18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 10 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:01
Czarny biały duchem
remi1982 • 2018-05-02, 23:10
Czarnoskóry obywatel broni flage us&a przed spaleniem.
Spalic ją chcą imbecyle mieniący sie patriotami (ale to chyba nie te rakiety co kupiliśmy) w każdym bądź razie, polecam fragment 1:18-1:28 który idealnie pokazuje jak zjebani są ludzie o lewicowych poglądach



P.S. Jeśli nie znasz angielskiego, to sie nie żal tylko skroluj dalej.
Zgłoś
Avatar
StaryIdiota 2018-05-02, 23:47 10
remi1982 napisał/a:

Czarnoskóry obywatel broni flage us&a przed spaleniem.
Spalic ją chcą imbecyle mieniący sie patriotami (ale to chyba nie te rakiety co kupiliśmy) w każdym bądź razie, polecam fragment 1:18-1:28 który idealnie pokazuje jak zjebani są ludzie o lewicowych poglądach

P.S. Jeśli nie znasz angielskiego, to sie nie żal tylko skroluj dalej.



Odjebałeś kontaminację (tutaj frazeologiczna)- połączenie "w takim razie" z "bądź co bądź". Angielski znasz, ale język polski kuleje.
Zgłoś
Avatar
razak 2018-05-02, 23:55 30
jakby sie dobrze przyjrzeć to jego skóra nawet zaczyna się poddawać i widać białe prześwity. Ciekawe czy proces rozpoczął się w trakcie obrony flagi czy już wcześniej hmm..
Zgłoś
Avatar
remi1982 2018-05-03, 0:01 4
Staradupanakanapie napisał/a:



Odjebałeś kontaminację (tutaj frazeologiczna)- połączenie "w takim razie" z "bądź co bądź". Angielski znasz, ale język polski kuleje.



Majówka jest, schlałem ryja. Wiec nie wymagaj zbyt wiele ode mnie

Sukcesem jest, że udaje mi sie w klawisze na klawiaturze trafic
Zgłoś
Avatar
S................n 2018-05-03, 0:23 1
remi1982 napisał/a:

Czarnoskóry obywatel broni flage us&a przed spaleniem.
Spalic ją chcą imbecyle mieniący sie patriotami (ale to chyba nie te rakiety co kupiliśmy) w każdym bądź razie, polecam fragment 1:18-1:28 który idealnie pokazuje jak zjebani są ludzie o lewicowych poglądach



P.S. Jeśli nie znasz angielskiego, to sie nie żal tylko skroluj dalej.



Nie wiem skąd wziąłeś opis, ale wydaje mi się że z dupy, bo jedynym widocznym patriotą na tym filmie jest młody afroamerykanin...
Zgłoś
Avatar
remi1982 2018-05-03, 0:34 3
alexandrus napisał/a:



Nie wiem skąd wziąłeś opis, ale wydaje mi się że z dupy, bo jedynym widocznym patriotą na tym filmie jest młody afroamerykanin...



Czytaj ze zrozumieniem. Przecież napisałem, że jedynym normalnym na tym nagraniu jest murzyn który broni flagi przed spaleniem.
Zgłoś
Avatar
Heydash 2018-05-03, 1:34 1
@remi1982 'us&a' ?? Stany Zjednoczone i Ameryka? Gdzie to jest? A może po prostu chciałeś błysnąć i napisać USofA? co Ci prawie wyszło...
Zgłoś
Avatar
Noside 2018-05-03, 7:58 10
Smutne to niedojebanie, te wszystkie idiotyczne teksty. Równo ich zbył.
Ta flaga reprezentuje ideę. Jeżeli faszyzmem nazywają miłość do kraju i szacunek do jego chorągwi, to jestem faszystą.
Piwko dla Pana, Porterek.
Zgłoś
Avatar
PieronJasnySzlag 2018-05-03, 7:59 13
Przypierdalacie się do opisu a to jest świetny film. Kwintesencja przemian społecznych które się dokonują.
Tak, tak panie i panowie, ogromne zmiany dzieją się na naszych oczach, trzeba być tego świadomym.
Od lat 70tych neomarksizm małymi kroplami drążył skałe zdrowego społeczeństwa. Co najgorsze nawet inteligentni ludzie gdy im się mówiło o widmie krążącym... to nie widzieli problemu albo kwitowali śmiechem wszystkie "teorie spiskowe".
Ale neomarksizm kulturowy nie bierze jeńców...
Zgłoś
Avatar
KlinikaAborcyjna 2018-05-03, 8:32 2
....trzeba było im zaprosić wojewódzkiego to wsadziłby flagę w gówno
Zgłoś
Avatar
edek.bajzel 2018-05-03, 10:04 1
zanim jakiś troll zacznie znów pierdolić, wyjaśniam
lewica to SLD , PO , NOWOCZESNA z tych znanych, ale było lub jest ich jeszcze trochę / niemniej ci sami ludzie krążą od jednej do drugiej w zależności od sytuacji politycznej /
Zgłoś
Avatar
janlew 2018-05-03, 11:24 3
Cytat:

...lewica to SLD , PO , NOWOCZESNA


Partie, partiami. Lewica to zaraza którą dużo łatwiej rozposlznać. Większość wartości, norm, etc. lewicy, jest odwrotna tym chrześcijańskim, a kościół to ich wróg nr.1
Zgłoś
Avatar
Justynka99 2018-05-03, 17:08 18
edek.bajzel napisał/a:

zanim jakiś troll zacznie znów pierdolić, wyjaśniam
lewica to SLD , PO , NOWOCZESNA z tych znanych, ale było lub jest ich jeszcze trochę / niemniej ci sami ludzie krążą od jednej do drugiej w zależności od sytuacji politycznej /



Zgubiłeś najbardziej socjalistyczną partię, jaka jest obecnie w sejmie spod szyldu "czy się stoi, czy się leży 500 zł się należy".
Zgłoś
Avatar
choryzwyrol 2018-05-03, 17:12 6
Ten czarny jest najbardziej biały z nich wszystkich, krata browara dla niego.
Zgłoś
Avatar
Mors_Nigra 2018-05-03, 17:34 2
Akurat tutaj mieli rację Ci co chcieli ją palić. I bardzo dobrze mu to ktoś tam wytłumaczył. Z drugiej strony prawdziwa ameryka w której ludzie naprawdę byli wolni dawno już umarła, więc chuj w to.
Zgłoś