18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 13 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Cyganofile
S.W.A.T • 2014-03-12, 0:32
Dobra, jestem wyrozumiały jak ktoś się jara czarnymi bo odziedziczyli po małpach zdolność do skakania i są dobrzy w koszykówka, ale no kurwa jak trzeba być tępym chujem, żeby się za cyganem wstawiać?

Poniżej piękny pokaz inteligencji widzów TVN'u. Tak mną to wzburzyło, że aż wam to musiałem pokazać... No kurwa... Nie rozumiem tych ludzi, ale nie tylko dlatego że się za cyganem wstawiają, ale też dlatego że w sumie ten pierwszy koleś co go trafnie określił, nic ponadto nie zrobił wobec ów cygana... A w komentarzach od razu lincz. NO KURWA!

Co z tą Polską, ja się pytam, co z tą Polską!

Zgłoś
Avatar
spiepszaj_dzbanie 2014-03-12, 9:41
Zauważyliście że od rasistów i faszystów wyzywają tylko głupie janiny? Chciały by turbaniastego albo cygańskiego kutafona, ale jak kiedyś go dostaną, to szybko zmienią zdanie.
Zgłoś
Avatar
arkosek07 2014-03-12, 9:42 2
hehe gość napisał Cygan , nic rasistowskiego etc . Później rzadko mądre istoty potwierdzają to że dzieciak jest Cyganem np. "I co z tego że Cygan ..."
Zgłoś
Avatar
vluq 2014-03-12, 9:47 2
facebook.com/tvnpl?fref=ts macie troche niżej
Zgłoś
Avatar
Szlachcic_Cygański 2014-03-12, 9:49
Cebulaki. Stwierdziłem tylko fakt. I co terasss?
Zgłoś
Avatar
Keepo 2014-03-12, 9:50
Potwierdzam że cygan co teraz?
Zgłoś
Avatar
AngryCow 2014-03-12, 9:51 6
Te głupie cipy zwyzywały go od debili i kretynów za to że napisał "Cygan" pod zdjęciem cygana i zastanawiają się skąd w ludziach tyle jadu.
Zgłoś
Avatar
132qwe 2014-03-12, 9:53 11
"Nigdy dwa razy nie zatańczy tak samo" czyli jednak chujowo tańczy, jakieś losowe ruchy, których nie zapamięta i tak
Zgłoś
Avatar
aKiwiKiwiKiwi 2014-03-12, 9:53 15
Który to taaki ORZEŁ i wyjebał "SADISTIC KURWA" ?
Zgłoś
Avatar
mazoke 2014-03-12, 9:54 1
Swoj chlop ten od pierwszego komenta. Czuje jakiegos sadola :p piwko!
Zgłoś
Avatar
Bloodex 2014-03-12, 9:57 42
Zapraszam na ucztę facebook.com/tvnpl?fref=ts
Zgłoś
Avatar
Szlachcic_Cygański 2014-03-12, 9:58
AngryCow napisał/a:

Te głupie cipy zwyzywały go od debili i kretynów za to że napisał "Cygan" pod zdjęciem cygana i zastanawiają się skąd w ludziach tyle jadu.



No kurwa... Po chuj się z tym kryjemy? Doskonale wiemy, jaki miał zamiar autor postu "CYGAN". Jeśli macie wątpliwości, to sprawdźcie jego profil... Bardzo sugerujące zdjęcia ma tam zamieszczone...
Zgłoś
Avatar
artureq 2014-03-12, 10:00 2
Nie cygan, ani żaden rom, tylko gruzofag, jestem ekspertem. A tak na serio, to mierzi mnie niesamowicie, że w Polsce nie ma pracy dla Polaków, że w mediach (może i nie-polskich, ale jednak emitowanych na terenie RP), nie ma miejsca dla Polaków, za to zachwycamy się wszystkim co obce i bezkrytycznie to bierzemy, ehhhh... nasi przodkowie, którzy ginęli w wojnach i powstaniach w grobach się przewracają... Koniec mojego bólu rzyci, żegnam ozięble...
Zgłoś
Avatar
marcinekeop1910 2014-03-12, 10:01 1
To nie cygan to kurwa polski Latynos...
Zgłoś
Avatar
Bloodex 2014-03-12, 10:01 10
Szlachcic_Cygański napisał/a:



No kurwa... Po chuj się z tym kryjemy? Doskonale wiemy, jaki miał zamiar autor postu "CYGAN". Jeśli macie wątpliwości, to sprawdźcie jego profil... Bardzo sugerujące zdjęcia ma tam zamieszczone...


No kurwa faktycznie, kiedy ktoś napisze murzyn (słowo,które NIE jest obraźliwe, tylko za przeproszeniem jebane lewackie kurwy wpoiły to ludziom) to też jest rasistą ? Jak miał go nazwać ? Ciemnoskóry przyjaciel, a może kakaowy tancerz ?
Zgłoś
Avatar
Szlachcic_Cygański 2014-03-12, 10:07
Bloodex napisał/a:


No kurwa faktycznie, kiedy ktoś napisze murzyn (słowo,które NIE jest obraźliwe, tylko za przeproszeniem jebane lewackie kurwy wpoiły to ludziom) to też jest rasistą ? Jak miał go nazwać ? Ciemnoskóry przyjaciel, a może kakaowy tancerz ?



W jakim kontekście to napisał? W żadnym kurwa. Napisał samo "Cygan". Gdyby napisał "Cygan(...)" to nie byłoby problemu. I weź kurwa przestań mieszać w to poprawność polityczną.. Bo akurat ta sytuacja nie ma z tym nic wspólnego. Tutaj chodzi o totalną głupotę ksenofoba.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie