18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (8) Soft (6) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 11 minut temu
Avatar
Rebeliant 2020-12-30, 18:47 42
Ścierwo do utylizacji, jak każdy złodziej z resztą.
Zgłoś
Avatar
traf 2020-12-30, 18:55 2
u mnie w lato ciawa kwiatki wciskał starszym kobitką to dostał kopa - a jak się kurwa zdziwił
Zgłoś
Avatar
dantee 2020-12-30, 19:23 55
do końca filmu miałem cichą nadzieję, że może jednak mu wypierdoli i wyłączy brudasowi światło. Tak czy inaczej, dobrze, że chociaż go przegonił.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2020-12-30, 19:25 6
Piękne zatrzymanie obywatelskie z tym ze, gdyby to była okolica bramy lub cygańskie getto w Zabrzu... został by przejęty przez oddział szturmowy w ilości 20 cygsów i jescze rower by mu zajebali.
Zgłoś
Avatar
banerr 2020-12-30, 19:36 8
Gdynia, Plac Górnośląski.

Tam sporo łazi tych ścierw.
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2020-12-30, 19:40 10
Takie same ścierwo jak polacy wciskający emerytom garnki czy pościel na pokazach.
(celowo z małej, bo takie śmieci nie zasługują na wielką literę...)
Zgłoś
Avatar
DetektywZajac 2020-12-30, 19:50
hehe koles ma glos jak szpryca z tibijki
Zgłoś
Avatar
Kutasiarz 2020-12-30, 19:58 7
Przegonił cygana i sam pewnie wyciągnął torbę z jakimiś patelniami i rondlami na handel
Zgłoś
Avatar
SamcroS 2020-12-30, 20:03 1
Gdyby Wam sprzedawał złote zegarki z tombaku to byście brali jak chytra baba z Radomia.

Nie mówiąc o kurwa rzeczach dla swoich kobitek.

Nieładnie, nieładnie.
Zgłoś
Avatar
Czerstwy 2020-12-30, 20:40 17
Brudas pójdzie dwie przecznice dalej i upłynni całą torbe w godzinę - wniosek? Nic nie da przeganianie pojedynczych przypadków. Gdyby każdy dostawał po pysku i zostałby mu zabrany towar to z czasem byśmy się tego ścierwa może i nawet pozbyli z kraju, bo nie mieliby tu czego szukać. Świetnie by posłużyła do tego pato bojówka pseudo kibiców itp., chłopaki lubią się napierdalać nawet bez celu, bo rządzą nimi wyłącznie zwierzęce instynkty, więc gdyby miał ich kto poprowadzić i zachęcić do takich działań to możnaby zacząć nowe porządki, trochę zasad by się przydało w tej krainie samowolki dla wałów i złodziei.
Zgłoś
Avatar
banerr 2020-12-30, 21:54 3
Czerstwy napisał/a:

Brudas pójdzie dwie przecznice dalej i upłynni całą torbe w godzinę - wniosek? Nic nie da przeganianie pojedynczych przypadków. Gdyby każdy dostawał po pysku i zostałby mu zabrany towar to z czasem byśmy się tego ścierwa może i nawet pozbyli z kraju, bo nie mieliby tu czego szukać. Świetnie by posłużyła do tego pato bojówka pseudo kibiców itp., chłopaki lubią się napierdalać nawet bez celu, bo rządzą nimi wyłącznie zwierzęce instynkty, więc gdyby miał ich kto poprowadzić i zachęcić do takich działań to możnaby zacząć nowe porządki, trochę zasad by się przydało w tej krainie samowolki dla wałów i złodziei.



Prowadź wodzu!
Zgłoś
Avatar
whitetooth 2020-12-30, 22:01
Eh przedsiębiorczy autor to nie jest. Ani nie zglosił ani fanta od niego nie wziął. Podniecił się nagrywaniem. I po chuj to było? Rom wroci na Słowację. A nasi to samo robią w Londynie tak na marginesie
Zgłoś
Avatar
Praxis 2020-12-30, 22:09 1
Łaził za mną taki na parkingu i wciskał wiertarki łamaną angielszczyzną. Grzecznie trzy razy powiedziałem, żeby odszedł ale był natrętny, więc kazałem mu wypierdalać. Nagle pan polskiego się nauczył i kolegów zaczął wołać po ichniemu. Zleciało się w moment chyba z pięciu brudasów i coś seplenili do mnie. Często podróżuję po Polsce i spotykam tego bydła od groma. Szczególnie na mopach A4. Wiertarki, golarki, aparaty, perfumy, zegarki, biżuteria, noże i kalendarze z papieżem polakiem... mają wszystko, a tirowcy jak nie rykną i cygan obada, że pizda mu się trafiła to ładują się do kabiny śmierdziele albo dosłownie wrzucają towar przez okno i wołają "przyjaciel tylko 50, okazja"...
Zgłoś
Avatar
Bukers 2020-12-30, 22:35 1
Kurwy do gazu lub do wora a wór do jeziora Jebać brudne ścierw!!!
Zgłoś