18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:17
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:39
Cygan ukradł telefon
zygmuntor • 2013-10-09, 0:13
Pewien Belg pojechał na urlop do Hiszpanii. Tam ktoś ukradł mu telefon HTC z zainstalowanym Dropboxem. Kopie wszystkich zdjęć i filmów zrobionych telefonem z tym programikiem automatycznie ładują się na serwer Dropboxa, a dostęp do nich ma prawowity właściciel telefonu.

Złodziejem okazał się rumuński Cygan z Tulcei. Rumuńska policja odmówiła ścigania swojego ziomala, argumentując że przestępstwo miało miejsce poza Rumunią. Właściciel telefonu założył bloga gdzie publikuje sukcesywnie pojawiające się zdjęcia z prywatnego życia złodzieja i jego rodziny.

Kilka ciekawszych zdjęć wstawiam, reszta na blogu poszkodowanego Belga.
Zgłoś
Avatar
antykreator 2013-10-09, 9:22
ja mam w tel. avasta i mogę przez stronkę alarm w telefonie włączyć, którego nie można telefonem wyłączyć Do tego robiłbym mu foty tego zdziwionego ryja, bo też tak można
Zgłoś
Avatar
słit_dżizas 2013-10-09, 9:29 2
"It was not my goal to offend or generalize the Romanian population with the gypsies that stole my phone. I apologise for this. "

Ta, niech jeszcze przeprosi wszystkich cyganów świata, bo z pewnością miłośnik adidasa to tylko jedna czarna owca tej jakże szanowanej społeczności
Zgłoś
Avatar
normale 2013-10-09, 10:32
Policja ma wyjebane na takie rzeczy, ja wczoraj wieczorem wezwałem policje to nie przyjechali w ogóle
Zgłoś
Avatar
morbek 2013-10-09, 10:49 1
rozjebał mnie tym wpisem ADIDAS = All Day I Dream About Stealing
Zgłoś
Avatar
sirdel 2013-10-09, 10:59 2
A no widzicie ja przez przypadek jestem w tym mieście o którym mowa Tulcei. Pracuje w przemyśle stoczniowym z Norweskiej firmie jako powiedzmy Nadzorca budowlany .
To co to dziecko trzyma na na nogach to nie zasiłek jak ktoś tu pisał ale dzienny zarobek jego mamy w Hiszpanii jako Dupodajka {widać ją w mundurze służbowym} i to nie są żarty . A jej alfonsem albo opiekunką do dziecka jest jej LOVER BOY który ją czasem odwiedza tam w Hiszpanii a w Rumuni jeździ nowym S8 albo czymś podobnym co lepsi mają Ferrari ,Bentley jak ładniejsza dupa . Sam nie pracuje tylko wychodzi po 15 napić sie z chłopakami w barze kiedy jego małżonka tak że ukochana daje dupy innym frajerom gdzieś tam daleko potem wraca i jest wszystko pięknie Tylko co roku pizda coraz większa
Na ulicy można zobaczyć przejeżdżające dacie przeplatające się z tak zwanymi tu P.I.M.P samochodami

Czasami zastanawiam się jak tu jestem czy to wszystko jest naprawdę w kraju EU!!!!!?????
Zgłoś
Avatar
ValvePlsFix 2013-10-09, 11:04
@up skad ty to wszystko kurwa wiesz? znasz ich osobiscie?
Zgłoś
Avatar
sirdel 2013-10-09, 11:13
youtube.com/watch?v=lLV3pm_B10Y

To jest hotel gdzie zjeżdżają się PIMP z Turcei ,Braili i Bukaresztu .Hotel jest w Constansie a konkretnie w dzielnicy Mamaia nad Morzem Czarnym . Same chujowe fury bo ich po prostu stać !!!!!
A wiem to bo tu już jestem długo , ZBYT DŁUGO!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś
Avatar
hogg 2013-10-09, 11:51
misiorysio napisał/a:

Jakoś nie ogarniam że policja w rumunia odmówiłą ściagania, zresztą kogo to obchodzi? koleś powinien iść nawet na posterunek policji jaki znajduje się w jego dzielnicy, w związku z tym że rumunia niestety też jest w UE to można wydać europejski nakaz aresztowania itd itd tzn dorwać gościa (oczywiście zakładając że policja z Belgi jest bardziej rozgarnięta od naszej).



Rumunia jest w Unii Europejskiej od 2007 roku.
Zgłoś
Avatar
b4STEK 2013-10-09, 12:07 4
Biorąc pod uwagę wypowiedź ~sirdel, po prostu facet był w burdelu i "zgubił" fanta. Paniusia zaopiekowała się telefonem i prawdopodobnie sprezentowała swojemu facetowi. Taki jest najprawdopodobniejszy scenariusz
Zgłoś
Avatar
teken 2013-10-09, 16:22 1
Cytat:

rumuński Cygan

Ja pierdole, jaka mieszanka
Zgłoś
Avatar
LikeThis 2013-10-09, 17:45
zygmuntor napisał/a:

rumuński Cygan


masło maślane
Zgłoś
Avatar
hogg 2013-10-09, 21:49
LikeThis napisał/a:


masło maślane


Nie bałdzo...
Zgłoś
Avatar
yatoya 2013-10-10, 0:07
taaa znając popierdolone prawo unijne to brudas go teraz może pozwać za wykorzystanie wizerunku, a jeszcze nie dawno zostałby skremowany za cygaństwo.
Zgłoś
Avatar
wedkarz88 2013-10-10, 0:15
A ta dupa z 2 i 3 fotki, nawet jakby Cyganka, to jednak bym nie pogardził.
Zgłoś