18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
bankurwazaco 2014-02-17, 20:54 1
Centurion dla takich wstawek możesz rozsprzedawać sadistica.

Sam materiał naprawdę bardzo ciekawy. Czasem fajnie sobie przyswoić taką ciekawostkę podaną na tacy.
Zgłoś
Avatar
oneshott 2014-02-17, 21:00 9
To pewnie przez to co2 produkowane przez czlowieka:)
Zgłoś
Avatar
Zizu Ziomek 2014-02-17, 21:21
Izmael - a jak popatrzymy z jeszcze większej perspektywy to i latanie po kosmosie nie pomoże, bo cała galaktyka/gromada galaktyk/wszechświat zostanie kiedyś prawdopodobnie zniszczony. Możemy tylko zmniejszyć prawdopodobieństwo całkowitej zagłady, a tym samym przedłużyć istnienie życia o te kilka milionów lat.
Zgłoś
Avatar
pitarturbull1987 2014-02-17, 21:53 2
nie wiem jak was ale mnie cieszy ze jesteśmy bliżej niż dalej
Zgłoś
Avatar
FryzjerZG 2014-02-17, 22:14
w publicznej telewizji powinni puszczać tego kolesia, a nie tandetne i ogłupiające seriale. Robi naprawde fajne programy i co ciekawe, odpowiada na niemal wszystkie pytania, które zadaję sobie na początku jego odcinków. Rzeczowo, konkretnie i bez pajacowania. Jednak się da.
Zgłoś
Avatar
Tassadar 2014-02-18, 17:33
grubyzwm nie nurkowałeś w bajorze gdzie pływają te lewiatany? Tam trochę poopowiadał o sobie ten mistrz z głębin. Sam motyw tego pola efektu masy i ilości opisów w tej grze jest na najwyższym poziomie. Szkoda właśnie ze skończyli opowieść.
Zgłoś
Avatar
Tizmo 2014-02-18, 22:36
Teoria ma swoich zwolenników jak i równie licznych przeciwników. Co do tego korelowania wymierań z tym cyklem to wszystko byłoby o wiele bardziej klarowne gdyby zapis kopalny odzwierciedlał dokładny stan środowiska i był tak samo dobry dla każdego okresu geologicznego, a jak wiemy im dalej w przeszłość tym zapis kopalny jest gorszy. Akceptacja takiej teorii jest odważna z jednego powodu, braku wystarczających danych. Można spekulować na wielu płaszczyznach.
Zgłoś
Avatar
olex 2014-02-19, 12:18
taaaa, opierac swoja wiedze na bzdurach i plesc jeszcze wieksze
Zgłoś