18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Cyganofile
S.W.A.T • 2014-03-12, 0:32
Dobra, jestem wyrozumiały jak ktoś się jara czarnymi bo odziedziczyli po małpach zdolność do skakania i są dobrzy w koszykówka, ale no kurwa jak trzeba być tępym chujem, żeby się za cyganem wstawiać?

Poniżej piękny pokaz inteligencji widzów TVN'u. Tak mną to wzburzyło, że aż wam to musiałem pokazać... No kurwa... Nie rozumiem tych ludzi, ale nie tylko dlatego że się za cyganem wstawiają, ale też dlatego że w sumie ten pierwszy koleś co go trafnie określił, nic ponadto nie zrobił wobec ów cygana... A w komentarzach od razu lincz. NO KURWA!

Co z tą Polską, ja się pytam, co z tą Polską!

Zgłoś
Avatar
Anders Breivik 2014-03-12, 10:14 3
A czego wy kurwa oczekujecie od widzów tvnu?
Zgłoś
Avatar
Suka_Blyat 2014-03-12, 10:29 5
Radziłbym nie pisać na fejsbuniu tekstów typu "pozdro z sadola, masz piwo na sadolu" itd bo jeszcze WSI(TVN) podłapie temat i zaczną siać ferment na sadola
Zgłoś
Avatar
Linneus 2014-03-12, 10:32 4
A, p*erdolenie. Są dwa rodzaje niechęci wobec mniejszości: 'uzasadniona' i 'dla debili'. Możemy Cyganów nie lubić, bo nie pracują, kradną, nie są społecznie przystosowani, etc. Ale debilizmem jest aplikowanie takiej samej niechęci (opartej o stereotypowe 'cygaństwo' które nas wpieprza) do chłopaka, który a. nie ma wpływu na to, gdzie się urodził, b. PRACUJE swoim tańcem i chce się wybić z szamba, w jakim tkwi jego społeczność.
Zgłoś
Avatar
Biniu90 2014-03-12, 10:45
Proponuje aby każdy szanujący się sadol wszedł teraz na ten profil i raczył zostawić krótka notkę o treści następującej "Cygan" Sadistic.pl vs TVN
Zgłoś
Avatar
Zanzazaar 2014-03-12, 10:51 1
Szlachcic_Cygański napisał/a:



W jakim kontekście to napisał? W żadnym kurwa. Napisał samo "Cygan". Gdyby napisał "Cygan(...)" to nie byłoby problemu. I weź kurwa przestań mieszać w to poprawność polityczną.. Bo akurat ta sytuacja nie ma z tym nic wspólnego. Tutaj chodzi o totalną głupotę ksenofoba.


Jaka głupota ksenofoba. To może od razu zaczniemy tolerować wszystko, by nie wyjść na jakichśtam fobów. Pedofilie, gwałcicieli, zoofilów, muzułman, jehowych i wszelkie takie ścierwo.
Są rzeczy jakich nie powinno się nigdy akceptować. Cyganie są w tej grupie.

Cytat:

b. PRACUJE swoim tańcem i chce się wybić z szamba, w jakim tkwi jego społeczność


Niech pracuje on tam, gdzie chcą cyganów. Oooch, ale ich nie chcą nigdzie na świecie. Nie, nie wybije się on z tego szamba. Będzie jak jego brudny tatulo, siedzący niezadowolony, bo ktoś mówi, że mały lepszy jest niż on. Tak, widziałem ten problem bo mi się nie chciało ruszyć kiedy siostra włączyła tvn akurat na to badziewie (cud, że znowu się na mnie nie obraziła, tolerancyjna jak i Ty ).
Tak wybijać się niby próbują od wiek wieków, a jakoś ciągle jest jedno i to samo szambo. Na rachunek obywateli.

Ogółem, strasznie przejmująca tragedia cyganiątka. Bo dzieci Polaków nigdy na nic nie chorują.
Zgłoś
Avatar
jeloo 2014-03-12, 11:02 1
Poziom debilizmu niektórych ludzi ociera się o dno...
Zgłoś
Avatar
teem 2014-03-12, 11:15 7
Co oni pierdolą przecież ROM to (ang. Read-Only Memory - pamięć tylko do odczytu) - rodzaj pamięci półprzewodnikowej urządzenia elektronicznego, w szczególności komputera, z której dane można tylko odczytywać, a zapis jest niemożliwy, trwa długo lub może wymagać dodatkowych czynności lub sprzętu.... a tutaj to przecież tylko cygan
Zgłoś
Avatar
hnd 2014-03-12, 11:15 9
Nic dziwnego, że skradł serca widzów. Przecież ma to we krwi.
Zgłoś
Avatar
Zarammoth 2014-03-12, 11:19 6
Tak, podpisujcie się, że jesteście z Sadistica, DEBILE. Już kiedyś po takich akcjach poleciały bany i zaostrzył się regulamin, bo (nie)odpowiedni ludzie zainteresowali się tym portalem i admin miał gadane.

PS: Gościu nic złego nie napisał, ale to wy tutaj rozwinęliście myśli, głąby. A skoro chłopak coś robi, a nie kradnie to o co chodzi? Równie dobrze wy wywodzicie się od chłopa przy pługu to wracać na wiochy i orać, kurwa.
Zgłoś
Avatar
kiper997 2014-03-12, 11:22
Aż wszedłem na stronę tvnu i dałem lajka temu typkowi co to napisał
Zgłoś
Avatar
jackflak 2014-03-12, 11:23
A w przerwie zajebał Pieńkowskiej portfel
Zgłoś
Avatar
Witto 2014-03-12, 11:30 9
Kurwa, na cholerę piszecie że jesteście z sadistica debile pojebane?
Znów ktoś się zainteresuje, będą akcje i zmiana regulaminu.
Zgłoś
Avatar
Hellski 2014-03-12, 11:32 2
Jakiś czas temu przetoczył się przez media temat słowa "murzyn". Uznano (prawie całą siłą polskich mediów, poza pewnymi nielicznymi), że jest to słowo nacechowane negatywnie, a więc zasługujące na odstrzał. Nikt zatem tego słowa używać nie powinien. Nie tak dawno czytałem wywiad z jakimś murzynem (używam teraz tego słowa świadomie) mieszkającym już dość dawno w Polsce, że gdy słyszy określenie "czarnoskóry", to go to obraża. Że po co mówić np. czarnoskóry biegacz zdobył pierwsze miejsce, skoro nie mówi się o białoskórym biegaczu. Zatem, według niego, mówienie o kolorze skóry jest rasizmem, dyskryminacją itp. Rozumiecie to? Bo idąc tym tropem nie powinno się mówić np. jasnowłosy, lub ciemnooki, bo to może obrażać (zgodnie z logiką pana Murzyna) innych. Popieprzone ponad ludzkie pojęcie. Mówi się "nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu". I jest to święta prawda. Ci, którzy rzekomo zwalczają "faszystów", sami się posługują metodami faszystowskimi i to niestety widać w artykule powyżej. Rzygam już tym.
Zgłoś
Avatar
Plast80 2014-03-12, 11:36
I już temat został usunięty z fb. Za duże ciśnienie było widoczne do tego afiszowanie się z sadistic...
Zgłoś
Avatar
jeloo 2014-03-12, 11:44 5
Niektórzy tam przegięli, ale osobiście uważam, że nawet pod sztandarem sadistic powinno się tępić miałkość intelektualną. Cygan to określenie jak każde inne.

Mam się obrażać że naukowiec powie że jestem kręgowcem, do tego ssakiem, a co gorsza jeszcze homo sapiens, wywodzę się z jakichś tam ras indo-europejskich itp? Nosz kurwa. Mam się obrażać jak Żyd, gdy zostanę nazwany chrześcijaninem? Mam się kurwa pieklić wszędzie dookoła, bo ktoś powiedział że jestem Słowianinem? Mam pierdolić wszędzie o heterofobii bo ktoś wspomniał że jestem hetero? Może jeszcze powinienem popierdolić o faszyźmie i nacjonaliźmie bo ktoś powiedział, że jestem Polakiem.

O to chodzi, i takie debilne zachowania trzeba punktować, bo zaraz kurwa lewackie ścierwo pół słownika wymaże jako określenia obraźliwe i napastliwe względem jakiejś orientacji, o której mało kto kurwa słyszał. A takie tępe istoty jeszcze przyklasną, bo ile to ortografii mniej do nauki... Zaraz będzie się wołać "Podaj mi tę ścierkę lnianą do użytku kuchennego" bo za zwykłą szmatę będzie się odsiadywać w pierdlu... A urzędnicy stanu cywilnego będą dawać małżeństwa starym zboczeńcom i kozom.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie