18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Cyganofile
S.W.A.T • 2014-03-12, 0:32
Dobra, jestem wyrozumiały jak ktoś się jara czarnymi bo odziedziczyli po małpach zdolność do skakania i są dobrzy w koszykówka, ale no kurwa jak trzeba być tępym chujem, żeby się za cyganem wstawiać?

Poniżej piękny pokaz inteligencji widzów TVN'u. Tak mną to wzburzyło, że aż wam to musiałem pokazać... No kurwa... Nie rozumiem tych ludzi, ale nie tylko dlatego że się za cyganem wstawiają, ale też dlatego że w sumie ten pierwszy koleś co go trafnie określił, nic ponadto nie zrobił wobec ów cygana... A w komentarzach od razu lincz. NO KURWA!

Co z tą Polską, ja się pytam, co z tą Polską!

Zgłoś
Avatar
x................s 2014-03-12, 15:51
aż wejde tam i dam jej " lajka"
Zgłoś
Avatar
HatakeIV 2014-03-12, 15:56
ja pierdole zawsze ale to zawsze gdy jakiś koleś nazwie cygana cyganem to pełno pizd i pedałków się zlatuje by bronić go ;d
Zgłoś
Avatar
Bluedraenei 2014-03-12, 15:58
Bogatego stać. Tak samo jak Igrzyska 2022
"Kraków jest już o krok bliżej zdobycia prawa do organizacji Zimowych Igrzysk Olimpijskich w 2022 roku. Z walki właśnie wycofali się bowiem faworyci ze Sztokholmu. Tamtejszy komitet organizacyjny uznał, że dla jednej z najbogatszych stolic Europy organizacja igrzysk byłaby jednak zbyt dużym wydatkiem."

Bo to Polska !
Zgłoś
Avatar
p................s 2014-03-12, 15:59
widać wielu handluje z nimi gruzem i muszą dobry PR robić
Zgłoś
Avatar
Areczos 2014-03-12, 16:01
To jest 100% prawda, fakt faktem każde dziecko nie może być negowane bo jakby nie było nie jest niczemu winne, ale kuzwa jeśli chodzi o cygańskiego bajtla to sory,jest chore było w tv to niech teraz jego ambitni rodzice postarają się wykorzystać tą sytuację, aby małolat dostał jakąś pomoc.
Ps Bez ogródek powiem znając cyganerię jak wy wszyscy nieździwiłbym się jakby wyszła AFA, że to kurwa ściema.
Zgłoś
Avatar
ezio91 2014-03-12, 16:22
Dobrze prawi ale słownik by się jej przydał ;P
Zgłoś
Avatar
bez888 2014-03-12, 16:22 1
Zalewają nasz kochany kraj:( tu nasz premier za 20 lat...


Zgłoś
Avatar
bybejita 2014-03-12, 16:28 2
"Dzieciaką" jebłem.

Kolejny analfabeta 12-letni pisze wywody na fb.
Zgłoś
Avatar
manish07 2014-03-12, 16:28 1
głównie płeć żeńska tam broni cygana, bo jak wiemy one lubią rozkladac nogi cyganom, bambusom i innym brudasom..
Zgłoś
Avatar
Shilon2M 2014-03-12, 17:11
odruchowo złapałem się za portfel...
Zgłoś
Avatar
rosiaktnt 2014-03-12, 17:50
Cytat:

Judasz Iskariota Nie dziwne, że 90% obrońców naszego kakaowego złodziejaszka to kobiety. Jedyne co im w zdzirowatych półkulach spaczonego egzotyką świata mózgowia chodzi to kakowy face i jego dzida - ot cała prawda. Młody, nie młody - dorośnie. Wszystkie kochają kakaowe brudne dzidy z Bliskiego Wschodu, cyganerri czy też mojego ulubionego zoo zwanego Afryką. Odpierając przyszłe ataki... skoro nie to dlaczego tak mało zakochanych i zamężnych kobiet z orientalnymi przyjaciółmi z Japonii, Korei? bo mają małe żółte ptaki a tu chodzi tylko o czarne jadowite kabanosy.

najlepszy komentarz chyba
Zgłoś
Avatar
krzysiek351 2014-03-12, 17:52
Niżej chuja.
Jak to kiedyś ktoś pierdolnął:
-To koniec cywilazacji białego człowieka...
Zgłoś
Avatar
Nizaryta1 2014-03-12, 18:47
Przecie cygany same mówią o sobie "cygany" więc nie wiem o co ten cały harem-mider.
Zgłoś
Avatar
mare30ks 2014-03-12, 19:07
kurewki w komentarzach tylko czekaja na okazje zeby rozlozyc nogi w proce przeg egzotyka. a potem beda pierdolic ze dzentelmenow juz nie ma
Zgłoś
Avatar
Mefiozos 2014-03-12, 19:33
A niby czego wyście się spodziewali po TVN'nie? No kurwa błagam... A tak na marginesie, do gazu !
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie