18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Czarnobyl 2011 wyprawa nr. 5
repsol79 • 2013-08-10, 18:39
Witam, przypadkiem natknąłem się na film mojego autorstwa z wyprawy do Czarnobylskiej strefy z 2010 roku. W związku z powyższym przedstawiam film z naszej ostatniej wyprawy w 2011 roku.

Zgłoś
Avatar
n................o 2013-08-11, 13:02
Widząc tego pieska spodziewałbym się zombie w środku ^^
Zgłoś
Avatar
Jab7kO 2013-08-11, 14:39 1
tataPszemka napisał/a:

umarłeś po tej wycieczce? pytam bo sam się tam wybieram



Umarł ale udało się go odratować.
Zgłoś
Avatar
NoisE89 2013-08-11, 16:23
Czytając pierdoły jakie piszecie, też bym przestał odpisywać na jego miejscu

Dla czepialskich:
Natknął się na filmik SWOJEGO AUTORSTWA (który KTOŚ wrzucił wcześniej NA SADOLA ale NIE ON tylko KTOŚ INNY (!uwaga! złożona logika) - nie ON ale INNY użytkownik sadistica wrzucił JEGO filmik znaleziony GDZIE INDZIEJ na sadistic.pl. Got it?

Nawet to już tłumaczył, ale no czytać się nie chce (albo nie umie) no to tak sie kończy

Ja rozmawiałem z ludźmi, którzy byli w Zonie, to mówią że ludzie, którzy jadą tam bez przewodnika i bez broni na własną rękę dużo ryzykują, bo w Zonie roi się od dzikich i wygłodniałych zwierząt (niedźwiedzie, dziki, psy, wilki itp.) i można z takiej wycieczki nie wrócić jak się jest nieostrożnym nie wiem jak autor filmiku, ale uważajcie jeśli chcecie jechać na własną rękę.
Zgłoś
Avatar
F................m 2013-08-11, 18:24
NoisE89 napisał/a:


Ja rozmawiałem z ludźmi, którzy byli w Zonie, to mówią że ludzie, którzy jadą tam bez przewodnika i bez broni na własną rękę dużo ryzykują, bo w Zonie roi się od dzikich i wygłodniałych zwierząt (niedźwiedzie, dziki, psy, wilki itp.) i można z takiej wycieczki nie wrócić jak się jest nieostrożnym nie wiem jak autor filmiku, ale uważajcie jeśli chcecie jechać na własną rękę.



Albo za dużo się w STALKERa nagrałeś, albo koncertowo łykasz marketingowe pindolenie ... .

Byłeś to kiedyś w lesie w ogóle? Miśki i wilki za ludźmi nie przepadają, bo mięsa z nas mało, a gdzie jak gdzie, ale w zonie mają w chuj innego żarcia.

Zona jest świetnym miejscem ... na ryby, bo sumy tam żyją zacne (i nie, nie ma to nic wspólnego z promieniowaniem).
Zgłoś
Avatar
szoszana 2013-08-12, 16:08
Tabernak napisał/a:

Zieeew ... do Czarnobyla jeżdżą same miękkie faje, co myślą że są super koksy bo pochodzili po jednym najbezpieczniejszych miejsc na ziemi (zero ludzi, tylko wojsko i budowlańcy). Ale się ludzie bajek o mutantach naczytali i mają pełne gacie.

Jak ktoś jest hardcorowym explorerem opuszczonych miejsc to zapierdala do Detroit. Tam faktycznie jest cykor i w ruinach można spotkać uzbrojonych czarnuchów, fabryki narkotyków, nielegalne walki psów, jebniętych meneli.

PS. Tak wiem, do Detroit się nie dojedzie mondziakiem.



Sam jesteś miękka faja,w dupie byłeś,gówno widziałeś .
Widzę,że zapomniałeś w jakim pojebanym kraju żyjemy,bo to Stanów trzeba mieć wizę.
Zgłoś