18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:41
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Cyganka w McDonald's
Winacz • 2013-12-08, 19:43
Witam drodzy Sadole. Mój 1 temat bla bla.
Do rzeczy. Przedwczoraj siedzę Sobie w McDonald's i wpierdalam jak to w McDonald's. Siedzę przy oknie i patrze a do środka wchodzi cyganka z dzieckiem na rękach i drugą 11 letnią córką (mniej więcej), myśle Sobie - kłopoty. Dalej wpierdalam, miałem zamówione tam Mc Deal czy coś takiego, że 2 hamburgery cola i frytki. Podchodzi do mnie ta stara cyganka (żeby nie nazwać tego gównem) no i mi pierdoli, że chleba nie ma itd. jako, że nie znosze tego syfu to nie zwracam uwagi - dobra poszła. Gdzieś po kilkunastu sekundach podchodzi ta córka 11 letnia gdzieś i też coś tam pierdoli - powiedziałem "NIE" i wpierdalam dalej. Nagle ta mała suka jeb mi łapczywie hamburgera zajebała.
Spojrzałem na nią, patrzę się a ta kurwa się jeszcze uśmiecha jakby koc sprzedała dziadkowi za 200% ceny. Ja tak właściwie nie wiedziałem co mam zrobić, wiecie jak to jest. Człowiek normalny wie, że jak ma tacke, talerz, miske itd to wie, że nikt mu tego nie zajebie, a ta mała to zrobiła. Nie wiedziałem czy mam ją gonić, czy chuj wie. Nagle jak rycerz na białym koniu za nią pojawił się ochroniarz i dokładnie w momencie jak to małe gówno chciało spierdolić tak ochroniarz chwycił ją za szmaty. Ta zaczęła beczeć, ten, że policja, ja w sumie nic nie powiedziałem, nawet nie wstałem bo po co. Nagle to małe gówno zaczyna wołać to tą starą, a ta zaczęła spierdalać i zostawiła Swoje dziecko. W końcu ta mała cyganka położyła gdzieś tam tego hamburgera (nie, nie zjadłbym bo miała to w Swoich gównianych łapach) - ochroniarz to wypierdolił do kosza, również wypierdolił ją tak dość porządnie, że o mało się nie wyjebała za drzwi. Mi nowego przyniósł i nawet obyło się bez ofiar.

I teraz moja wielka prośba.
NIE SPONSORUJCIE CYGANÓW TURKÓW I INNEGO SYFU.
Nie chodźcie do turka na kebaba, kurwa proszę Was. Jak cyganka chce drobne to choćbyście mieli je wyjebać do jeziora to jej nie dawajcie - już lepiej osiedlowego miłego żula wspomóżcie.
Mamy tą zaletę, że w Polsce jest niski socjał i mamy okazje żeby wyplenić ten cały syf z Polski.
Zgłoś
Avatar
maderfakermen 2013-12-08, 19:46 5
nie chodźcie na kebaba a sam gówna wpierdalasz. hipokryta.
Zgłoś
Avatar
el_kadafi 2013-12-08, 19:53 18
Jak nie będziesz chodził na kebaba to wszyscy kebabmejkerzy będą łazić po mcdonaldach i podpierdalać hamburgery.
Poza tym ... kurewsko lubię kabab i wara ci od tego!
Zgłoś
Avatar
Smutas 2013-12-08, 19:54 4
Jeszcze jakbyś się nauczył kulturalnie jeść zamiast wpierdalać, to wszystko byłoby OK.
Zgłoś
Avatar
Halman 2013-12-08, 19:55 190
Winacz napisał/a:

Podchodzi do mnie ta stara cyganka (żeby nie nazwać tego gównem)



jesteś nowy to ci wybaczam - powinno być tak:
Podchodzi do mnie to stare gówno (żeby nie nazwać tego cyganką).
Zgłoś
Avatar
Winacz 2013-12-08, 20:17 21
Maderfakermen napisał/a:

nie chodźcie na kebaba a sam gówna wpierdalasz. hipokryta.



Nie chodze na kebaba bo TUREK go sprzedaje a nie chce ich sponsorować. Łapiesz o co chodzi?
Zgłoś
Avatar
Wróżbita_Maciej 2013-12-08, 20:19 4
W Mac'ach są ochroniarze?
Zgłoś
Avatar
maderfakermen 2013-12-08, 20:20
ale to jeden chuj przecież jest. już wolę bary mleczne...
Zgłoś
Avatar
Winacz 2013-12-08, 20:22 4
Wróżbita_Maciej napisał/a:

W Mac'ach są ochroniarze?


Właściwie to nie wiem. Wziął i wyjebał za drzwi, więc najpewniej ktoś z obsługi.

Tak wiem, że żarcie z Mc'a jest gównem, ale mi smakuje to co się będę blokował.
Zgłoś
Avatar
Duentar 2013-12-08, 20:24
ja bym się wstydził przyznać na Sadolu (czy gdziekolwiek), że zachowałem się jak cipa i sytuacja mnie tak przerosła, że ktoś inny musiał walczyć o moją godność.
Zgłoś
Avatar
Winacz 2013-12-08, 20:26 46
Duentar napisał/a:

ja bym się wstydził przyznać na Sadolu (czy gdziekolwiek), że zachowałem się jak cipa i sytuacja mnie tak przerosła, że ktoś inny musiał walczyć o moją godność.



Co miałem 11-letnie dziecko jebnąć w morde? Robić burde przy wszystkich w lokalu? Zachowywać się jak kibol po meczu?
Zgłoś
Avatar
Dupa_Zza_Krzaka 2013-12-08, 20:58 6
Będę jadł kebaba u turków (którzy zatrudniają również polki) i chińszczyznę u chińczyka. Bo są kurwa dobre. Ale cygaństwa i innego menelstwa nie sponsoruję nigdy.
Zgłoś
Avatar
BongMan 2013-12-08, 20:58 24
Z tym gównem powinno się zrobić to, co robił pewien austriacki malarz.
Zgłoś
Avatar
b................a 2013-12-08, 21:05
chyba włoski
Zgłoś
Avatar
ReniferPL 2013-12-08, 21:06 27
Duentar napisał/a:

ja bym się wstydził przyznać na Sadolu (czy gdziekolwiek), że zachowałem się jak cipa i sytuacja mnie tak przerosła, że ktoś inny musiał walczyć o moją godność.



Zgłoś