18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
cwaniaczki drogowe
m4ci3j • 2011-06-20, 16:27
oglądajcie sadole! ale nie powtarzajcie.



P.S. jak za ostre można przerzucić do harda
Zgłoś
Avatar
Xenomorph08 2011-06-20, 21:24 1
Kumpel był strażakiem. Kiedys dostali wezwanie do wypadku. Dziewczyna w jego wieku (21lat) zmarła mu na rękach jak ja z samochodu wyciagnal.
Zgłoś
Avatar
lukasz343 2011-06-20, 21:30
szkoda mi się dzieciaka zrobiło
Zgłoś
Avatar
n................e 2011-06-20, 21:33
muzyka chyba z avatara
Zgłoś
Avatar
gin 2011-06-20, 21:38
Posiadam prawko od 1,5 roku i powiem wam, że ciężko to widzę. Debili na drogach coraz więcej
Zgłoś
Avatar
Bartooo 2011-06-20, 21:48
Jakie to cwaniactwo drogowe , jak połowa tu to gówno z filmów ...
Zgłoś
Avatar
Wiochmen 2011-06-20, 21:53 1
Cytat:

Kumpel był strażakiem. Kiedys dostali wezwanie do wypadku. Dziewczyna w jego wieku (21lat) zmarła mu na rękach jak ja z samochodu wyciagnal.



i co przeżyła?

0.20s fajnie tirem jechalem co nie?
Zgłoś
Avatar
Ryuk 2011-06-20, 21:54 2
Kurwa, jestem za tym, żeby tego typu "reklamy" były puszczane dzień w dzień przed każdym filmem (choć jedna). Może niektórym drogowym imbecylom coś by do głowy dotarło i przestali by się rozbijać furami starych, bo "jestem kozak". Wkurwiają mnie frajerzy, którzy myślą, że jak mają prawko to są mistrzami kierownicy i kurwa droga jest ich :/
Zgłoś
Avatar
~Vuko 2011-06-20, 22:24
Xenomorph08 napisał/a:

Kumpel był strażakiem. Kiedys dostali wezwanie do wypadku. Dziewczyna w jego wieku (21lat) zmarła mu na rękach jak ja z samochodu wyciagnal.


Idiota na akcję pojechał bez many.

Podobne filmiki były w jakiejś akcji przeciwko piraceniu na drogach. Chyba w Czechach, czy ki chuj.
Zgłoś
Avatar
Wiochmen 2011-06-20, 22:29 2
Vuko napisał/a:

Idiota na akcję pojechał bez many.



Xenomorph08 cos chyba pierdoli z tego co wiem to do kazdej akcji jedzie priest lvl 80
Zgłoś
Avatar
Xenomorph08 2011-06-20, 22:35
Podobny wypadek do pierwszego był koło UWM w Olsztynie w zeszłym roku. Studentka w śpiączce.
Zgłoś
Avatar
t0rmentor 2011-06-20, 23:13
Kiedyś było coś podobnego, ale z muzyką z Benny Hilla. Zdecydowanie bardziej sadystyczne wrażenie robiło
Zgłoś
Avatar
Avallach 2011-06-21, 0:36 5
pitarturbull1987 napisał/a:

ten film ewidentnie przedstawia faceta w złym świetle a przecież wiemy jak kobiety prowadza samochody prawda?



Weź się nie wypowiadaj bo w ogóle nie o to chodziło w tym filmiku... wkurwiłeś mnie.

To jak ktoś prowadzi w ogóle w takiej sytuacji nie gra roli, możesz być mistrzem kierownicy, ale też skończonym kutasem i podatnym na wpływy krypto samcem alfa, który swoim zachowaniem naraża innych. A z tym tekstem "wszyscy wiemy jak kobiety prowadzą..." to nie wiem do końca o co Ci chodzi? Że co, kobiety nie potrafią zaparkować, albo cofać po łuku...? Za to jeżdżą wolno i ostrożnie i nie mają lęku chuja - że muszą pokazywać na lewo i prawo jakimi to są macho ...

Osobiście wszystkie kobiety jakie znam są dobrymi kierowcami i w wieloletniej karierze nie miały wypadków. Więc wypchaj się swoimi macho alfa tekstami i wypierdalaj. Mam dość debilnych i bezpodstawnych tekstów o tym jakie to kobiety są złe, głupie, nic nie potrafią i muszą jedynie gotować i prać brudne gacie... Znajdź sobie prawdziwą kobietę z którą będziesz chciał spędzić resztę życia i zacznij szanować własną matkę i wtedy pisz takie komentarze (i nie chodzi mi głownie o Ciebie, ale wszystkich palantów od takich tekstów)!
Zgłoś
Avatar
Lumpy1 2011-06-21, 0:44
wszyscy dostali z was na komunie neta?? czy co ?? ile razy ten film tu będzie??
Nuta Genialna! My immortal
Zgłoś
Avatar
xqwzsa 2011-06-21, 0:56
jakoś nie bylo tam zadnej kobiety za kierownicą
Zgłoś
Avatar
MadCat 2011-06-21, 1:33
No, Wreszcie Normalny temat na sadistic, mam dość kobiet z kutasami, czy jakiś sucharów z mam talent gdzieś z świata - czysta esencja sadola
Najbardziej podobał mi się moment w którym samochód przygniata chłopakiem nogi dziewczyny - Daje mi to do myślenia jak bardzo kocham swoją.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie