18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:38
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 0:20
Cytaty
Jox • 2010-06-06, 15:06
Pani w szkole zorganizowala taka zabawe. Polegala na tym ze pani powie jakis cytat a to dziecko ktore odgadnie nie przychodzi nastepnego dnia do szkoly. zaczela sie zabawa i pani mowi: -
I have a dream.
zglasza sie malgosia i dumnie mowi ze to byl Martin Luter King bo ona jest zydowka i wie takie rzeczy odpowiedz byla poprawna zatem malgosia jutro ma wolne. nastepnie padl taki cytat:
- Ich bin ein Berliner zglasza sie grzesio i mowi ze to wypowiedzial Kennedy bo on wie takie rzeczy bo jest Zydem. maly Jasio tez sie zglaszal ale byli szybsi od niego. w koncu Jasio nie wytrzymal i mowi:
- Zydzi do gazu. w klasie cisza a pani pyta sie: kto to powiedzial a Jasio wstaje i kieruje sie do wyjscia i mowi: - Adolf Hitler i do zobaczenia pojutrze

______________

[img:d63a3f6e1a]http://images49.fotosik.pl/772/3ff5dd2c4144e2e7.jpg[/img:d63a3f6e1a]
Zgłoś
Avatar
b................u 2010-06-06, 21:16 16
interpunkcja na poziomie idioty.

ale piwko za kawał ; ]
Zgłoś
Avatar
Novik 2010-06-06, 22:20
głupie ale śmieszne
Zgłoś
Avatar
amf09 2010-06-06, 23:18
Śmieszne mimo tego, że słabo napisane. Na szczęście znałem ten kawał w "szczęśliwszej" wersji, więc ta "interpretacja" mu nie zaszkodziła
Zgłoś
Avatar
Matuch90 2010-06-07, 15:48 3
na poziomie idioty ?
Ja bym powiedział, że na poziomie głowonoga.
Zgłoś