18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 20:01
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:38
Cygaństwo tramwajowe
satan263 • 2013-11-27, 16:21
Historia z dzisiaj.

Jechałem sobie tramwajem, wjeżdżając w centrum warszawy.Zatrzymując się na przystanku przy palmie, pasażerowie wsiadali,wysiadali, i jako że mnie to jebało czytałem sobie cały czas książkę. Aż tu nagle poczułem jakby stado metalowych kutasów zaczęło penetrować moje biedne uszy, z taką siłą z jaką dobierałby się gwałciciel do małej dziewczynki po środku lasu odwróciwszy wzrok nie mogłem się mylić. Mój mózg przetworzył pewne informacje, i w ułamku sekundy zaczął wyć mój cyganowy alarm.Podczas gdy ten zasrany brudas zaczął uniemilać mi dzień , odruchowo sprawdziłem czy mam wszystko w kieszeni bo może wysłał jakieś małe pomioty do penetracji pobliskich kieszeni czy chuj go wie co.Ale do puenty.Pograł sobie, sratatata i przyszedł moment na zabawe w ZUS.
Myśląc, ba, będąc pewny że tylko stracił czas i zaraz sobie pójdzie w pizdu z pustym kubkiem, do moich uszu zaczęły dochodzić odgłosy które chyba każdy zna, pieniędzy wrzucanych do kubka.Odwróciłem się i oczom nie wierze. Z 10 na jakieś 13-14 osób( ! ) które siedział za mną, wrzuciło temu brudasowi pieniądze ! Najgorsze chyba jest to, że wszyscy wyglądali na w miarę młodych i ogarniętych umysłowo..

I jak tu wyplenić to gówno, skoro "polaczki" nie obrażając polaków karmią tego chwasta

Wiem długie, nie przeczytałeś, jebie mnie to. Pozdro!
Zgłoś
Avatar
SharpSe 2013-11-27, 21:31
Jeses dla mnie pierwszym do gazu, niczym sie nie roznisz od czarnuchów. Tchurz i byke kto
Zgłoś
Avatar
Dalias 2013-11-27, 21:47
No no, książka w publicznym miejscu, ale hipster no no...

Bardzo dobrze
Zgłoś
Avatar
KimDzongIl 2013-11-27, 21:50 1
jak ktoś żebrze siedząc z kubkiem w ręku obojętnie czy żul, cygan czy inne ścierwo nic nie wrzucam. Jeśli któreś z nich gra, rysuje i w miarę mu to wychodzi to zawsze wrzucę jakieś drobne. Zawsze cenie tych co robią cokolwiek by zarabić np. te granie czy zbieranie śmieci puszek butelek.
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2013-11-27, 21:55 1
.Zatrzymując się na przystanku przy palmie, pasażerowie wsiadali,wysiadali,

będąc pewny że tylko stracił czas i zaraz sobie pójdzie w pizdu z pustym kubkiem, do moich uszu zaczęły dochodzić odgłosy

A mnie najbardziej wkurwia polactwo, które sili się na cięty dowcip, a nie porafi ogarnąć własnego ojczystego języka. W ogóle całość napisana jest jakby właśnie jakiś Cygan w wieku 40 lat podchodził do egzaminu gimnazjalnego.
Zgłoś
Avatar
satan263 2013-11-27, 22:05 2
@Gwindak

Syfojadzie Musze przyznać, że pierwszy raz widzę jak rodowity cygan tworzy tak ambitne polskie słowa

dzięki, poprawiłeś mi humor brudasku
Zgłoś
Avatar
d................0 2013-11-27, 22:44 1
Cytat:

Żartowałem Cyganie to ścierwo i jedyne co należy im dać to podwójną dawkę cyklonu B



Źle. Cyklon cacy, cygany Be
Zgłoś
Avatar
KlinikaAborcyjna 2013-11-27, 22:45 4
Loaloa napisał/a:



A mnie najbardziej wkurwia polactwo, które sili się na cięty dowcip, a nie porafi ogarnąć własnego ojczystego języka. W ogóle całość napisana jest jakby właśnie jakiś Cygan w wieku 40 lat podchodził do egzaminu gimnazjalnego.



Po pierwsze
Po drugie
Po trzecie gówno nas obchodzi co cię najbardziej wkurwia
Po czwarte
Po piąte nie bądź takim ortonazistą
Po szóste to jest Sadistic a nie kółko miłośników języka polskiego
Po siódme chuj ci w dupę za cygana przez wielkie "C"
Po ósme trollu jeden i nie wracaj
Zgłoś
Avatar
panzer_IVh 2013-11-27, 23:39
satan263 napisał/a:

[...]Zatrzymując się na przystanku przy palmie[...]



masz przyda Ci się na przyszłość LINK

przy palmie... no kurwa nie mogę... Słyszałeś kiedyś o rondzie de Gaulle’a (czyt. "degola" - taki francuz z wielkim nosem)?

P.S. mam zapas maści NBD, chociaż po przeczytaniu tego zdania czuje że potrzebuje dziś podwójnej dawki...
Zgłoś
Avatar
satan263 2013-11-28, 0:08
To zalecam użyć dawki potrójnej i jednej doustnie tak na wszelki..
Zgłoś
Avatar
panzer_IVh 2013-11-28, 0:37
Wystarczy podwójna, towar coraz bardziej deficytowy, trzeba oszczędzać.
Ostatnio jak chciałem uzupełnić zapas, to w aptece powiedzieli mi, że ludzie masową wykupują i już nawet w hurtowniach nie ma
Zgłoś
Avatar
rawpanic 2013-11-28, 0:42
Nie mozna tak ciagle nazekac na cyganow

-widzieliscie kiedys cygana jak kasuje bilet?

-no wlasnie! nawet jesli nie maja pieniedzy to czuja cywilny obowiazek wukupienia karnetu...
Zgłoś
Avatar
panzer_IVh 2013-11-28, 1:02
To jakaś podróbka bez atestu instytuty matki i dziecka. Ja używam oryginalnej.
Zgłoś
Avatar
solteck 2013-11-28, 1:18
za komuny nie było cyganów
Zgłoś
Avatar
xmefjux 2013-11-28, 2:04
Mnie i tak by bardziej dziwił widok osoby czytającej książkę w tramwaju niż jakiś brud żebrzący o pieniądze. Ja nadal nie rozumiem tego fenomenu czytania książek w autobusach/tramwajach. W pociągu - ok, bo podróż długa i mało osób w przedziale, ale w autobusie ?
Zgłoś
Avatar
BiałyPiotr 2013-11-28, 10:10 1
Przypomniało mi się jak jechałem tramwajem w Krakowie i jakiś mały cygan wleciał do trajki i zaczął grać jakieś cygańskie pieśni, po czym oczywiście z brudną łapą do wszystkich pasażerów "dawać hajs" jak nadeszła kolej na mnie, mówię małemu brudasowi, żeby poczekał, wyjmuję z kieszeni papierówki i sobie przeliczam, po czym pod nosem powiedziałem sobie "nie, nie", to wyciągam monety i sobie przeliczam (jakieś 5zł, 2 czy 1 i parę miedziaków) upuściłem 5 zeta koło buta, ten mały śmierdziel w sekundę zanurkował po to, ja przykryłem butem, dałem mu 10 groszy i mówię, że więcej nie mam, a ten z brudnymi maślanymi oczami "daj tą piątkę" - no dosłownie jakby była jego... Coś mu odpowiedziałem, nie pamiętam co i sobie polazł mamrocząc pod nosem
Jebać to cygańskie!
Zgłoś