18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Dokumentalne Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się

Tfu!

Opis z joemonster:

spoiler



2021-09-02, 15:23
zdun napisał/a:

O! widzę że komuś internet podłączyli.



Tak - tobie, zjebie genetyczny!

Ciekawy_Zycia napisał/a:

W taki sposób można zmanipulować WSZYSTKO - nie mówię, że w świeci kleryków jest OK - ale jak na razie media ogólne nie opublikowały tego i nie ma oficjalnego dochodzenia!!!!!!!!!!!!!!!



Niby coś się dzieje (a przynajmniej działo). Jeden z pierwszych-lepszych artykułów - https://www.google.com/amp/s/www.se.pl/opole/moj-szatan-czaja-skandal-w-diecezji-opolskiej-ksiadz-grozil-smiercia-poslance-kulisy-przerazaja-sprawa-trafi-do-watykanu-aa-HhG5-1dX6-ggLU.html%3fformat=amp

2021-09-02, 15:37
Fejk jak ch*j

2021-09-02, 16:30
BigBillyFock napisał/a:

Jeden z pierwszych-lepszych artykułów -



k***a... Super Expres wiarygodnym źródłem informacji...

:idzwch*j:

2021-09-02, 16:44
Wrzucasz filmik na portal gdzie 95% uzytkownikow to uposedzona czesc spoleczenstwa ktorzy wierza w czary mary na blebani i byli wychowani w domu gdzie ksiadz byl najwazniejszym czlonkiem rodziny, zwlaszcza nocami w sypialni. Tak sie zrodzila silna prawica. 0 myslenia.

2021-09-02, 16:56

2021-09-02, 16:58
programista4k napisał/a:

fejk jakiś



Czyta prawda. Tak działa kościół Rzymskopedofilski.

2021-09-02, 17:15
programista4k napisał/a:

fejk jakiś



Wy fejkowcy już mnie wk***iacie. Nie można wpisać w google "ksiądz Wojciech Lippa" i zobaczyć czy coś takiego było a dopiero pisać fejk.

2021-09-02, 18:17
mesjans napisał/a:

Wy fejkowcy już mnie wk***iacie. Nie można wpisać w google "ksiądz Wojciech Lippa" i zobaczyć czy coś takiego było a dopiero pisać fejk.



Dokładnie, ziom. Tym popierdułkom trudno ch*ja podnieść, a co dopiero wyszukać czegoś w necie. Przed chwilą zostałem zj***ny, że dałem link do SupExpr.... A te wasze prawicowe media coś o tym mówią? Oglądajcie dalej TVp*zda, to może będzie lepiej... Ja pie**olę

2021-09-02, 18:35
Tranquillum napisał/a:

Tak tak parafianie!.. W niedzielę do kościoła zapie**alać, rzucać na tace hajs, bo was k***a mityczny staruszek siedzący w chmurach do kotła wrzuci.. Ha, tfuu.. Ścierwa.



Cikaw jestem co robiłeś w święta wielkanocne i boze narodzenie, bo każdy taki k***a cfaniak a potem zapie**ala uboczami z koszyczkiem aby jajeczka poświęcić albo siedzi na pasterce
:mrgreen:

2021-09-02, 19:10
Przesłuchałem to i albo ten ksiądz jest totalnie chory umysłowo, ale tak totalnie, nie tylko sfiksowany, ale popie**olony do stopnia, że nie może przebywać z ludźmi... tylko wtedy jak mógłby być rzecznikiem biskupa, to się nie klei. Te teksty i zdania są dosłownie jakąś nocną zmazą lewackich umysłów o kościele, brzmi to jak totalny fake, podróbka. Dorwała się do tego przecież właśnie skrajna lewica, a ksiądz jak mu tam, Cudak... niedługo [może się okazać, że...] porzuci stan kapłański, okaże się, że ma żonę i dziecko i będzie kandydował z list lewicy, oczywiście to moje przewidywania na podstawie tego, że takich spraw już było mnóstwo, że zanim ksiądz odszedł to musiał zrobić jak najwięcej syfu by napisać książkę czy stać się jak Lemański jakimś lewicowym szamanem.

2021-09-02, 20:13
Mniejszym złem jest brazylijska sprawiedliwość niż lewacki hejt. Materiał do śmieci.

2021-09-02, 20:21
Halman napisał/a:

ksiądz Wojciech Lippa



Paru ostatnio przestało się tu udzielać.

2021-09-02, 20:44
głest napisał/a:

k***a... Super Expres wiarygodnym źródłem informacji...



Weź pie**olnij się w ten twój pusty łeb, debilu! Wiesz co to znaczy "pierwszy-lepszy"? Masz tu k***a ode mnie w gratisie skrócony kurs wyszukiwania w tak skomplikowanej wyszukiwarce, jaką jest GOOGLE: wbij na google. pl, wpisz słowo-klucz (wiesz co to znaczy, czy zrobić dla ciebie, kretynie, osobny instruktaż?) np. "Wojciech Lippa" i kliknij SZUKAJ. Wyskoczy ci kilkaset lub kilka tysięcy wyników i możesz sobie wybrać który tylko chcesz. Ja pie**olę... Takich jak ty powinni w zoo zamiast zwierząt pokazywać...

2021-09-02, 20:50
cesarz1982 napisał/a:

Cikaw jestem co robiłeś w święta wielkanocne i boze narodzenie, bo każdy taki k***a cfaniak a potem zapie**ala uboczami z koszyczkiem aby jajeczka poświęcić albo siedzi na pasterce



Siedziałem sobie w domu i w dupie wszystko miałem a do kościoła chodzę co najwyżej na pogrzeb lub ślub z szacunku do danej osoby baranku boży.

2021-09-02, 21:47
No nie wi czy taki fejk bo ten arcybiskup czaja ma 19 procesów o molestowanie i o LPG od 2012r więc coś w ty musi być...