18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
~DMT 2014-03-27, 23:35 8
Jak by nie było, to przytomnie rzucił na krzaka, żeby zamortyzował, a nie na beton. Co nie zmienia faktu że chuj mu w dupę.
Zgłoś
Avatar
R................y 2014-03-27, 23:43
Ja pierdolę piszcie kiedy akcja bo po chuj gapić się 30 sekund w kraty i stojący samochód.
Zgłoś
Avatar
Massivee 2014-03-28, 0:37 23
Jedyny motyw którego nie kumam w USA, u nas zawsze trzeba piznąć podpis albo na E-padzie, albo na liście odbiorcy. WTF?? Oni tam za wszystko z góry płacą CC że kurierzy aż tak mają wyjebane? Zapłacone jebnąć pod chatą chuj czy ktoś zajebie czy się rozpadło. Mieszkał bym w stanach mając furę tylko za kurierami bym jeździł i po ich żucach podłożeniach pod domami zbierał bym je. Jebać system pfff....
Zgłoś
Avatar
makabrax 2014-03-28, 10:37 16
@Massivee
do mnie jak przyjeżdża kurier chyba z UPS to tylko daje paczkę i nic nie chce żebym podpisywał co jest dość dziwne no ale chuj z tym, a te e-pady to jest chujnia że ja pierdole, nie wiem czy oni mają je tak zużyte czy ki chuj że trzeba napierdalać po tym gównie żeby cokolwiek się pojawiło, a podpis wychodzi jak upośledzonego
Zgłoś
Avatar
J................S 2014-03-28, 10:41 1
czas to pieniądz, a w aucie się grzebał przez 20 sekund jebany obibok
Zgłoś
Avatar
spiepszaj_dzbanie 2014-03-28, 13:28 2
@makabrax
Bo stare zgredy nie wiedzą że wystarczy tylko dotknąć żeby pisało. Jeszcze mają zakodowane że trzeba cisnąć jak debil ten radziecki długopis.
A widziałeś kiedyś dzwoniącego jakiegoś dziadka albo babkę? Zwiększa głośność krzyczenia do słuchawki wprost proporcjonalnie do odległości dzielącej dzwoniących.
Zgłoś
Avatar
en-em 2014-03-28, 14:12 5
..i po akwarium.
Zgłoś
Avatar
abrakadabra90 2014-03-29, 14:04
a co sie bedzie pierdolic
Zgłoś
Avatar
Loq14 2014-03-29, 14:09 2
Kiedyś mi jeden kurier wrzucił tak monitor kupiony w pewnym sklepie internetowym, poczekałem sobie tydzień i zadzwoniłem mówiąc że paczki nie mam. Ciekawy jestem jaką miał minę kurier jak musiał wybulić paromiesięczną pensję na nowy monitor.
Zgłoś
Avatar
b1z 2014-03-29, 14:46
Kurierzy z tego co mi wiadomo zarabiają dobre pieniądze, więc nie martw się, mocno go Twój monitor nie zabolał.
Zgłoś
Avatar
Lukasero 2014-03-29, 15:00
Massivee napisał/a:

Jedyny motyw którego nie kumam w USA, u nas zawsze trzeba piznąć podpis albo na E-padzie, albo na liście odbiorcy. WTF?? Oni tam za wszystko z góry płacą CC że kurierzy aż tak mają wyjebane? Zapłacone jebnąć pod chatą chuj czy ktoś zajebie czy się rozpadło. Mieszkał bym w stanach mając furę tylko za kurierami bym jeździł i po ich żucach podłożeniach pod domami zbierał bym je. Jebać system pfff....



Widzisz, u nas potrzebują podpisów bo w przeciwnym wypadku taki Pan Massivee by każdą paczuszkę podpierdolił, może tam nie ma czegoś takiego.
Zgłoś
Avatar
n................e 2014-03-29, 15:05 1
@up tam są murzyni
Zgłoś
Avatar
Sonal 2014-03-29, 15:07
Loq14 napisał/a:

Kiedyś mi jeden kurier wrzucił tak monitor kupiony w pewnym sklepie internetowym, poczekałem sobie tydzień i zadzwoniłem mówiąc że paczki nie mam. Ciekawy jestem jaką miał minę kurier jak musiał wybulić paromiesięczną pensję na nowy monitor.



Stratę pokryje ubezpieczyciel. Co - żal Ci teraz?
Zgłoś
Avatar
Skid17 2014-03-29, 15:09
kurwa nie rozumiem o co chodzi w tym filmiku, może dlatego, że robiłem w dhlu
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie