18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:09
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:01
🔥 Zguba motocyklisty - teraz popularne
Avatar
T3RMINATOR 2018-08-22, 0:17 3
Padłem że śmiechu i nie mogę się podnieść. Co za gniada z tej złotówy.
Zgłoś
Avatar
s................s 2018-08-22, 0:34 34
Numer 9 w rankingu najgorszych kierowców w lipcu 2017.
tablica-rejestracyjna.pl/WU41361
Zgłoś
Avatar
Tryper 2018-08-22, 4:49 2
@up
Ale żeś go pięknie cylnął
Zgłoś
Avatar
El_Macias 2018-08-22, 8:33 14
Piwo za zachowanie spokoju i wkurwienie Janusza w sposób "inteligentny"
Zgłoś
Avatar
~Velture 2018-08-22, 8:39 25
Typek w momencie jak na niego najechała złotówa powinien upaść mu na maskę tak aby mu ją uszkodzić a potem narzekać na ból karku przez potrącenie.
Cierpiarz dzień zmarnowany by miał i jeszcze do blacharza by leciał a do tego mandaciki dwa.

Nie wiem czemu ale jakby to był zwykły kierowca osobówki to bym takiego puścił i chuj ale taryfiarze to takie bagno, że jak płachta na byka działa.
Wszystko im się wydaje, że im wolno "bo przecież w pracy jestem".
Zgłoś
Avatar
nowynick 2018-08-22, 9:03 3
cwel z Ochoty, tu mieszkam, tu pracuje, tu duuużo jeżdżę rowerem i samochodem. Może któregoś dnia wstawię filmik jak taryfa stoi na czterech flakach
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2018-08-22, 9:13 2
Bezgranicznie gardzę tymi karaluchami. Ostatni raz jechałem taryfą z 10 lat temu i nigdy więcej moja tłusta dupa nie zaszczyci auta żadnego taksówkarskiego karaczana.
Jeszcze parę lat, wejdą taksówki autonomiczne i te chuje będą czyścić buty pod galeriami handlowymi.
Zgłoś
Avatar
Lizodup 2018-08-22, 9:19 1
taryfiaże tpo najgorsze co morzna spotkać na chodniku
Zgłoś
Avatar
pierdylion83 2018-08-22, 9:28 6
robak123123 napisał/a:

taryfiaże tpo najgorsze co morzna spotkać na chodniku


oj, moszna, moszna!
Zgłoś
Avatar
whitehuntersbrigade 2018-08-22, 9:32 24
Typowy użytkownik sadola:
"JA SIE NIE ZNAM NA PIZDACH"
Zgłoś
Avatar
Noside 2018-08-22, 11:11 2
Brawa! Prawdziwe piwo się należy
Wyślijcie filmik tej korporacji, gdzie ten bierny kochanek z czarnego kontynentu pracuje
Zgłoś
Avatar
radek225 2018-08-22, 12:08 19
Dni tych jebanych skurwysynów są już policzone. W Warszawie są takie alternatywy, jak Uber, Taxify, 4Mobility, Traficar, z czego dwa ostatnie to wynajem samochodu na minuty. W dwóch pierwszych przypadkach klikam i czekam na taksę, w 4 mobility i traficar biorę sobie nowiutkie Mini, Renaultr Clio, czy BMW 1, paruję zestaw bluetooth z car audio w samochodzie, puszczam muzę na cały regulator i jadę tam, gdzie chcę. Taksówki takie, jak kiedyś to już dinozaury. Nie umieją się skuriwałe buraki dostosować, to wyprze je tańsza i atrakcyjniejsza konkurencja. NIENAWIDZĘ tych skurwysynów. MPT, Glob Taxi to buraki, wieśniaki. Glob należy do ex gangstera (chyba Słowika o ile się nie mylę), za kierownicą siedzą byli wyrokowcy, którzy wychodząc na wolność zachowują się dalej, jakby byli w pierdlu. Wieśniaki, które składnie nie umieją zbudować zdania, grubi, na taxach stare rupiecie cuchnące szczynami, papierosami. Chamscy, aroganccy. Jadę raz nocą, bo z kumplami sobie tripa zrobiliśmy. W centrum Warszawy z chodnika wypierdala się czarny minivan, nie pamiętam z jakiego korpo. Trąbnąłem więc na złotówę, bo święty jaśnie pan wyjebał się tuż przed maską mojego auta, włączając się do ruchu nawet nie spojrzał, czy ma wolne. Po kilkuset metrach złapało mnie i jego czerwone światło. Gruby typowy Janusz z wąsem o czerwonej mordzie odsunął szybę i zaczął drzeć, parcha, że "ty chuju z Torunia nie jesteś u siebie" (Samochód na rejestracji CW, a ten, że z Torunia). Idiota pierdolony nie zobaczył chyba, że nas jest trzech, a on jeden i awanturę kutas jebany kręci. Nie spuściłem mu wpierdolu tylko dlatego, by nie tłumaczyć się w nocy na komendzie. Innym razem stoję na parkingu na Tarchominie i czekam na kumpla. Parking marketu pusty, godzina koło 9 rano, stanąłem na parkingu przy samym wjeździe, ale wjazdu nie zastawiłem. Nie powinienem tam stanąć, ale parking pusty, a kumpel miał zaraz zejść. Miejsca było tyle, że 2 samochody koło mnie spokojnie by się minęły. Jechał cwel z Glob Taxi, jeśli dobrze pamiętam srebrną Fabią dwójką. Kiedy oglądałem YouTube na telefonie, ten uchylił szyby i ryknął do mnie "Nie masz chuju pierdolony gdzie parkować, tylko stajesz na środku!?". Na co ja: "Trochę kultury chamie!". Gnój jebany obrzucał mnie mięsem, próbowałem sprowokować bójkę, by nauczyć chuja pokory, ale chyba się śmieć jebany speniał, bo odjechał. Był tak gruby, że się w 2 miejsca dla samochodów nie zmieścił, i musiał mnie zwyzywać.... Jebać taksiarzy, taryfiarzy, cierpów jebanych, śmierdzących oszustów. Jak dobrze, że za 5-10 lat widok waszych zapitych, czerwonych mord i przedpotopowych złomów zniknie z ulic. Chuje nie myte, robią protesty, blokują ulice w akcie desperacji, bo ich konkurencja gnoi.... A robią coś w tym kierunku, by polepszyć swój wizerunek? Sami sobie antyreklamę robią. To jak z paradą równości - jak mamy akceptować związki homo, jak idą dewianci i zachowują się obescenicznie? Mam wrażenie, że chyba wszyscy złotówiarze mają coś z głową, a kierowcy taksówek to chyba nie zawód, a stan umysłu.
Zgłoś
Avatar
A................r 2018-08-22, 13:45
I oczywiście diselek pod maską, wolnossący ... fiuty męskie
Zgłoś
Avatar
oshee13 2018-08-22, 15:44
A mógł wskoczyć do samochodu i zatrzasnąć drzwi...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie