18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:17
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:39
Cygan ukradł telefon
zygmuntor • 2013-10-09, 0:13
Pewien Belg pojechał na urlop do Hiszpanii. Tam ktoś ukradł mu telefon HTC z zainstalowanym Dropboxem. Kopie wszystkich zdjęć i filmów zrobionych telefonem z tym programikiem automatycznie ładują się na serwer Dropboxa, a dostęp do nich ma prawowity właściciel telefonu.

Złodziejem okazał się rumuński Cygan z Tulcei. Rumuńska policja odmówiła ścigania swojego ziomala, argumentując że przestępstwo miało miejsce poza Rumunią. Właściciel telefonu założył bloga gdzie publikuje sukcesywnie pojawiające się zdjęcia z prywatnego życia złodzieja i jego rodziny.

Kilka ciekawszych zdjęć wstawiam, reszta na blogu poszkodowanego Belga.
Zgłoś
Avatar
Soxic 2013-10-09, 0:19 4
Jak by mi tak jaki brud jebany zrobił to bym kurwa wziął maczete(nie nie jestem z krakowa XD) i bym go zapierdolił kurwa centralnie zapierdolił bym mu maczetom między te brudne gały...
Zgłoś
Avatar
Zarammoth 2013-10-09, 0:22 139
@up: Lepiej zapierdol sobie słownikiem...
Zgłoś
Avatar
misiorysio 2013-10-09, 0:37
Jakoś nie ogarniam że policja w rumunia odmówiłą ściagania, zresztą kogo to obchodzi? koleś powinien iść nawet na posterunek policji jaki znajduje się w jego dzielnicy, w związku z tym że rumunia niestety też jest w UE to można wydać europejski nakaz aresztowania itd itd tzn dorwać gościa (oczywiście zakładając że policja z Belgi jest bardziej rozgarnięta od naszej).
Zgłoś
Avatar
Steven 2013-10-09, 0:55 2
"Cygan ukradł telefon"- fake, cyganie nie kradną.
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2013-10-09, 0:59 2
Steven napisał/a:

"Cygan ukradł telefon"- fake, cyganie nie kradną.



Taa... oni nie kradną, to przedmioty zmianają poziom rzeczywistości transcendentalnej

Swoją drogą dzieciak ma świetlaną przyszlość - ojciec złodziej, matka kurwa...
Zgłoś
Avatar
zonk 2013-10-09, 1:03 1
Jakoś to jebie fakem. Już jakiś czas temu był inny koleś któremu skradziono telefon w egipcie (czy gdzieś tam) i też miał dropboxa i również założył bloga.
Zgłoś
Avatar
wdiko 2013-10-09, 1:26 2
Ja bym telefonu po cyganie juz do reki bym nie wzial
Zgłoś
Avatar
merh 2013-10-09, 7:51 10
Cygan to złodziej i tak juz zostanie, pan Jezus w biblii to ma napisane...
Zgłoś
Avatar
Rocky_V8 2013-10-09, 8:03
Ale szpetna cyganka....
Zgłoś
Avatar
m_p 2013-10-09, 8:09 1
żona cygana dobra, co z tego że maczał w niej swojego zgniłego kija ...i tak bym dupił
Zgłoś
Avatar
K................o 2013-10-09, 8:26 2
SQT napisał/a:

Jakoś to jebie fakem. Już jakiś czas temu był inny koleś któremu skradziono telefon w egipcie (czy gdzieś tam) i też miał dropboxa i również założył bloga.



lifeofastrangerwhostolemyphone.tumblr.com/

To jest ten blog, o ktorym piszesz zagladam tam od czasu do czasu, jak sie habibi lansuje hehehe.
Zgłoś
Avatar
irish 2013-10-09, 8:45 1
Kasiro napisał/a:



lifeofastrangerwhostolemyphone.tumblr.com/

To jest ten blog, o ktorym piszesz zagladam tam od czasu do czasu, jak sie habibi lansuje hehehe.



kurfa też chciałem to wrzucić, wyprzedziłeś mnie o 20 minut x(
Zgłoś
Avatar
santaxl 2013-10-09, 8:46
"Złodziejem okazał się rumuński Cygan z Tulcei"

rumuński brud*
Zgłoś
Avatar
Dranzes 2013-10-09, 9:18 2


po odebraniu zasilku
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie