18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 23 minuty temu
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
g................1 2015-08-14, 21:16 6
Patrząc na mieszkanie za plecami tego "zwierzątka" ma więcej kasy od ciebie polski tumanie
Zgłoś
Avatar
R................o 2015-08-14, 21:34 5
H1NRICH napisał/a:

Patrząc na mieszkanie za plecami tego "zwierzątka" ma więcej kasy od ciebie polski tumanie


kosmopolityczny tłumanie oni to mają z zasiłków...weź sie ogarnij
to już twój drugi czy trzeci post w tym stylu, .. Jak tak lubisz naszych "czarnych braci mniejszych" to zostaw Cebulandię i wyprowadź się na Lampedusę albo jeszcze dalej np do Kongo... i koniecznie usuń swoje konto z tego portalu
Nie pozdrawiam i mój pies odprowadzi cie do furki (cie specjalnie z małej litery....)
Zgłoś
Avatar
SaveTheTrees 2015-08-14, 22:11 1
@H1NRICH
Zapewne wykonane z tektury, jak większość domów w USA...
No i nie każdy mieszka w squocie czy innej menelni. Nie mierz innych swoją miarą.
Zgłoś
Avatar
g................1 2015-08-15, 1:23 1
Ricalito napisał/a:


kosmopolityczny tłumanie oni to mają z zasiłków...weź sie ogarnij
to już twój drugi czy trzeci post w tym stylu, .. Jak tak lubisz naszych "czarnych braci mniejszych" to zostaw Cebulandię i wyprowadź się na Lampedusę albo jeszcze dalej np do Kongo... i koniecznie usuń swoje konto z tego portalu
Nie pozdrawiam i mój pies odprowadzi cie do furki (cie specjalnie z małej litery....)



Kosmopolityczny "tłumanie", wy polacy też macie prawie wszystko z zasiłków, a ciągle pierdzicie żeby usunąć wszelkie zasiłki i datki od państwa... Hipokryzja sohard

I owszem lubię czarnych braci, bo coś sobą reprezentują. Większość z nich jest wykształcona i ma dobrą pracę za granicą nie wspominając o własnych biznesach. Wy za to jesteście bez kultury i nie dość, że zachowujecie się jak pierdolone bydło, które ciągle marudzi to jeszcze jesteście pierdolonymi hipokrytami.

PS. A psa i tak pewnie oddasz do schroniska, bo tak tam u was robią.

SaveTheTrees napisał/a:

@H1NRICH
Zapewne wykonane z tektury, jak większość domów w USA...
No i nie każdy mieszka w squocie czy innej menelni. Nie mierz innych swoją miarą.



Nie mierzę innych swoją miarą tylko mówię jak jest. Tamtejszy standard życia jest po prostu lepszy.
Zgłoś
Avatar
R................o 2015-08-15, 6:31 4
H1NRICH napisał/a:



Kosmopolityczny "tłumanie", wy polacy też macie prawie wszystko z zasiłków, a ciągle pierdzicie żeby usunąć wszelkie zasiłki i datki od państwa... Hipokryzja sohard

I owszem lubię czarnych braci, bo coś sobą reprezentują. Większość z nich jest wykształcona i ma dobrą pracę za granicą nie wspominając o własnych biznesach. Wy za to jesteście bez kultury i nie dość, że zachowujecie się jak pierdolone bydło, które ciągle marudzi to jeszcze jesteście pierdolonymi hipokrytami.

PS. A psa i tak pewnie oddasz do schroniska, bo tak tam u was robią.

Nie mierzę innych swoją miarą tylko mówię jak jest. Tamtejszy standard życia jest po prostu lepszy.



brałes coś Przyznaj się, nie wierze ze napisałeś to na poważnie ty trollu ty...
nice try, ale jarnąłem ze mnie trolujesz jak napisałeś że murzyni coś sobą reprezentują, tu to juz przegięcie było hue hue
Zgłoś
Avatar
disturbed666 2015-08-15, 12:28
co to kurwa kwejk ?
Zgłoś
Avatar
g................1 2015-08-15, 13:54 1
Ricalito napisał/a:


brałes coś Przyznaj się, nie wierze ze napisałeś to na poważnie ty trollu ty...
nice try, ale jarnąłem ze mnie trolujesz jak napisałeś że murzyni coś sobą reprezentują, tu to juz przegięcie było hue hue



Wywołuję ból dupy pisząc szczerą prawdę o polskim skurwysyństwie.

Nie spławisz mnie swoim komentarzykiem.

disturbed666 napisał/a:

co to kurwa kwejk ?



Sadistic.pl
Zgłoś
Avatar
1408 2015-08-15, 13:59
Ale ty powiedz "nigga" i nagle uciśnienie niewolników i największe przekleństwo świata.
Zgłoś
Avatar
Nemayu 2015-08-15, 14:14
Ricalito, napisz jeszcze, że mój specjalnie przez ó i przez j, ze pies celowo przez i, itd, itd....

" mój pies odprowadzi cie do furki (cie specjalnie z małej litery....)"
Zgłoś
Avatar
Virsitaris 2015-08-15, 14:14 4
Na szczęście jeszcze trochę i spierdalacie z powrotem do szkół.
Zgłoś
Avatar
g................6 2015-08-15, 14:16 1
@Up Amen Kurwa.
Zgłoś
Avatar
Oponka 2015-08-15, 14:20 4
H1NRICH napisał/a:



Wy za to jesteście bez kultury i nie dość, że zachowujecie się jak pierdolone bydło, które ciągle marudzi to jeszcze jesteście pierdolonymi hipokrytami.

PS. A psa i tak pewnie oddasz do schroniska, bo tak tam u was robią.



ty kurwa hipokrytyczny, lewacki trollu. żeś bydła nie widział, co kradnie, gwałci i niszczy wszystko, co nie jest jego (sytuacja sprzed kilku dni gdzie "czarni bracia" brutalnie zgwałcili kobietę, która się nimi opiekowała w ośrodku dla uchodźców).

oddaj internet i wracaj na paradę równości. i nigdy tu nie wracaj.

coś czuję, że za 3 minuty będzie odpowiedź na mojego posta ale mam to gdzieś. sto kutasów "czarnych braci" ci w dupsko i brak maści na ból dupy pod ręką.
Zgłoś
Avatar
mieszalniapasz 2015-08-15, 14:40
Wesele Nigero
Zgłoś
Avatar
R................o 2015-08-15, 15:31
Nemayu napisał/a:

Ricalito, napisz jeszcze, że mój specjalnie przez ó i przez j, ze pies celowo przez i, itd, itd....

" mój pies odprowadzi cie do furki (cie specjalnie z małej litery....)"



ja to napiszę a ty klęknij i ziewnij
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie