18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 60 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
coincrush 2020-11-14, 22:10
O! To jest doprawdy sadystyczne. Ewidentnie to dzieci górników po wizycie w Guido w Zabrzu. Po czym poznaję? W tle są klatki z ptakami a powszechnie wiadomo, że na Śląsku kochamy hodować ptaki!

Ęriko De Skuczas Palabras napisał/a:

Ale dlaczemu one śpiewają nasz hymn? To jest jakieś dziwne... Innych piosenek nie było?



Mogliby zaśpiewać o murzynku bambo - jak ja bym uczył te dzieci to na bank taką wersję byś usłyszał. To jest sadyzm!
Zgłoś
Avatar
cannibal2007 2020-11-14, 22:41 1
Czadowe gówniaki. Adoptował bym
Zgłoś
Avatar
HERKaput 2020-11-14, 23:05 3
Ęriko De Skuczas Palabras napisał/a:

Ale dlaczemu one śpiewają nasz hymn? To jest jakieś dziwne... Innych piosenek nie było?



Bo w ten sposób uczciły pamięć tego człowieka. O którym nikt z was nie słyszał.



Zgłoś
Avatar
Besteher 2020-11-14, 23:06 1
Co oni na tym Śląsku dzieci nie myją czy co?
Zgłoś
Avatar
bubek90 2020-11-14, 23:15
Wykon... słowo tak mądre jak Górniak...
Zgłoś
Avatar
Kurczok 2020-11-15, 0:00 1
Skąd te murzyniątka się wzięli się?! Jednak kiedyś to było. Murzyni w Afryce głównie, żółci w Azji, itd. a dzisiaj wyjdziesz na ulicę w jakimś dużym mieście w naszym kraju i masz a to żółtek, a to murzyn a to ciapaty. Nie jestem żadnym rasistą ale wkurza mnie to trochę. Wkurza mnie mieszanie się narodów. Jest to tak sztuczne i tak na siłę. Jak by nie mogli u siebie żyć i pracować, ba nawet w takich slumsach Chinskich może lepiej się zarabia niż u nas na produkcji czy w innej robocie pierwszej lepszej więc nie kumam tych czasów...
Zgłoś
Avatar
baka77 2020-11-15, 0:00 1
Rebeliant napisał/a:

O kurwa! Tysiąckroć lepsze te murzynki niż lewackie ścierwo, które gardzi Polską. Dać im obywatelstwo, a lewaków do rowu i wapnem zasypać!



Nie zesraj się xD
Zgłoś
Avatar
willoo 2020-11-15, 0:18 1
Rebeliant napisał/a:

O k***a! Tysiąckroć lepsze te murzynki niż lewackie ścierwo, które gardzi Polską. Dać im obywatelstwo, a lewaków do rowu i wapnem zasypać!



pojebało cie ? Gówno gadające ludzkim głosem, dalej jest gównem
Zgłoś
Avatar
Llama 2020-11-15, 2:31 2
Rebeliant napisał/a:

O kurwa! Tysiąckroć lepsze te murzynki niż lewackie ścierwo, które gardzi Polską. Dać im obywatelstwo, a lewaków do rowu i wapnem zasypać!



Idź tam Kaczyńskiemu bąka z dupy ssać bo widzę, że lubisz być traktowany jak gówno przez innego faceta
Zgłoś
Avatar
Tranquillum 2020-11-15, 8:18
Ja pierdole.. Jaki wysryw pseudo rasistów.. A jak mijasz murzyna na ulicy, to nawet w oczy nie spojrzysz pajacu jeden z drugim..
Zgłoś
Avatar
6palcaty_ciapaty 2020-11-15, 11:44
No kurwa lepsze niż narodowe pedały bąkiewiczą którzy nie mają siły wrzucić na balkon racy bo stary im z dupy do ust włożył, rozchorowali sie i siły nie mają.
Zgłoś
Avatar
BolekMaku 2020-11-15, 17:19
Mogliby wziąć lekcje u Górniakowej.
Zgłoś
Avatar
Córka_Spawacza 2020-11-15, 23:50 1
Rebeliant napisał/a:

O kurwa! Tysiąckroć lepsze te murzynki niż lewackie ścierwo, które gardzi Polską. Dać im obywatelstwo, a lewaków do rowu i wapnem zasypać!



Podpisuje się pod tym postem, piwo leci ✈



Zgłoś
Avatar
Arun 2020-11-16, 1:01 2
A śmiałem się jak w podstawówce nauczyciel mówił że małpa by się nauczyła..
Zgłoś
Avatar
Lapipakacza 2020-11-16, 10:43
W dupe jebane prawackie, faszystowskie śmiecie cwelowskie nawet czarni są lepsi od was
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie