18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:07
Jak zwykle przeglądam sobie OR (http://www.otwarta.org/atak-na-romow-w-zabrzu/). Zawsze można tam jakieś lewackie wypociny i mądrości życiowe poczytać. Nie chodzi o pobicie, bo mam nadzieję, że to policja wyjaśni i winni zostaną ukarani. Tym razem dowiedziałem się jednak jak można eufemistycznie opisać zachowania Cyganów. Tak błogi opis dzielnicy cygańskiej, że aż miałem chęć się tam przeprowadzić. Artyzm doboru słów godny poety.

Zgłoś
Avatar
Piridais 2017-04-11, 21:13 2
Jakoś nie czuję zmartwienia tym incydentem. Ta cała globalizacja hołdowana przez media i polityków już dawno temu bokiem mi wyszła. Każdy powinien żyć u siebie w kraju i walczyć o dobrą jakość życia w nim, taka jest moja opinia i tyczy się ona również samych Polaków, basta.
Zgłoś
Avatar
donkapusta 2017-04-11, 21:17 2
Piridais napisał/a:

Jakoś nie czuję zmartwienia tym incydentem. Ta cała globalizacja hołdowana przez media i polityków już dawno temu bokiem mi wyszła. Każdy powinien żyć u siebie w kraju i walczyć o dobrą jakość życia w nim, taka jest moja opinia i tyczy się ona również samych polaków, basta.



Popraw "polaków" na "Polaków" to się zgodzę z Tobą.
Zgłoś
Avatar
saves 2017-04-11, 21:18 10
Dzieci na rowerkach... Swoich?
Zgłoś
Avatar
~Velture 2017-04-11, 21:41 13
Cytat:

jak zwykle w ciepły piątkowy wieczór wylegli przed domy


Jak zwykle w każdy wieczór i każde popołudnie i każde południe i każdy poranek.
Nie mają nic lepszego do roboty bo statystycznie pracujących cyganów jest 1%.

Taka jest brutalna statystyka. 99% cyganów w Polsce nie pracuje a leci na zasiłkach.
Nie podam statystyk przestępczości bo nie chcę skłamać.

I jak już wcześniej mówiłem: pierdolę mówienie rom. Cygan to cygan.

Jak zaczną pracować i dorzucać się do skarbu państwa to będę ich szanować. Póki co pierdolę.
Zgłoś
Avatar
KlinikaAborcyjna 2017-04-11, 22:33 4
Jak mnie wnerwia określenie pseudokibice, do cholery są dwa typy kibiców: 1) kibice 2) radykalni kibice a nie żadni pseudokibice. I tu właśnie radykalni kibice odwiedzili centrum Zabrza, koniec i kropka.
Zgłoś
Avatar
Duch 2017-04-11, 23:31 1
Aaa... pozwole sobie przenieść na główną z 5-cioma piwami
Zgłoś
Avatar
t3tsu 2017-04-11, 23:35
racja! kibice akurat są prawdziwi w tym pseudokraju! reszta to:
-pseudodemokracja
-pseudorząd(poprzedni i aktualny)
-pseudoparlament
-pseudourzędnicy
-pseudosłużba zdrowia
-pseudopolicja
-pseudodziennikarze

a jak trzeba będzie tego bronić..bajzlu...to się pewnie okaże,że zostaną tylko "pseudokibice"
Zgłoś
Avatar
69zielony69 2017-04-12, 1:36 9
10 piw i główna ?
Zgłoś
Avatar
Wkuwiony 2017-04-12, 6:14
Rozumiem, że większość z komentarzy odnosi się tylko do słowa cyganie a nie samego materiału, "15-nasto letnia poszkodowana" ... no, ale jaki kraj tacy bohaterowie.
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2017-04-12, 9:57 4
Wkuwiony napisał/a:

Rozumiem, że większość z komentarzy odnosi się tylko do słowa cyganie a nie samego materiału, "15-nasto letnia poszkodowana" ... no, ale jaki kraj tacy bohaterowie.


Normalnie też bym był zszokowany takim barbarzyństwem, że ktoś pobił 15 letnie dziecko ale za chwilę dostałem olśnienia. W kulturze cygańskiej 15 latka to jest już matka pięciorga dzieci, która bawi wnuki.
Zgłoś
Avatar
maddog77 2017-04-12, 11:46
To się nazywa znaleźć się w nieodpowiedniej chwili w nieodpowiednim miejscu.
Zgłoś
Avatar
KJP678 2017-04-12, 19:01
Duch napisał/a:

Aaa... pozwole sobie przenieść na główną z 5-cioma piwami



Z modem nie wygrasz

Zgłoś
Avatar
~Velture 2017-04-12, 20:42
Widzę, że mamy niedojebów którzy nie wiedzą jak działa sadistic.
Aby wejść do działu absurdy dnia codziennego albo inne czarności bądź też historie z dokumentami lub polityka i religia nie jest wymagane 20 piw jak w przypadku filmików i fotek.
Zgłoś
Avatar
Perhydrol 2017-04-12, 22:49 2
Każdy kto chociaż raz był na tej ulicy będzie wiedział że nadaje się tylko do potraktowania napalmem
Zgłoś