18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 21 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Czarny pogrzeb
Bapbapbap • 2017-05-13, 22:58
Po obejrzeniu tego nagrania mam pewien dylemat - czy zapisać w testamencie wolę zwykłego pogrzebu, czy pojebanego jak te, które zobaczycie w tym filmiku?

W Azji niczym nadzwyczajnym na pogrzebie są striptizerki, tutaj - tańce godowe
Zgłoś
Avatar
P................M 2017-05-13, 23:01 5
Same czarnuchy Czy to więc takie dziwne???
Zgłoś
Avatar
Lobo24 2017-05-13, 23:11 10
Na każdej imprezie znajdzie się jakiś sztywniak.
Zgłoś
Avatar
hellbwoi 2017-05-13, 23:18 36
No pewnie, lepiej się zajebać w trupa z wujkiem Heńkiem na stypie i przy okazji opierdolić dupę połowie rodziny...
Zgłoś
Avatar
albazsanagycjib 2017-05-14, 0:08 7
Dokładnie o tym samym miałem pisać. Jedni walą wódę do porzygu na stypie, a inni oddają cześć tańcząc.
Zgłoś
Avatar
M................e 2017-05-14, 1:34 1
Małpie figle.
Zgłoś
Avatar
Qunda 2017-05-14, 7:02 2
Autor i upy? A gospel? Po co płakać, jak można tańczyć, na wesoło.
Zgłoś
Avatar
saves 2017-05-14, 7:45 22
Trzeba im podsunąć tę kaszubską tradycję.

Zgłoś
Avatar
OpenStreetMaps 2017-05-14, 8:05 11
Ja byłem kiedyś na czarnej mszy nie pamiętam już w jakiej dzielnicy Londynu w kościele batystów . Byłem jedynym białym w całym kościele. Brązowi nie okazywali wobec mnie żadnej wrogości . Posłuchałem sobie gospelu . Poobserwowałem jak wygląda obrządek takiej mszy i to wszystko .
Niestety nie mam żadnego filmu z tamtego okresu.
Bardziej hardkorowo było w Brazylii w 2013 r w miasteczku położonym przy granicy z Argentyną . Zaciekawiły mnie tańce i śpiewy w budynku z krzyżem wyglądającym jak kościół . Wyprawiał się tam prawdziwy teatrzyk. Do każdego obecnego podchodził guru jakiś i kładł łapsko na czoło po czym delikwent padał na ziemie lub dostawał drgawek a tłum krzyczał niczym arabskie baby po jakiejś tragedii.
Podszedł i do mnie ten cały ich guru na co ja pierwszy bezceremonialne swą niemałą łapę położyłem mu na czoło . odepchną ja ze złością i coś zaczął do mnie wykrzykiwać na co ja mu odpowiedziałem po polsku zrobiło się lekkie zamieszanie . Ale udało mi się z stamtąd jakoś czmychnąć . Potem dowiedziałem się że to nie był prawdziwy kościół tylko Kościół sekty protestanckiej . Jakich w Brazylii jest bardzo wiele. 2 polki które wtedy były ze mną widząc co zrobiłem powiedziały że jestem nienormalny. Lepszego komplementu nie mogłem usłyszeć .
Zgłoś
Avatar
lm65 2017-05-14, 10:51 2
Oni zawsze znajdą okazję do zabawy, ale robić kurwa to nie ma komu !!
Zgłoś
Avatar
rozkurw 2017-05-14, 11:05
Nie ma to tamto,maja te kocie ruchy skurwesyny zwierzeta pierdolone
Zgłoś
Avatar
krasnal_hałabała 2017-05-14, 12:26
No i co? potańczyli sobie na pogrzebie bo taka była wola trupa, trup za życia powiedział "A na moim pogrzebie to tańcujcie jak przed kopulacją i najlepiej to się ruchajcie i zróbcie orgię", ale ksiądz czy inny imampastor się nie zgodził więc pozostał tylko taniec a trupowi się należą propsy że nie kazał swoim bliskim łkać jak nie łyka Cynthia z "Plebsu" tylko tańcować i się cieszyć odczytaniem testamentu a tu dziwionko bo w testamencie "Wszystko co miałem, cały majątek przepierdoliłem w kasynie w Las Vegas na ruletce, pocałujcie mnie w dupę, Tscharnuh von Mistont"
Zgłoś
Avatar
szamanthc 2017-05-14, 12:51
ale tam w trumnie Sztywny musi się gibać
Zgłoś
Avatar
Nowy_Nick 2017-05-14, 13:49 1
Bo chowają pewnie swoje teściowe. Ja też będę się tak cieszył. I odpierdolę taką impreze że aż ksiądz będzie dziwki ruchał. A co...... wolno mi
Zgłoś
Avatar
Superfunfel 2017-05-14, 14:30 1
Liczyłem na to że spadnie im ta trumna i trup wyleci... nie ma piwa
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie