18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 26 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Cygany kradną
P................e • 2014-04-08, 12:08
Ta krótka historia bongmana uświadomiła mi że warto podzielić się swoją wczorajszą przygodą jeśli tak to nazwać można. Uprzedzam że tekst jest dość długi więc jeśli nie chce Ci się czytać scrolluj dalej:
A więc:
Wczoraj wróciłem do PL ze szwecji.
Płynąłem przez Bałtyk promem i ze Świnoujścia do Płocka samochodem, Przechodząc do początku:
Stoję w kolejce samochodem żeby okazać bilet na prom minęła godzinka i w końcu wjeżdżam na statek gdy już załoga tego promu doprowadziła mnie na miejsce gdzie mam zaparkować,wyjmuję z bagażnika chleb i jakąś wędline co by nie przepłacać za chujowe jedzenie na promie i zjeść później widzę jak obok mnie przejeżdża samochód jakiś VW wyładowany tymi brudasami 5 osób w sedanie 4 młodszych typów i jakaś jedna stara kurwa,dalej za nim kolejne dwa auta (saab i jakaś nowa bmw) wyjebane oczywiście po brzeg tym gównem cygańskim,mówię do ojca że brudasy coś odpierdolą i moge się założyć o całą swoją wypłatę (25 tysięcy plnów). Brudasy z bagażnika wyjmują kołdry i poduszki (na promie są kabiny ale przecież muszą oszczędzać na nowe fury więc postanowili się przespać na holu- jak się później okazało niestety blisko mojej kabiny w której miałem przespać noc).Brudasy zajęli sobie miejsca na holu i poszli grać na "jednorękim bandycie" do kasyna które także na promie się znajduje. Kilku z nich usiadło gdzieś tam w koncie i zaczęli grać w jakąś planszową grę wypiłem dwa piwa prom odpłynął z Ystad do świnoujścia o godzinie 22:30 ja posiedziałem w barze do jakiejś 1-2 w nocy i poszedłem spać do kabiny. Obudziłem się rano i poszedłem wydać drobne na maszynach bo i tak bilonu nie wymienią mi w kantorze a miałem jakieś 500 koron pograłem chwile wszystko przejebując wychodzę z kasyna i patrzę że ochrona wyciąga brudasów ze sklepu jakiś polak darł ryja "ukradli kilometr papieru toaletowego" robiąc sobie (chyba tylko według niego) z nich bekę. Jak się okazało kołdry które wyciągali do spania wcale nie były wyciągnięte po to aby spać na nich a wsadzić tam profit który zapierdolą ze sklepu,ta stara kurwa o której wspominałem wcześniej darła mordę dość głośno w tych im języku czy co to tam kurwa jest udawali że nie znają angielskiego,szwedzkiego ani polskiego napierdalali ciągle w tym maczupikczu. Po dopłynięciu do Świnoujścia od razu na prom wjechała straż graniczna zatrzymując tych skurwiałych brudasów.
Zgłoś
Avatar
boberm 2014-04-08, 16:29 3
4hitch napisał/a:

Złodziej to złodziej nie ważne cygan, żyd czy rodowity Polak, nie podoba mi się powielanie stereotypów.



Nie każdy złodziej jest cyganem, ale każdy cygan jest złodziejem.
Zgłoś
Avatar
s................3 2014-04-08, 16:38
Ja nie wiem skąd takie podejście macie do cyganów to są bardzo mili kulturalni i ułożeni ludzie sam osobiście mieszkałem obok cyganów i naprawdę złego słowa nie powiem to co tu się mówi to nie prawda to że was cebulaczki nie stać na podstawowe dobra bo przejbujecie pieniądze na lewo i prawo to nie znaczy że macie oczerniać takich dobrych ludzi
Zgłoś
Avatar
obstawpojare 2014-04-08, 16:42 5
JesusChytrus napisał/a:

Popracuj nad akapitami, temat wygląda jak plama rzygowin...



To w sumie tak jak ty
Zgłoś
Avatar
quemists 2014-04-08, 16:55 1
To się nazywa Happy End
Zgłoś
Avatar
Herhard 2014-04-08, 17:17
superstrzał123
zgiń trollu
Zgłoś
Avatar
Psychopatycznyman 2014-04-08, 17:33 12
superstrzał123 napisał/a:

Ja nie wiem skąd takie podejście macie do cyganów to są bardzo mili kulturalni i ułożeni ludzie sam osobiście mieszkałem obok cyganów i naprawdę złego słowa nie powiem to co tu się mówi to nie prawda to że was cebulaczki nie stać na podstawowe dobra bo przejbujecie pieniądze na lewo i prawo to nie znaczy że macie oczerniać takich dobrych ludzi

Ty chyba w alternatywnej rzeczywistości żyjesz, albo sam jesteś cyganem i ukradles komuś komputer dlatego tu piszesz
Zgłoś
Avatar
Samudaripen 2014-04-08, 17:40
Nie wszyscy cyganie to złodzieje więc nie zesrajcie się bo widzę, że nowa moda powstaje w gimnazjum na jebanie cyganów..
Zgłoś
Avatar
PeZeTo 2014-04-08, 17:50 5
Brzydkii napisał/a:

Jebać złodziei maczetami.

Oj Kraków znowu głos zabiera
Zgłoś
Avatar
dzieciool 2014-04-08, 18:08
Jakimi liniami płynąłeś, że na noc nie trzeba wykupić kabiny?
Zgłoś
Avatar
I_am_G 2014-04-08, 19:19
"Bilon" wymieniaja w kantorach, ale mniej za niego dostaniesz
Zgłoś
Avatar
Hemoglobina24 2014-04-08, 19:36
wkurwia mnie jedno jak nie umie sie pisać to sie nie pisze a jak ktoś zwróci uwage to : a bo szybko pisałem,nie mieszkam juz 10 lat w Polsce itd ;/ chuj mnie to kurwa!!!!

a 25 tys to ty widziałeś chyba na ojca koncie

po chuj ta suma podana w tej klepaninie ? zeby zabłysnąć ?
Zgłoś
Avatar
DLS 2014-04-08, 19:37
@dzieciool
Prawdopodobnie Unity Line, prawdopodobnie promem POLONIA, który właśnie odpływa z YSTAD koło 23 Rzeczywiście nie trzeba wykupować kabiny, można spać na korytarzu. Znam bardzo dobrze ten prom, że tak powiem od strony technicznej, ponieważ byłem tam na praktyce maszynowej
Zgłoś
Avatar
Guzik 2014-04-08, 19:43
Cytat:

Płynąłem przez Bałtyk promem i ze Świnoujścia do Płocka samochodem(...)


Więc mówisz, że ze Świnoujścia do Płocka płynąłeś samochodem?
Zgłoś
Avatar
PERKUN 2014-04-08, 21:18
Cygan to złodziej i tak już zostanie, Pan Bóg w Biblii ma to zapisane!!!
Zgłoś
Avatar
P................e 2014-04-08, 22:11
@Dzieciool tak jak napisał @DLS Unity Line prom Polonia
do tych ktorzy pytali czemu pisalem o kwocie jaka ze soba mialem,tekst poszedł najpierw gdzies indziej pozniej zobaczylem temat bongmana i wstawilem to po malej edycji tu.
Osoby ktore czepiaja sie skladni i zle użytych znakow interpunkcyjnych:sprobujcie przejechac samochodem 1400 km,przez ból zeba nie spijcie do 3 w nocy,wstancie o 7 jedzcie na uczelnie zdac jakies dokumenty i napisac post po 12. Szczerze wątpię zeby ktokolwiek z Was byl w stanie pomyslec o jakiejs jebanej kropce czy przecinku lub innym gownie.
do osob ktore pytaja o to czym sie zajmuje,krotko mowiac jestem ogrodnikiem w prywatnym ogrodzie na poludniu szwecji mam wlasna firmę i faktury rozliczam w Polsce.

osoby ktore chca poszukac pracy w szwecji taka mala rada,nauczcie sie kilku podstawowych zdan w jezyku szwedzkim ponieważ w mniejszych miastach nie za duzo osob mowi po angielsku (nawet mlode osoby)ja mialem klopot z kupieniem doladowania do telefonu. Jesli nie chcecie byc otoczeni przez polakow w szwecji odradzam miasto klippan - polowa mieszkancow to polacy ktorzy porobili sobie dzieci i zyja na socjalu ewentualnie handlarze polskimi towarami
jesli macie jakies pytania walcie na priv z checia odpowiem na kazde pytanie
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie