18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Cygański sposób na zarobek
wernetto • 2014-03-12, 23:14
Jak napisał autor nagrania, po wypatrzeniu sobie ofiary starają się spowodować wypadek, będący rzekomo winą wybranego kierowcy.
Od niego zażądali 500 leji (waluta w Rumunii), pod groźbą wezwania policji. Kolesiowi było to na rękę więc powiedział, żeby w takim razie zadzwonili po funkcjonariuszy. Cyganie słysząc to momentalnie zeszli z "ceny" i zechcieli tylko 200 leji.

Po chwili zrozumieli jednak, że nic nie uda się im zdobyć więc postraszyli swoją ofiarę proponując jej pocięcie nożem.



Akcja od 0:32
Zgłoś
Avatar
Black Snake 2014-03-13, 11:58 2
@kenzol, no dało spokojnie. Ale osobiście też bym w nich wjechał. Ma nagrane wszystko i spokojnie policja uzna ich winę. Jakbym miał kamerkę i taką sytuację też bym wjechał. Mam porysowany zderzak, który mnie irytuje, a tak dostałbym za nic pieniądze na wymianę.
Zgłoś
Avatar
Boston86 2014-03-13, 13:00
kurwa ide posprzątać samochód bo jeszcze mi sie takie brudy zalęgną w środku
Zgłoś
Avatar
ooip 2014-03-13, 13:19 1
ProVVe napisał/a:

Dlatego jestem za posiadaniem giwery... Był juz filmik jak facet wyszedł z pała na jakiegoś starszego jegomościa i na widok klamki na życzenie pana wyrzucił sprzęt i ładnie klęczał na środku drogi... Tutaj natomiast wskazane jest wyładowanie po dwie kulę w te zjebane brudne ryje. Nastpępnie udanie się do najbliższego posterunku i odebranie na grody ok kg ubitego gówna...



tak jak w gta online nagroda za glowe
Zgłoś
Avatar
hpiotrekh 2014-03-13, 14:54 1
marcin1630 napisał/a:

A co wy z chujami na łby się pozamienialiście? Nie to żebym bronił brudasów ale autor filmiku to jakiś debil,zajechał drogę brudasom w 0:35...



Kurwa, co?! Oddaj prawo jazdy jak masz.
Albo raczej kartę rowerową i idź do okulisty.

Profesjonalny rysunek z cąłego zajścia. czerwona linia to autor. Zielona to brudasy. I niech nikt nie pierdoli, że autor filmu cokolwiek źle zrobił.

Zgłoś
Avatar
ellsworth 2014-03-13, 17:46
ProVVe napisał/a:

Dlatego jestem za posiadaniem giwery... Był juz filmik jak facet wyszedł z pała na jakiegoś starszego jegomościa i na widok klamki na życzenie pana wyrzucił sprzęt i ładnie klęczał na środku drogi... Tutaj natomiast wskazane jest wyładowanie po dwie kulę w te zjebane brudne ryje. Nastpępnie udanie się do najbliższego posterunku i odebranie na grody ok kg ubitego gówna...


Wtedy by wyskoczyli nie z nożem tylko z bronią palną. i co, byłbyś za legalizacją ręcznych wyrzutni rakiet?
Zgłoś
Avatar
emilxman 2014-03-13, 22:41 1
Zawsze się zastanawiałem ile worków gruzu wejdzie do 307 . Dzięki temu filmowi już wiem i spokojnie możemy na budowę domu kupować takie autko
Zgłoś
Avatar
marcin1630 2014-03-13, 23:29
hpiotrekh napisał/a:



Kurwa, co?! Oddaj prawo jazdy jak masz.
Albo raczej kartę rowerową i idź do okulisty.



Przepraszam.
Przyznaję się pokornie do błędu.
Na komórce oglądałem ten filmik i sie chujowo przewija.
Sprawdziłem i rzeczywiście to był pas do skrętu i zwracam honor jeśli go ma autorowi filmiku.
Tak czy inaczej
Zgłoś
Avatar
LiquidKaczor 2014-03-13, 23:38
oni maja na tablicy "obornik" napisane czy mi się przywidziało tylko?
Zgłoś
Avatar
Hannibal_PL 2014-03-14, 0:34
A ja po prostu bym depnął po hamulcu jakbym widział wpierdalający się przede mnie samochód...
Zgłoś