18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:18
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:59
🔥 Are you ok? - teraz popularne
Avatar
ryzu 2013-10-15, 18:19
tylko czekam na start jak w rosji :d musze kupic kominiarkę
Zgłoś
Avatar
MojaAdrenalina 2013-10-15, 18:23
zbierzmy ekipę i zróbmy wywóz gruzu ;d
Zgłoś
Avatar
voidinfinity 2013-10-15, 18:27
Ooo coś mi się wydaje, że będzie męczennik w świętej wojnie z gruzem
Zgłoś
Avatar
POPISowyNumer 2013-10-15, 18:40
A teraz serdeczne podziękowania dla tych, którzy głosują na PO, PiS, SLD, Ruch Paligłupa i innych cwaniaczków.
Zgłoś
Avatar
ZetarXenil 2013-10-15, 18:41 12
MoRs134 napisał/a:

Cygańskie jeb****ne ścierwo! Przyjechały brudasy do polski i ku**a myślą że mogą wszystko. Niech spier****ją z kąd przybyli a nie k**a burdel w naszym kraju robią!


Cygańskie jebane ścierwo! Przyjechały brudasy do Polski i kurwa myślą że mogą wszystko. Niech spierdalają skąd przybyli a nie kurwa burdel w naszym kraju robią!

Poprawiłem, nie dziękuj.
Zgłoś
Avatar
premium122 2013-10-15, 18:55

Złodziejowi uciąć ręke przy samej dupie .
Zgłoś
Avatar
defcon1 2013-10-15, 18:59 9
Kiedy gówno leży na ulicy i każdemu przeszkadza, nikt nie ma pretensji do tego, kto je stamtąd usunie.
Nie rozumiem, dlaczego sprawa z cyganami miałaby mieć się inaczej?
Zgłoś
Avatar
Myxxer 2013-10-15, 19:58 2
Niech nosi ze sobą trochę gruzu w plecaku czy gdzieś. W razie ataku rzuca gruz i tym samym daje sobie trochę czasu na ucieczkę zanim te brudasy to wpierdolą
Zgłoś
Avatar
pawianek85 2013-10-15, 19:59 1
Wujku Adi wróć (((
Zgłoś
Avatar
Severitus 2013-10-15, 20:11
Takie mnie najbardziej wkurwiają.
Żyją za nasze podatki im kurwa niedobrze.
Ale logika podpowiada: jeżeli płacimy za jej życie to to praktycznie jest nasz własny cygan.
Zgłoś
Avatar
Bituminiorz 2013-10-15, 20:19
Kurwa nie wiem czy czasem nie ta sama wczoraj próbowała mi wcisnąć jakieś chujowe perfumy ze sklepu po 5 zł za jedyne 59,90 zł...
Zgłoś
Avatar
Pleso93 2013-10-15, 20:47 1
606 napisał/a:

Nie można iśc za przykładem Bułgarów, Węgrów lub choćby Czechów? Naprawdę jebane pepiczki i jacyś bałkańcy potrafią sobie radzić, a my nie?



A właśnie, że nie można!
Bo te jebane polaczki szczekają coś o równości, o tolerancji, o prawach człowieka, czyli o jakiejś skrajnej utopii.
Tak, polaczki. Takie to głupie i naiwne... Jebane matoły z zapędami multikulturalnymi, bez zdolności racjonalnego myślenia, naćpani jakimś medialnym gównem krzyczą swoje desperackie wizje tak głośno, że Polaków właściwie od dawna nie da się usłyszeć.

Chorzy ludzie.
Ja pierdole, na prawdę, nawet ta dzicz ze wschodu w tej kwestii wykazuje się większą inteligencją niż polaczki.

P.S.
Dzisiaj widziałem pedała w pociągu. Pamiętam go z przeszłości, kiedy jeszcze nie miał makijażu, manicure'u, torebki, ani damskich ciuchów na sobie. Wyglądał na wyjątkowo brzydką dziewczynę.

Masakra kurwa...
Zgłoś
Avatar
pawu95 2013-10-15, 20:48
Jesli im sie tu nie podoba to granice otwarte - mogą wyjechać.
Zgłoś
Avatar
kenzol 2013-10-16, 1:20 2
Właśnie obejrzałem ten filmik "Drużyna cyganki pokonana" i dopiero teraz mogę ocenić sytuację. Czepiacie się Cyganów, a Cyganie nas Polaków. W mediach i w Internecie aż huczy od wszelkich spięć, które były i będą. Cyganów ile było w Polsce 20-30 lat temu tyle jest do dziś. Fakt, że pobierają teraz socjal, czego być nie powinno... i to właśnie to nas razi, chodzi tylko i wyłącznie o pieniądze, bo wkurzamy się, kiedy nacja, która nie ma w zwyczaju podejmować się pracy zarobkowej otrzymuje pieniądze z naszych podatków. A na tym filmiku widać, że autor wyraźnie sprowokował cyganki, a one się nie pier...lą. Zaatakowała go tą smyczą, bo po dobroci nie chciał ustąpić. Też bym się wkurzył gdyby jakiś frajer stanął nade mną z kamerą i zaczął nagrywać. Zawsze staram się obiektywnie ocenić wszelkie zdarzenia, którymi karmią nas media, ale w tym wypadku widzę marną prowokację osoby nagrywającej, która wiedziała na co się rzuca, wiedziała jak to się skończy, bo była wyposażona w gaz. Tym razem mam nadzieję, że znajomi cyganki słusznie skopią mu za to tyłek.
Zgłoś
Avatar
czarkowskY 2013-10-16, 11:53
kenzol, I jeszcze bezczelnie przekonany że ma do tego prawo. Chciał błysnąć w internetach a teraz się chowa po sklepach, błazenada.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie