18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
xnm 2018-03-03, 1:34
00:04 karyna masz pierdolnij mu tym
Zgłoś
Avatar
PieronJasnySzlag 2018-03-03, 3:00
dzidol83 napisał/a:

A co to jest madka ja się pytam????
Czyżby pierwsza spuścizna Dżesiki i Brajana to pisała??
Ja pierdolę, dramat


Już śpiesze z wytłumaczeniem.
Wyrazenie cygańska madka było by oksymoronem lub conajmniej sporym nadużyciem więc autor tematu zastosował taki myk że zamiast matka napisał madka.
Ludzie ogarnięci wiedzą o co chodzi a cygany lub osoby mało bystre jak ty mogą tego nie zrozumieć
Zgłoś
Avatar
normale 2018-03-03, 7:55
haha ja pierdole
Zgłoś
Avatar
dzidol83 2018-03-03, 11:16 2
Spiderowski napisał/a:


Już śpiesze z wytłumaczeniem.
Wyrazenie cygańska madka było by oksymoronem lub conajmniej sporym nadużyciem więc autor tematu zastosował taki myk że zamiast matka napisał madka.
Ludzie ogarnięci wiedzą o co chodzi a cygany lub osoby mało bystre jak ty mogą tego nie zrozumieć



To właśnie przez takie indywidua jak Ty i autor tematu rośnie nam pokolenie idiotów i analfabetów, a nasz jakże piękny i bogaty język jest niszczony. Kolejne rzesze nieświadomych błędów matołków potem to czytają i powielają je w przekonaniu, że dana forma jest poprawna, skoro "w Internetach tak piszą". Widać później przykłady chociażby w memach, których jest mnóstwo, a w prawie każdym błędów tyle, że w oczy kłuje.
Piszesz, że ludzie ogarnięci wiedzą o co chodzi - tak, wiedzą, tylko po co mają się domyślać o co chodziło autorowi.
Zgłoś
Avatar
PanAndrzej666 2018-03-03, 12:30
nie no przebiła tą babę co własnym psem kogoś biła
Zgłoś
Avatar
PieronJasnySzlag 2018-03-03, 14:44
dzidol83 napisał/a:



To właśnie przez takie indywidua jak Ty i autor tematu rośnie nam pokolenie idiotów i analfabetów, a nasz jakże piękny i bogaty język jest niszczony. Kolejne rzesze nieświadomych błędów matołków potem to czytają i powielają je w przekonaniu, że dana forma jest poprawna, skoro "w Internetach tak piszą". Widać później przykłady chociażby w memach, których jest mnóstwo, a w prawie każdym błędów tyle, że w oczy kłuje.
Piszesz, że ludzie ogarnięci wiedzą o co chodzi - tak, wiedzą, tylko po co mają się domyślać o co chodziło autorowi.


Tu niestety się musze zgodzić.
Zgłoś
Avatar
Galkan 2018-03-03, 20:06
Spiderowski napisał/a:


Już śpiesze z wytłumaczeniem.
Wyrazenie cygańska madka było by oksymoronem lub conajmniej sporym nadużyciem więc autor tematu zastosował taki myk że zamiast matka napisał madka.
Ludzie ogarnięci wiedzą o co chodzi a cygany lub osoby mało bystre jak ty mogą tego nie zrozumieć



Jesteś pewien, że chodziło ci o oksymoron, a nie pleonazm?
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2018-03-03, 23:30
Oszkurwa jebana.

Bahor robi za bejsbola.

Idę się napić, bo nie ogarniam tego świata.
Zgłoś
Avatar
Hrabia Drapula 2018-03-04, 0:24
Hranipex napisał/a:

Oszkurwa jebana.

Bahor robi za bejsbola.

Idę się napić, bo nie ogarniam tego świata.


Jak ty chcesz świat ogarnąć jak ty nawet ortografii nie ogarniasz
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2018-03-04, 8:57
Hrabia Drapula napisał/a:


Jak ty chcesz świat ogarnąć jak ty nawet ortografii nie ogarniasz



A Ty nie ogarniasz, że napisałem tak specjalnie, to nie wypracowanie z polskiego, tylko sadistic.
Tak samo HUJ piszę SPECJALNIE przez H, a nie CH.
I jeszcze nikt się nie przypierdolił...
Zgłoś