18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:52
Cycki Jolie
R................Q • 2013-05-15, 12:28
„Po tym wszystkim co przeszliśmy pragniemy na nowo cieszyć się życiem” – oświadczył Brad Pitt i Jennifer Aniston.
Zgłoś
Avatar
!Timon 2013-05-16, 0:55 1
@BonaSforza

Sutki raczej też poszły wpizdu. Przy stwierdzonym obciążeniu genetycznym predysponującym do nowotworów nie tylko cycki czy jajniki się usuwa.
Jest trochę paskudnych chorób które dają praktycznie 100% gwarancję nowotworu. Jeśli chcesz żyć dłużej lepiej wyciąć profilaktycznie i nauczyć się żyć bez.

Pisanie o jakimś wyimaginowanym lobby które ma promować takie operacje "bo doktorzy mają z tego pieniążka" jest bez sensu bo pacjent z rakiem będzie musiał zostawić dużo, dużo więcej kasy.
Tu mamy zabieg usunięcia piersi => zrobienie implantów.
W przypadku raka:
chemia/usunięcie piersi => chemia => liczne kontrole w gabinecie => możliwe reoperacje => odtworzenie [albo i nie] piersi => zdecydowanie większa szansa na wcześniejszy zgon
Zgłoś
Avatar
J................o 2013-05-16, 1:25 2
bez urazy, ale też kurwa nie rozumiem dowcipu. Rozumiem, iż dowcip polega na tym, że aby go zrozumieć należy śledzić na bieżąco życie gwiazd.
Nasuwa to pewien wniosek - skoro ktoś rozumie ten dowcip, znaczy, że siedzi/śledzi życie gwiazd, ogląda pudelki, czyta bravo albo jednym ze źródeł informacji jest MTV.
No kurwa pogratulować

Ale oczywiście będzie tłumaczenie - "aaa, bo siostra/mama/babcia/koleżanka/wujek Czesiek oglądał coś a ja tylko przypadkiem podłapałem niusa". jaaaasne
Zgłoś
Avatar
troflix 2013-05-16, 12:11
@karuzelski

wszedlem na dziennik pl ito gowno bylo jako pierwsza wiadomosc, na dodatek wytluszczona i podkreslona czerwonym kolorem...
Zgłoś
Avatar
furak151 2013-05-16, 19:24
No i co to za szum. Zrobi sobie teraz nowe, lepsze.
Zgłoś