18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 19:56
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 7:10
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 2024-09-20, 16:24
Avatar
Asuritta 2020-06-24, 7:27 74
Murzyni są spierdoleni ... większość z nich jest rasistami, są agresywni, nie wychowani , brak kultury, nastawieni roszczeniowo że wszystko im się należy i nie wolno się im stawiać a jak się postawisz zaatakuje cię CAŁE STADO bez zahamowań będą kopać twoją głowę skakać po niej jeszcze zwłoki okradną ... tylko 10% murzynów taka nie jest ... do tych 90% jestem NIE TOLERANCYJNY ! omijam i sram na nich
Zgłoś
Avatar
pro_avenger 2020-06-24, 7:32 1
dlaczego mózg ma na głowie a nie w środku?
Zgłoś
Avatar
TTC-33 2020-06-24, 7:37 1
Brzytwa i po tętnicy szyjnej.
Zgłoś
Avatar
Jebaka80 2020-06-24, 7:45 1
Kitajce chyba zawsze mieli "słabość" do murzyństwa
Zgłoś
Avatar
NILE75 2020-06-24, 8:20 5
Jebana czarna krowa.
Zgłoś
Avatar
OpenStreetMaps 2020-06-24, 8:39 10
Takie filmy tylko utrwalają mnie w przekonaniu że powinien zostać wynaleziony taki wielki odkurzacz na wzór tego do psich odchodów do zbierania i utylizacji czarnego roszczeniowego gówna z przestrzeni publicznej. Niech sobie do dżungli wypierdalają którą zresztą szybko spalą i głodować zaczną. Czarne kurwy dążą do zalegalizowania anty-białego rasizmu. A biali jeszcze ich za to przepraszają .
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2020-06-24, 8:55 7
Świat bez czarnych byłby lepszy.
Zgłoś
Avatar
Toffik36 2020-06-24, 8:58 7
Może się mylę, niech mnie ktoś poprawi ale to już kiedyś chyba było i mam nadzieję że wróci się do korzeni i będzie na każdym sklepie, restauracji itp. szyld zakaz wstępu dla zwierząt i murzynów
Zgłoś
Avatar
janlew 2020-06-24, 10:22 4
Asuritta napisał/a:

Murzyni są spierdoleni ... większość z nich jest rasistami, są agresywni, nie wychowani , brak kultury, nastawieni roszczeniowo że wszystko im się należy i nie wolno się im stawiać a jak się postawisz zaatakuje cię CAŁE STADO bez zahamowań będą kopać twoją głowę skakać po niej jeszcze zwłoki okradną ... tylko 10% murzynów taka nie jest ... do tych 90% jestem NIE TOLERANCYJNY ! omijam i sram na nich


Też mamy w Polsce takich "murzynów", tylko u nas są biali i obrzezani. Chociaż nie, ciemna cygańska wersja też jest.
Zgłoś
Avatar
paero123 2020-06-24, 12:19
Wziął kasę ale usługi nie wykonał, tleniony żółtek! I jeszcze angielskiego nie zna, słusznie się czarna wkurwiła!
Zgłoś
Avatar
zwierzak30 2020-06-24, 12:24 19
Mam rozwiązanie z przeszłości.

Zgłoś
Avatar
offline 2020-06-24, 13:02 2
Żółci się nie pierdolą w tańcu z ta czarną hołotą. To nie pierwszy taki filmik, gdzie Azjata jedzie równo z nimi. P.s zaczynam ich lubić
Zgłoś
Avatar
swampman 2020-06-24, 13:29 1
Asuritta napisał/a:

Murzyni są spierdoleni ... większość z nich jest rasistami, są agresywni, nie wychowani , brak kultury, nastawieni roszczeniowo że wszystko im się należy i nie wolno się im stawiać a jak się postawisz zaatakuje cię CAŁE STADO bez zahamowań będą kopać twoją głowę skakać po niej jeszcze zwłoki okradną ... tylko 10% murzynów taka nie jest ... do tych 90% jestem NIE TOLERANCYJNY ! omijam i sram na nich



brzmi jak opis zyda
Zgłoś
Avatar
Mgmacius 2020-06-24, 13:56 2
Asuritta napisał/a:

Murzyni są spierdoleni ... większość z nich jest rasistami, są agresywni, nie wychowani , brak kultury, nastawieni roszczeniowo że wszystko im się należy i nie wolno się im stawiać a jak się postawisz zaatakuje cię CAŁE STADO bez zahamowań będą kopać twoją głowę skakać po niej jeszcze zwłoki okradną ... tylko 10% murzynów taka nie jest ... do tych 90% jestem NIE TOLERANCYJNY ! omijam i sram na nich



Oj, optymista! 10% zdecydowanie za dużo
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie