18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (9) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 15 minut temu
Avatar
Techron 2014-02-21, 18:04 1
Oglądałem kiedyś dokument o zastosowaniu i historii miotacza ognia (od Ognia Greckiego po dziś dzień). Podczas II Wojny Światowej jeśli któraś strona złapała żołnierza z miotaczem (albo załogę tzw. Flammpanzer), to poddawała tych jeńców takim torturom, że łuo ja pierdole!
Zgłoś
Avatar
xjan 2014-02-21, 18:07
Brytyjski skurwiel palący dziecko w wielku 4-7 lat. I po drugie dzieciak nie jest czarny tylko ma skórę zwęgloną .
Zgłoś
Avatar
SuperAryan 2014-02-21, 18:15 2
Mały Ghost rider.
Zgłoś
Avatar
Kutarate-Miszcz 2014-02-21, 18:28 2
To jest to! Dla takich własnie materiałów siedzę na tej stronie! jak bym mógł to bym wystawił całą krate piwa
Zgłoś
Avatar
methos23 2014-02-21, 18:32
I to jest kurwa sadistic!
Zimny browar na ochłodę!
Zgłoś
Avatar
adri814 2014-02-21, 18:33 5
Uwaga, wypowiedź eksperta
Po hełmie można stwierdzić, że to żołnierz brytyjski, co do miejsca obstawiałbym Borneo, albo którąś z wysp Archipelagu Malajskiego. Czas - na 100% II wojna światowa. Prawdopodobnie rok 1943 lub 44. Japońcy którzy zajęli archipelag nie mieli zamiaru się z niego wynosić po dobroci, więc alianci musieli zastosować wobec nich inne metody perswazji, jak widać na powyższym gifie. A że walka zwykle dotyka również ludności cywilnej, młodemu tubylcowi też się oberwało Gdzie drwa rąbią, tam wióry lecą. Nie psioczcie na żołnierza, bo jakbyście mieli w perspektywie zdechnąć w ewentualnej zasadzce to też byście palili wszystko jak leci. Młody po prostu znalazł się w złym miejscu o złej porze
Zgłoś
Avatar
dubbeat 2014-02-21, 18:56
kaszanka z grilla
Zgłoś
Avatar
primas 2014-02-21, 20:25 1
Po obejżeniu tego gifa nabrałem ochoty na kurczaka z rożna:)
Zgłoś
Avatar
S................t 2014-02-21, 21:14 2
Tak w ogóle to nie rozumiem twojego bólu dupy johnybravo89, jeśli już podejść twoim tokiem rozumowania, to upublicznianie takich materiałów przypomina ludziom o bestialstwie wojny, a to chyba dobrze, nie?
Zgłoś
Avatar
mefju90 2014-02-21, 21:17
płoń skurwysynu
Zgłoś
Avatar
socjalmmv 2014-02-21, 21:23 7
johnybravo89 napisał/a:



Powiedz mi DEBILU, za co ty stawiasz to piwo?

Za to, że ktoś spalił żywcem człowieka bez skrupułow? Paliłeś się kiedyś?

Wszelkie wyrażanie aprobaty pod tym postem jest dowodem zezwierzęcenia, bestialstwa i pierdolonego rasizmu. Chuj z wami.



Człowieku wyluzuj, to tylko grill.
Zgłoś
Avatar
lykkelig 2014-02-22, 0:25
xts napisał/a:
Cytat:

piękne, zajebiste, piwello!



johnybravo89 napisał/a:
Cytat:

Powiedz mi DEBILU, za co ty stawiasz to piwo?

Za to, że ktoś spalił żywcem człowieka bez skrupułow? Paliłeś się kiedyś?

Wszelkie wyrażanie aprobaty pod tym postem jest dowodem zezwierzęcenia, bestialstwa i pierdolonego rasizmu. Chuj z wami.



Camel_06 napisał/a:
Cytat:

No aż się kurwa zalogowałem. Powiedz mi człowieku, po co ci konto na sadolu, jeśli nie po to żeby oglądać właśnie takie materiały? Ten portal dokładnie takie materiały powinien zawierać, a nie wyzwania piwne, parady pedałów, różowe kwiatki, babskie szmatki i kompilacje z gamoniowatymi kotami. Materiał wprawdzie niezły, ale na harda za słaby więc jest na głównej. Jeżeli ci to przeszkadza, to powiedz mi - co ty tu kurwa robisz? Powinieneś być na kwejku.



Myślę, że johnybravo89 chodziło bardziej o komentarz do wyżej wstawionego obrazka. Bo jedno lubić oglądać takie rzeczy i się tym zachwycać, a drugie to być ciekawym takich materiałów (jak to jest w moim przypadku) i komentować to jak osoba dorosła.

Aczkolwiek nie będę komentował jakie mądrości wyciągnąłem z tego obrazka, bo kogo to ku**a obchodzi. No ale czy palenie żywcem czarnucha jest piękne i zajebiste? Dla mnie równie jak sranie tęczą.
Zgłoś
Avatar
sarqah 2014-02-22, 2:42
johnybravo89 napisał/a:



Powiedz mi DEBILU, za co ty stawiasz to piwo?

Za to, że ktoś spalił żywcem człowieka bez skrupułow? Paliłeś się kiedyś?

Wszelkie wyrażanie aprobaty pod tym postem jest dowodem zezwierzęcenia, bestialstwa i pierdolonego rasizmu. Chuj z wami.



Tak, paliłem się kiedyś, podpaliłem też kumpla. Bez skrupułów i bez rasizmu, bo był biały. Piwo.
Zgłoś
Avatar
Dymeksc 2014-02-22, 9:08
Panowie no coś kurwa było na rzeczy skoro go poczestował "płonącym deszczem" Pamietacie wormsy i flame thrower?
Zgłoś
Avatar
vodoslav 2014-02-22, 10:38
Czy to co po upadku ofiary odpada, a potem płonie na glebie nie jest większością jego ręki?
Okrutna śmierć, nie jestem sobię w stanie wyobrazić takiego cierpienia.
Zgłoś