18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (13) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking Odznaki
Zarejestruj się Zaloguj się

Ćwicz z głową - wpadki
Splitterek • 2012-02-20, 18:26
jak coś robisz to rób to z głową ;)

2012-02-21, 21:14
k***a, nie ma to jak hodowanie mięśni tylko po to, żeby były jak największe, albo zawody kto więcej podniesie, wyciśnie czy na ch*ju powiesi :homer: Chociaż po kilku zastrzykach ze "wspomagaczy" to nie ma za bardzo na czym pewnie. Siłownia powinna służyć tylko jako dodatkowy trening np w koszykówce czy innych prawdziwych sportach. Sama w sobie stanowi tylko obraz upadku intelektualnego człowieka, który zajmuje się napie**alaniem ciężarów. Kiedyś na wsiach były zawody, który chłop większy wór z kartoflami podniesie, dzisiaj w miastach ludzie zamienili kartofle na żelastwo. Idealne proporcje budowy człowieka zostały określone już w starożytności i żaden kafar ich nie spełnia. Dodajmy do tego jeszcze klimat polskiego piekiełka, gdzie pełno jest napakowanych śmieci w szarych dresach tępych w ch*j, którzy w życiu nie robią nic poza kradzeniem i napie**alaniem się. I niech nie odzywa się tu żaden z tego zj***nego towarzystwa, bo każdy ocenia siebie ze swojej perspektywy, i myśli, że jest inteligentny, a z boku wygląda jak tępa świnia w szarym dresie, która inteligencją ledwo dorównuje swojemu amstaffowi, czy jakie tam zwierzaczki są teraz modne wśród plebsu

xK...........Kx
2012-02-21, 21:19
2:48 koci grzbiet przy martwym ciągu... myślałem, że mu kręgosłup pie**olnie, zawiodłem się.

@up, pewnie jesteś gruby i masz kompleksy - ruszyć tyłka ci się nie chce, to pie**olisz głupie komentarze w necie. Wrzucasz wszystkich do jednego wora i gówno wiesz. Wiedziałem, że w końcu jakiś zakompleksiony frustrat się znajdzie i zacznie naskakiwać na czyjeś pasje i hobby. Żałosne.

2012-02-21, 21:28
@up, pie**olnie napakowanych świń spod bloku, że normalni ludzie na nich narzekają, bo sami są tłuściochami można przyrównać do sytuacji gdzie ktoś stawia w środku osiedla spalarnię śmieci, a gdy mieszkańcy zaczynają się skarżyć stwierdza, że przemawia przez nich zazdrość :homer: Pasją może być tenis, czy koszykówka, a nie szprycowanie się żeby mieć duże cycki albo szarpnąć 200kg. Wynocha kabanie.

2012-02-21, 21:32
ostatni the Best :)

2012-02-21, 21:40
@daf098
Nie wiedziałem. Dzięki za info.

xK...........Kx
2012-02-21, 21:41
@Ja-ah-qu-ub-el, nie Tobie stwierdzać, co dla kogo jest pasją. Hejtuj dalej jak na internetową c*pkę przystało. :)

2012-02-21, 22:03
całe szczęście, ze od kompa nie odchodzę

2012-02-21, 22:35
życzę połamania mostków i oby więcej takich filmów

2012-02-21, 22:49
@Ja-ah-qu-ub-el. Weź człowieku nie kompromituj się i nie pisz takich głupot.