18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 7:53
Czarne fakty
pharaun02 • 2012-11-05, 20:05
Witam, w tym temacie będę co parę dni wrzucał krótkie historyjki, które oczywiście są prawdziwe. Do owych historii nie będą dołączone zdjęcia. Życzę miłej lektury.

Upieczony kot - Pewien mieszkaniec USA postanowił wysuszyć kota w kuchence mikrofalowej. Kot zabiegu nie przeżył, a producent kuchenki będzie musiał wypłacić odszkodowanie, ponieważ w instrukcji obsługi nie było zastrzeżenia, że nie wolno tam wkładać żywych zwierząt.

Wampir i kanibal - Podróżujący po Czechach samochodem Ford Tranist niespełna trzydziestoletni Niemiec Ralf Hus kilkakrotnie odwiedził cygańską rodzinę, mieszkającą w okolicach Karlowych Varów. Kiedyś zaprosił 12-letnią Cygankę i jej 16-letnią kuzynką na przejażdżkę. Z relacji tej drugiej, wysadzonej wcześniej z samochodu, wyłonił się makabryczny widok praktyk seksualnych. Niemiec pił mocz dziewczynek i jadł ich fekalia. Następnie proponował aby się okaleczały bo chce pić ich krew i jeść ich ciało.
Zwłoki 12-letniej cygańskiej dziewczynki wyłowiono z jeziora Trzemoszeńskiego. Z jej przedramienia morderca wyciął duży płat mięśnia o szerokości 12 cm. Ustalono, że zabójstwa dokonano uderzeniami podnośnika samochodowego.
Ralf Hus został zatrzymany przez niemiecką policję. W śledztwie zeznał, że zabójstwa dokonał z pobudek religijnych.

Makabra - Anatolij Dołbyszew z miasta Berezniki w uralskim obwodzie Perm skazany został na osiem lat więzienia za zabicie nożem podczas bójki przyjaciela swojej matki. Następnie poćwiartował ciało ofiary i sprzedawał je mieszkańcom miasta w zamian za wódkę. Kiedy jeden z nabywców znalazł w "mięsie" kawałek ludzkiej skóry - wezwał milicję.
Zgłoś
Avatar
contowsky 2012-11-05, 20:09 2
dobre. zapierdolisz kota i jeszcze Ci za to zapłacą
Zgłoś
Avatar
pawel6 2012-11-05, 20:13 1
Dobre bajki nam "zaserwowałeś" na dobranockę. :|
Zgłoś
Avatar
Vasqezzzz 2012-11-05, 20:21 2
@up
a co jutro szkoła
P.S prawie jak teleexpress
Zgłoś
Avatar
morinho 2012-11-05, 20:34
Ja bym poprosił o jakieś źródło co do tej historii z kotem. Co prawda to Ameryka co sprawia że jest to całkiem prawdopodobne, aczkolwiek takie rzeczy to nawet ja mogę wymyślić i podawać jako autentyk.
Zgłoś
Avatar
pharaun02 2012-11-05, 20:42 3
morinho, Miesięcznik "Zły" NR 3 Kwiecień 1998. Owych informacji nie wymyślam (nie chciało by mi się) lecz przepisuję. Zaś jeśli Cię zastanawia skąd w owej gazecie taka informacja to pisz do Pani Daniszewskiej.
Zgłoś
Avatar
MIhau_ 2012-11-05, 21:30 1
Calkiem prawdopodobne. W Ameryce to chyba nawet na pralce musi byc ostrzezenie, ze nie wolno tam wkladac dzieci, samemu wchodzic etc. Kraj debili.
Zgłoś
Avatar
SharpSe 2012-11-05, 21:30
Jak tylko zobaczylem "Upieczony kot" piwo polecialo:)
Zgłoś
Avatar
mare30ks 2012-11-05, 21:51 7
Najbardziej rozpierdalajacy jest fragment z siersciuchem, juz samo wlozenie kota do mikrofali powinno skutkowac dozywotnim zamknieciem tego niedojeba w celi 2x2 bez mozliwosci jej opuszczenia. A sedzia ktory zarzadza odszkodowanie za to ze ktos w swoim debilizmie wpadl na pomysl wysuszenia kota w mikrofalowce powinno skutkowac conajmniej dozywotnim odebraniem praw do wykonywania zawodu sedziego jak i wogole w sadownictwie i ponowne rozpatrzenie wszystkich jego wyrokow zeby sprawdzic czy w przeszlosci nei popisal sie rownym przykladem zidiocenia.
Zgłoś
Avatar
ZmienNazwe 2012-11-05, 22:28
czemu bez zdjęć ;x było by do czego fapnąc
Zgłoś
Avatar
contowsky 2012-11-05, 22:30
ZmienNazwe, mało Ci na hardzie?
Zgłoś
Avatar
chetek 2012-11-05, 22:31
Co do upieczonego kota, to słyszałem (a chyba nawet widziałem w jednym z tych durnych programów made in America) wersję o starszej pani i suszeniu pudla, wielokrotnego championa.
Zgłoś
Avatar
m................1 2012-11-05, 22:34
Teraz jakiś Polak jeździ tym Transitem. Huehuehuehuehue
Zgłoś
Avatar
GrzesiekCzH 2012-11-05, 23:22 2
Trzeba być hardkorem, żeby zjeść gówno, a szczególnie cygana.
Zgłoś
Avatar
saf6 2012-11-06, 1:25 5
GrzesiekCzH napisał/a:

Trzeba być hardkorem, żeby zjeść gówno, a szczególnie cygana.


Jedząc gówno jesz cygana w sumie.

A ja dodam od siebie to.
Leonarda Cianciulla do historii kryminologii przeszła pod pseudonimem "Wiedźmy z Coreggio". Na taki przydomek zasłużyła sobie tym, że w 15 minut potrafiła poćwiartować człowieka, a potem zrobić z niego mydło.

Kobieta urodziła się w 1893 roku. Miała ciężkie dzieciństwo - była niekochanym dzieckiem. Dwa razy próbowała popełnić samobójstwo. Gdy ją odratowano, matka dała jej do zrozumienia, że wcale się z tego faktu nie cieszy. Ślub wzięła w wieku 21 lat. W ciążę zachodziła aż 17 razy. Jednak większość jej dzieci umarło. Kobieta trzy razy poroniła. Dziesięcioro dzieci zmarło zaś w krótkim czasie po urodzeniu. Leonarda wychowała tylko czwórkę ze swego licznego potomstwa.

Kobieta miała własną teorię na temat śmierci swoich dzieci. Otóż jej małżeństwo z urzędnikiem Rafaelem Pansardim nigdy nie zostało zaakceptowane przez matkę. Leonorda twierdziła, że została przeklęta przez matkę w przeddzień ślubu.

Małżeństwo osiedliło się w Coreggio, gdzie z powodzeniem prowadzili mały sklepik z używanymi rzeczami. Cieszyli się szacunkiem lokalnej społeczności, a właścicielka zdobyła zaufanie wielu osób. Była znana z tego, że piekła bardzo dobre ciasteczka, którymi częstowała wszystkich.

Gdy w 1939 roku wybuchła II wojna światowa, Leonarda zaczęła się obawiać, że jej dzieci zostaną wysłane na front. Wtedy powiedziała: dosyć! Zaczęła studiować czarną magię.

"Pewnej nocy we śnie pojawiła mi się moja matka i oznajmiła mi, że aby uratować moje dzieci muszę składać ofiary z ludzi" - tłumaczyła w napisanym po latach pamiętniku, psychopatka.

Takie argumenty nie jest jednak wiarygodne, gdyż kobieta swoją pierwszą ofiarę zabiła przed wybuchem międzynarodowego konfliktu. A była nią samotna 70-letnia Faustyna Setti, swoją drogą przyjaciółka Leonardy. Ta wmówiła staruszce, że znajdzie jej partnera i przekonała ją, aby zrzekła się całego majątku. Niestety panna Setti w domu przyjaciółki nie znalazła ukochanego partnera. "Wiedźma z Coreggio" porąbała przyjaciółkę siekierą na 9 części.

"Wrzuciłam części ciała do kotła, dodałam siedem kilogramów sody kaustycznej, której używałam do robienia mydła i mieszałam wszystko, gotując na wolnym ogniu, aż do chwili gdy ciało nie przemieniło się w lepką ciemną masę. Wlałam ciecz do naczyń, a następnie opróżniłam je wylewając wszystko do kanalizacji. Co do krwi - wlałam ją do formy i poczekałam aż nastąpi proces koagulacji, następnie wysuszyłam ją w piecu, zmieliłam z mąką, dodałam cukru, czekolady, mleka, jaj i margaryny, utarłam wszystko razem i upiekłam chrupiące ciasteczka. Częstowałam nimi wszystkich, którzy przychodzili w gości, ale jadłam je także ja i mój najstarszy syn Giuseppe." - tak Cianciulli opisywała swój przepis na pozbywanie się trupów w pamiętniku pt. "Spowiedzi zgorzkniałej duszy".

Leonarda zabiła jeszcze dwie kobiety. Jedną z nich była znana śpiewaczka Virginia Cacioppo. Jej zaginięcie wzbudziło podejrzenia. Sprawą zainteresowała się policja. Zbrodniarka została skazana na 30 lat więzienia, w tym 3 lata leczenia w szpitalu psychiatrycznym. Wiedźma zmarła przed końcem wyroku w wieku 77 lat. Podobno nawet w więzieniu przygotowywała ciasteczka. Nikt jednak nie chciał ich próbować...
Zgłoś