18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:38
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:55
🔥 Pożar - teraz popularne
🔥 Pato VS Bandera - teraz popularne
🔥 Nie dzisiaj... nie dzisiaj. - teraz popularne
🔥 Czysty rów to podstawa - teraz popularne
Czarny rasista
Centurion • 2009-11-26, 14:30
Specjalnie dla naszych wszystkich forumowych napinaczy, pan który by zrobił z Wami to, co Wy z czarnymi

Zgłoś
Avatar
Oski_m 2009-11-26, 18:42 2
Jak się nie podoba to spierdalać do Afryki.
W następnym sezonie firmy farmaceutyczne powinny wypuścić odmianę grypy atakującą czarnych. I nie sprzedawać szczepionek.
Zgłoś
Avatar
grauper 2009-11-26, 22:09 2
Rufus - jesteś denny i zenujący XD ale nieźle sie ubawiłem P Ps. co do twojej wypowiediz można wywnioskować że masz pare problemów ze sobą.
1. "bujając się przy tym jak Żyd po pustym sklepie... Grubo" - jesteś biednym żydem.

2. "Śmierdzisz chłopcze. Śmierdzisz małym spedalonym (tak, jestem nie tylko rasistą ale i homofobem)" - jesteś pedałem.

3. " pryszczatym synalkiem siedzącym za komputerkiem i klepiącym po klawiaturze dla podniesienia własnej samooceny." - o dziwo sam to robisz. Wyszedłbyś z kimkolwiek na solo herosie ??

ps. Piwko za debilizm i niewyżycie sie należy XD

[ Komentarz dodany przez: BueR_MadasS: 2009-11-26, 22:54 ]
Grauper owszem koleś był zabawny i napisał debilny komentarz ale sam ewidentnie zahaczasz o punkt 6 regulaminu tak więc uspokój się proszę bo przesadzasz z tym 'atakiem personalnym'
Zgłoś
Avatar
p................x 2009-11-27, 21:43
grauper, wnioskując po twoim komentarzu, tak jak ty to przed chwilą jesteś denny, żenujący, niewyżyty, no i wystawiłeś równie debilny komentarz.

a co do filmiku. jest czarny - są komentarze. ale coś czarno widzę pomysł wodza.
Zgłoś
Avatar
Caehar 2009-11-30, 8:14
Gdybyśmy wszyscy byli równi, to każdy wyglądałby jednakowo. Kolor biały od zarania dziejów był utożsamiany z czystością i dobrem, a czarny ze złem. Nie zmieniajmy zatem symboliki w historii.
Zgłoś
Avatar
Ahab 2010-11-21, 17:51 1
Centurion napisał/a:

Specjalnie dla naszych wszystkich forumowych napinaczy, pan który by zrobił z Wami to, co Wy z czarnymi



Z Tobą też człowieku. Mam 100% pewności ,że nigdy nie miałeś styczności z murzynem Bawi Cię czarny rasiszm? Bawi Cię ,że 90% murzynów to rasiści i w swoim rasizmie posuwają się dużo dalej niż Biali? Że są tak skrajni w swoim rasizmie ,że palą swoich murzyńskich albinosów? Moja siostra jak miała 16 lat była napastowana przez studentów z nigerii (mamy efekty akcji afirmatywnych),a Matka szwagra mieszkająca w RPA (skąd wyjechał) została wielokrotnie zgwałcona. Przyjaciel mojego Ojca pracował na jakiejś plantacji w RPA i kiedy murzyni mieli przerwę od 12-14 czyli w największy skwar ,jemu kazali dalej harować ,co skończyło się dla niego pobytem w szpitalu i leczeniem które trwa do dzisiaj (z natury był nie najlepszego zdrowia). W RPA ,które jest uważane za najbardziej cywilizowany kraj afryki południowej ,co noc mają miejsce najazdy na domy Białych ,kiedy są katowani ,albo nawet mordowani mężczyźni ,a ich córki i żony wielokrotnie gwałcone. W telewizji mówią o domach Białych odgrodzonych płotami pod napięciem i z uzbrojoną strażą ,a nie mówią dlaczego tak jest. 95% morderstw na tle rasowym popełniają czarni na Białych tylko 5% to inne rasy między sobą. Ciebie to bawi człowieczku?
Zgłoś