18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-08-06, 21:44
Avatar
radziuxd 2017-02-25, 5:21
Też mi się zdaje, że jej palec przyjebali drzwiami, temu tak drze mordę
Zgłoś
Avatar
radek225 2017-02-25, 16:13
I bardzo dobrze! Uważam, że powinno być tak, że cyganowi (celowo małą literą) złapanemu na gorącym uczynku można wymierzyć sprawiedliwość. Od lepa na ryj po ujebanie ręki (bez zabijania oczywiście). Nienawidzę cyganów. Jebane, pierdolone nieroby, złodzieje i brudasy. Każdy, kto miał z nimi do czynienia został unieszczęśliwiony. Uczą swoje szczeniaki kraść od małego. Prowadzę sklep i latem tamtego roku cyganka ze swoim szczeniakiem próbowała mnie okraść, na szczęście w porę się zorientowałem. Skurwysyny pierdolone nic nie robią, tylko rzebrzą, kradną i powróżą Ci, ale z Twojego dowodu osobistego. Jaka szkoda, że w latach '40 pewien austriak o silnie prawicowych poglądach nie wyrżnął tego mnożącego się ścierwa, raka każdego społeczeństwa w pień.
Zgłoś
Avatar
Sigonek 2017-02-25, 19:23
zalać betonem
Zgłoś
Avatar
KaL 2017-02-27, 23:24
krzyks napisał/a:

A teraz do ZOO z nimi



Zgłoś
Avatar
Gilera1231 2017-07-01, 11:31
kokos_123 napisał/a:


A nie przypadkiem zostali "tymczasowo" aresztowani w związku z zupełnie innym zdarzeniem ( porwaniem )

ktoś ma jakieś sprawdzone info



Praconicy lidla zamkneli je w klatce gdzie trzymają rzeczy ze sklepu do wyebania jedzenie itp. Bo kradły cały czas
Zgłoś
Avatar
JanJankowski 2023-06-30, 7:35
Wysrałbymsie na te brudaski drace mordy

Te brudaski powinny mieć zapchane szmatą mordy!!! I naszczać im na łeb jeszcze
Zgłoś