18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 4 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
S................s 2013-08-11, 17:15 37
Coż to ja widze, frajerski sposob na latwe sadolowe piwka, w takim razie nic tylko wbijac na mistrzowie.org i kopiowac kazdego screenka po kolei, utone w morzu piw ktorych nie bedzie bo sa jakies z dupy, klikane - i bede mial czym przyszpanowac we wrzesniu, AWWW YEAH
Zgłoś
Avatar
V................t 2013-08-11, 17:21 12
Sataris, z czym ty masz problem?

Masa półgłówków takich jak ty chyba nigdy nie zrozumie, że nie każdy wchodzi na mistrzów/demotywatory/kwejk/jebzdzidy itp itd. 3/4 materiałów tutaj pochodzi zapewne z tychże stron. Jak ktoś ma tak spierdolone życie, że sobie chce nabijać jakieś wirtualne piwka przez wstawianie screenów z tych portali, to już jego sprawa. Skończ jojcyć i scrolluj w dół. Miłego dnia.
Zgłoś
Avatar
S................s 2013-08-11, 17:48 8
Vinterlandet napisał/a:

Sataris, z czym ty masz problem?

Masa półgłówków takich jak ty chyba nigdy nie zrozumie, że nie każdy wchodzi na mistrzów/demotywatory/kwejk/jebzdzidy itp itd. 3/4 materiałów tutaj pochodzi zapewne z tychże stron. Jak ktoś ma tak spierdolone życie, że sobie chce nabijać jakieś wirtualne piwka przez wstawianie screenów z tych portali, to już jego sprawa. Skończ jojcyć i scrolluj w dół. Miłego dnia.



a spierdalaj ;s
Zgłoś
Avatar
Pan_Marszałek 2013-08-11, 17:52 7
Sataris napisał/a:



a spierdalaj ;s



Mistrzem ciętej riposty to ty nie jesteś
Zgłoś
Avatar
pawelwmd 2013-08-11, 18:13 9
Sataris napisał/a:

Coż to ja widze, frajerski sposob na latwe sadolowe piwka, w takim razie nic tylko wbijac na mistrzowie.org i kopiowac kazdego screenka po kolei, utone w morzu piw ktorych nie bedzie bo sa jakies z dupy, klikane - i bede mial czym przyszpanowac we wrzesniu, AWWW YEAH



Nie wiem czy zauważyłeś, ale szkołę już skończyłem.
Zgłoś
Avatar
Z................y 2013-08-11, 18:26 6
pawelwmd napisał/a:


Obrazek
Nie wiem czy zauważyłeś, ale szkołę już skończyłem.



No to wypieprzaj na szparagi do Holandii a nie nas tu dręczysz jakąś padliną z kwejków. Ani to zabawne ani sadystyczne, w ogóle w tym komentarzu chodziło o to by ludzie dzwonili do jego znajomego, więc wszystko dobrze przemyślane, ale za ciasny łeb masz widocznie
Zgłoś
Avatar
kertoiPs 2013-08-11, 19:00
Wracając do tematu to fajny sposób, żeby wjebać jakiegoś frajera. Im bardziej pociśniesz tym więcej osób będzie dzwonić.
Zgłoś
Avatar
kroplowa 2013-08-11, 19:00 1
A numer pewnie jest do czarnucha z czarnuchomobila a nie do autora.
Zgłoś
Avatar
pawelwmd 2013-08-11, 19:40
Zly_wrecz_okropny napisał/a:



No to wypieprzaj na szparagi do Holandii a nie nas tu dręczysz jakąś padliną z kwejków. Ani to zabawne ani sadystyczne, w ogóle w tym komentarzu chodziło o to by ludzie dzwonili do jego znajomego, więc wszystko dobrze przemyślane, ale za ciasny łeb masz widocznie


Mam większe ambicje niż Ty, jeśli szczytem Twoich marzeń jest zapierdalanie w polu przy 30 stopniowym upale i mieszkanie z polakami-cebulakami jak w baraku za czasów wojny to może bierz się już do roboty bo niemiec zaraz batem postraszy, że się opierdalasz.

EDIT:

@down

Nie chce mi się już z Tobą dyskutować podczłowieku.
Zgłoś
Avatar
S................s 2013-08-11, 19:54 1
@UP On wcalnie nie napisal ze to jest jego szczytem marzen, tylko dal propozycje ktora taki cymbal nie powinien pogardzic bo tylko do tego sie nadaje, jesli szczytem twoich marzen jest ruchanie szmatoglowych to idz ruchaj w 30 stopniowym upale i mieszkanie z polakami-kozojebcami jak w baraku za czasów wojny to może bierz się już do roboty bo arabus zaraz batem postraszy, że się opie**alasz.
Zgłoś