18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:43
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Czarnuchy
j................1 • 2014-08-26, 2:06
Sam nie wiem jak to opisać No ale jedno jest pewne, rasa czarna nie jest normalna

Zgłoś
Avatar
w................a 2014-08-26, 2:12
Ok ale VHS - em?
Zgłoś
Avatar
Dziku11 2014-08-26, 3:22 13
Mają małpy dystans do siebie....szkoda, że nie do żebractwa.
Zgłoś
Avatar
NastyRascal 2014-08-26, 7:40
to dostali tego grosika czy nie?
Zgłoś
Avatar
fremen007 2014-08-26, 8:25
Ja pierdole, typowo jak małpy wyglądają.
Zgłoś
Avatar
kaktus83 2014-08-26, 8:36 6
Kurwa, takich to bym nawet na swojej plantacji bawełny nie chciał widzieć
Zgłoś
Avatar
R................s 2014-08-26, 9:59 13
crack niszczy banie.
Zgłoś
Avatar
bananiho 2014-08-26, 20:12
chyba maja obroże na szyi
Zgłoś
Avatar
PoMaluchu 2014-08-26, 20:16
Fajny gatunek, nie wstydzi się tego czym jest.
Zgłoś
Avatar
baart828 2014-08-26, 20:29
Nowy klip Outkast?
Zgłoś
Avatar
zielak300 2014-08-26, 21:02 1
Lepiej zmień nazwę tematu. Od kilku dni sadistic współpracuje z prokuraturą, więc możesz mieć problemy.
Zgłoś
Avatar
kielbatron92 2014-08-26, 21:12 4
maharadzdza napisał/a:


masz tu oryginał
Zgłoś
Avatar
5987389 2014-08-26, 23:10 2
A dla mnie tak powinni wyglądać i zachowywać sie wszyscy czarni. Zupełnie inni są Ci "cywilizowani" z ameryk, francji i innych ścierwo-siedlisk niż rdzenni afrykańczycy. Oni wiedzą że ich miejsce w hierarchii jest pod białymi, traktują nas jako atrakcję, okazują szacunek bo wiedzą że może im się to opłacić. Ta szałasowa kultura, śpiewania i tańczenia samb, grania na afrykańskich instrumentach jest 1000x lepsza niż murzyński swag-lifestyle.
Innymi słowy są upierwotnieni bo mają chujowe warunki życia, ale mają więcej cech ludzkich niż obywatele takich amerykańskich slumsów.
Zgłoś
Avatar
volt123 2014-08-27, 3:49 1
Wytłumaczę Wam to zjawisko. Sprawa jest dosyć prosta.

Są małpy "cywilizowane", których największym skillem jest zabijanie, kradnięcie i wytrzymałość przy staniu w kolejce po zasiłek.

Prawdopodobnie małpy przedstawione na filmiku należą do jakiegoś plemienia (albo to zwykłe ścierwo, które wciągnęło zbyt dużo proszku do prania) i w ten sposób próbują coś sobie dorobić.

Ostatnio widziałem coś podobnego będąc na wycieczce do Arizony. Jest tam wiele rdzennych amerykanów (Indian - jakby ktoś nie wiedział) i robią wszystko aby zarobić na turystach. Od pokazów łowców, gotowania, śpiewania, aż po jakieś inne wygibasy. Największy biznes jest na fotkach. Jak chcieliśmy sobie z takim jednym strzelić fotę, koleś zaśpiewał sobie za nią $30 (!). Skończyło się na gromkim śmiechu i wyjściu na coś regionalnego z %%. Najlepszy był powrót autokarem. Z tyłu usiadł sobie taki typek w bambusowej sukience, dzidę postawił obok, wystawił jedno jajko na świat, a potem wyciągnął telefon z ukrytej kieszonki i zadzwonił do żony, żeby zapytać się co na obiad. Wiem, że postęp technologiczny jest wszędzie, ale i tak wyglądało to zabawnie.

Jakby ktoś chciał mnie pocisnąć za brak tolerancji, że to niby teraz modne, to kij Ci w oko. Mam do czynienia na co dzień z tymi podludziami i nie ma nikogo bardziej leniwego niż oni (prócz cyganów). Jak już dostaną jakoś pracę, to robią wszystko tak powoli i niedokładnie, że aż głowa boli. Oczywiście jak coś im powiesz, to drą się na temat nietolerancji i pozwach. Ostatnio widziałem takiego czarnego hamburgera, że siedziała na prawie 3 miejscach w autobusie i ledwo przez drzwi przechodziła. Nawet meksykanie są lepsi. Będą kosić sobie tą swoją trawę za $5/h, żeby utrzymać 16 letnią dziewczynę z 3 dzieci, ale przynajmniej się starają i są pracowici. Oczywiście są wyjątki, ale i tak 8/10 czarnuchów powinno się wywieźć gdzieś daleko i uwiązać.
Zgłoś
Avatar
maciuch2 2014-08-27, 9:49
to jest arcymulat
Zgłoś