18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Cyganofile
S.W.A.T • 2014-03-12, 0:32
Dobra, jestem wyrozumiały jak ktoś się jara czarnymi bo odziedziczyli po małpach zdolność do skakania i są dobrzy w koszykówka, ale no kurwa jak trzeba być tępym chujem, żeby się za cyganem wstawiać?

Poniżej piękny pokaz inteligencji widzów TVN'u. Tak mną to wzburzyło, że aż wam to musiałem pokazać... No kurwa... Nie rozumiem tych ludzi, ale nie tylko dlatego że się za cyganem wstawiają, ale też dlatego że w sumie ten pierwszy koleś co go trafnie określił, nic ponadto nie zrobił wobec ów cygana... A w komentarzach od razu lincz. NO KURWA!

Co z tą Polską, ja się pytam, co z tą Polską!

Zgłoś
Avatar
PatrolZG 2014-03-12, 11:55 1
Większość odpisujących to były dzieci, głównie dziewczynki wierzące w dobroć i cudowny świat. Jak ich okradną/oplują/zgwałcą cyganie to może parę szarych komórek zacznie przekazywać między sobą napięcie.
Zgłoś
Avatar
arkosek07 2014-03-12, 11:57
Hellski napisał/a:

Jakiś czas temu przetoczył się przez media temat słowa "murzyn". Uznano (prawie całą siłą polskich mediów, poza pewnymi nielicznymi), że jest to słowo nacechowane negatywnie, a więc zasługujące na odstrzał. Nikt zatem tego słowa używać nie powinien. Nie tak dawno czytałem wywiad z jakimś murzynem (używam teraz tego słowa świadomie) mieszkającym już dość dawno w Polsce, że gdy słyszy określenie "czarnoskóry", to go to obraża. Że po co mówić np. czarnoskóry biegacz zdobył pierwsze miejsce, skoro nie mówi się o białoskórym biegaczu. Zatem, według niego, mówienie o kolorze skóry jest rasizmem, dyskryminacją itp. Rozumiecie to? Bo idąc tym tropem nie powinno się mówić np. jasnowłosy, lub ciemnooki, bo to może obrażać (zgodnie z logiką pana Murzyna) innych. Popieprzone ponad ludzkie pojęcie. Mówi się "nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu". I jest to święta prawda. Ci, którzy rzekomo zwalczają "faszystów", sami się posługują metodami faszystowskimi i to niestety widać w artykule powyżej. Rzygam już tym.



Ja nikomu nie zabraniam do siebie mówić Białas szczerze mam na to wyjebane , a to że ktoś ma jakiś problem ze słowem murzyn to jest jego problem.

Cygan to cygan i nic nie zmieni , znam z widzenia jednego , od 8 do 14 żebra w tramwaju bo niby nie ma rodziny jest biedny , i ma krzywice nóg , a kurwa już nie raz go widziałem jak zapierdalał bez kul z całą rodzinką w adasiach , w dzinsach i w kurtce Versace
Zgłoś
Avatar
m_mytnik 2014-03-12, 12:03
Ci co bronią cyganów, to nigdy nie mieli ich za sąsiadów, a kupowanie kradzionych rzeczy to dla nich norma.
Zgłoś
Avatar
b................h 2014-03-12, 12:08
Dobrze, że to cygan chociaż... W ogóle Santiago to w chuj cygańskie imię.
Zgłoś
Avatar
Enkipata 2014-03-12, 12:39
Serio? Serio? Co to się dzieje z tymi ludźmi? Rusek to ruchol, Niemiec to Szwab, Rom to... cygan. Takie mamy stwierdzenia a oni się oburzają.
Zgłoś
Avatar
Everlast20 2014-03-12, 12:49 1
No to teraz wiadomo dlaczego wygrał Chyba nikt nie wierzy w to, że tak ludzie wybrali hehe, to wszystko jest ustawione i juz przed finałem ci wyżej wiedzą kto wygra ;]
Zgłoś
Avatar
szczyloo 2014-03-12, 12:51
up tez mam wrażenie że to nie cygan
Zgłoś
Avatar
solteck 2014-03-12, 12:59
Znacie cygana lekarza, naukowca, pisarza? Bo ja nie znam
Zgłoś
Avatar
Catacombe 2014-03-12, 13:58 1
O kurwa, jakiś młody cygan sobie tańczy bla bla, a pierdolcie na 4 stronach jakieś kurwa brednie. Wyjdzcie z domu, ładna pogoda.
Zgłoś
Avatar
feranos 2014-03-12, 14:05
Czytając to pomyślałem o takiej pewnym spojrzeniu na tę sytuację. Czy to nie jest tak, że ci wszyscy "oburzeni" tak naprawdę są rasistami? Nazywanie cygana cyganem jest kurwa normalne, natomiast dla nich jak powie się o kimś cygan to się go obraża. Czyli oni zakładają, że cygan jest kimś gorszym, prawda?

Ja uważam, że cygan jest kimś gorszym, ale to tylko ja.
Zgłoś
Avatar
bravoteampolska 2014-03-12, 14:48
Zamiast pierdolić o równouprawnieniu , lepiej było sprawdzić jego kieszenie , albo czy już jakiejś kurwa w spodniach sakwy nie ma , pewnie już coś zajebał
Zgłoś
Avatar
goh4n 2014-03-12, 15:07
Jeszcze nie zdarzylo mi sie spotkac "zdrowego" cygana
Zgłoś
Avatar
contowsky 2014-03-12, 15:34
dobrze gada, polać mu, nie będzie brudas pluł nam w twarz
Zgłoś
Avatar
Gollum 2014-03-12, 15:48 17
Ostatnio na sadolu burza z powodu jakiegoś tańczącego brudasa
link do tematu
sadistic.pl/cyganofile-vt277061.htm
Wszedłem z ciekawości na stronę pedałenu i patrzę drugą z najbardziej lajkowanych odpowiedzi popisała się jakaś kobita, która, pomijając błędy ortograficzne ma całkowitą rację, wielkie piwko dla niej.
Zgłoś
Avatar
Vickson 2014-03-12, 15:51
Anna dojebała i wygrała internet
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie