patyczaki, machają przeszczepami na oślep. Też miałem kiedyś taką sytuację, szedłem ze znajomą parkiem, stało może 5 chłopaczków w białych czapeczkach na potylicy i jeden z nich coś powiedział do znajomej. Wtedy uprzejmie powiedziałem mu, żeby się zastanowił co mówi. To podeszli wszyscy i coś kozaczyli. Jeden dostał raz i padł. "Koledzy" spierdalali jak dzikie zające, zostawiając ziomka. Jestem kibolem i trenuję sporty walki. Tak to wydarzyło się naprawdę.



Dałem Ci piwo, bo spierdalali jak dzikie zające.
Zgłoś
Avatar
Dzoyo 2013-05-09, 0:05
Dziesiona to dziesiona.
Zgłoś
Avatar
zielak300 2013-05-09, 2:16 1
Ale byśmy ich napierdalali jak byśmy ich spotkali.
Zgłoś
Avatar
Resterwers 2013-05-09, 8:02
No a tak liczyłem na jakiś soczysty wpierdol ze strony jakiegoś przechodnia
Zgłoś
Avatar
Gienek2 2013-05-09, 9:49
i jak policja takich nawet uderzy to ja jestem ZA bo takim dobrze wysłać wiadomość: jest ktoś silniejszy więc się pilnuj gnoju. ale bezpodstawne wystawianie mandatów za piwo na odludziu..... t ojuż skażenie człowieczeństwa
Zgłoś
Avatar
gregor87 2013-05-09, 10:40
wreszcie Policja była tam gdzie trzeba
Zgłoś
Avatar
rksrobert 2013-05-09, 11:21
@judasz1234 Wiem, wiem, że jesteś pod wrażeniem. Mam nadzieję, że skończysz tak samo jak Judasz. Pozdrawiam Cie serdecznie.
Zgłoś
Avatar
Gebofon 2013-05-09, 13:12
W Lublinie takie akcje ostatnimi czasy to rzadkość, ale wiadomo że wszędzie są niedojeby Można sobie poschizować, popić, pośpiewać na mieście, nawet w dobrym smaku zaczepić jakieś dupeczki...no ale bez przesadyzmu. Żyjemy kurwa w społeczeństwie.

...starzeję się
Zgłoś