18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:34
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Avatar
Jemkasztany 2023-12-25, 8:09
Ależ idiota.
Zgłoś
Avatar
L................z 2023-12-25, 8:29 6
Jemkasztany napisał/a:

Ależ idiota.


Atleta, sportowiec i pedał. Ten sam sort co kolarze i piłkarze.
Zgłoś
Avatar
Halman 2023-12-25, 8:31 1
Lord_Slizgacz napisał/a:

Atleta, sportowiec i pedał. Ten sam sort co kolarze i piłkarze.


uuuuuuu. że połowa tutejszych suchoklateksów dowartościowuje się siłownią to kij w mrowisko (plus rowerzyści i szalikowcy)
Zgłoś
Avatar
L................z 2023-12-25, 8:49 1
Halman napisał/a:

uuuuuuu. że połowa tutejszych suchoklateksów dowartościowuje się siłownią to kij w mrowisko (plus rowerzyści i szalikowcy)


Nie ma nic gorszego niż, pedał na siłowni, na rowerze grający w piłkę nożną z kolegami ciężarowcami.
Zgłoś
Avatar
Zbyszek3000 2023-12-25, 9:08 2
Na siłownię chodzą tylko pedały
Ja ćwiczę w domu
Zgłoś
Avatar
L................z 2023-12-25, 9:17 1
Zbyszek3000 napisał/a:

Na siłownię chodzą tylko pedały
Ja ćwiczę w domu


W piłkę grasz i jezdzisz na rowerze tez w domu?
Zgłoś
Avatar
Zulu-Gula 2023-12-25, 9:25 9
Zbyszek3000 napisał/a:

Na siłownię chodzą tylko pedały
Ja ćwiczę w domu


Całe, kurwa, szczęście!

Zgłoś
Avatar
Majles 2023-12-25, 11:04
Lord_Slizgacz napisał/a:

Nie ma nic gorszego niż, pedał na siłowni, na rowerze grający w piłkę nożną z kolegami ciężarowcami.



Jesteś przecież ty na sadolu.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2023-12-25, 11:43
A temu znowu odjebało i gada sam ze sobą Pewnie nie chce sam spędzać świąt.
Zgłoś
Avatar
L................z 2023-12-25, 12:27
Majles napisał/a:

Jesteś przecież ty na sadolu.


Dawno tak konstruktywnej odpowiedzi nie czytałem. Masz czekoladowy torcik w prezencie:

Zgłoś
Avatar
Andrzejas 2023-12-25, 13:26 1
Męczenie się dla męczenia się. Zazwyczaj jeszcze ludzie za to płacą. No debilem trzeba być do kwadratu, żeby robić takie rzeczy!
Wziąłby jeden z drugim wniósł mi regipsy i worki z gładzią na piąte piętro, to by jeszcze zarobił!
Ćwiczenia to są rozciągające i można je wykonać na dywanie za darmo. To, co robią te zjeby z tymi ciężarami, to jest doprowadzanie swojego ciała do stanu swojego mózgu - inwalidztwa.
Zgłoś
Avatar
ibrahim 2023-12-25, 20:47
Te, reporter, nie widzisz, że obciążenie jest na małego fiuta, a nie na mózg ?
Zgłoś
Avatar
OstryGracz 2023-12-25, 22:05
Andrzejas napisał/a:

Męczenie się dla męczenia się. Zazwyczaj jeszcze ludzie za to płacą. No debilem trzeba być do kwadratu, żeby robić takie rzeczy!
Wziąłby jeden z drugim wniósł mi regipsy i worki z gładzią na piąte piętro, to by jeszcze zarobił!
Ćwiczenia to są rozciągające i można je wykonać na dywanie za darmo. To, co robią te zjeby z tymi ciężarami, to jest doprowadzanie swojego ciała do stanu swojego mózgu - inwalidztwa.



Widzę spec od treningu się znalazł, napisz jak od budowlanki rozjebiesz kolana, krzyż i ew. nadgarstki...
Zgłoś
Avatar
Andrzejas 2023-12-26, 17:14
OstryGracz napisał/a:

Widzę spec od treningu się znalazł, napisz jak od budowlanki rozjebiesz kolana, krzyż i ew. nadgarstki...



No właśnie po dwóch miesiącach dźwigania wiadra z cementem zrobiłem papiery na maszyny i już niczego nie podnoszę. Ćwiczenia tylko rozciągające, bo dupa boli od siedzenia. Poza tym budowlanka przejebana. Tyrać w niej całymi tygodniami to mordęga. Można w delegację pojechać na kilka tygodni, ale potem to wolę posiedzieć w domu i jakąś zdalną robotę porobić, żeby mieć czas na wysypianie się, odżywianie czymś ambitniejszym czy choćby realizowanie swoich zainteresowań.
Ja nie jestem z klubu "zapierdalać trzeba". Nie trzeba.
Myśleć trzeba za to zawsze, o!
Zgłoś