18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 41 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:55
🔥 Pożar - teraz popularne
🔥 Pato VS Bandera - teraz popularne
🔥 Nie dzisiaj... nie dzisiaj. - teraz popularne
Czarny rasista
Centurion • 2009-11-26, 14:30
Specjalnie dla naszych wszystkich forumowych napinaczy, pan który by zrobił z Wami to, co Wy z czarnymi

Zgłoś
Avatar
sveq 2009-11-26, 14:55 2
Tak się składa, że czarnuchów rasistów jest więcej niż białych rasistów. Więc nie ma się czym zachwywać.
Zgłoś
Avatar
godzik 2009-11-26, 14:58 1
Fakt, biały wymyślił niewolnictwo, ale rasizm to już pomysł asfaltów
Zgłoś
Avatar
Rufus 2009-11-26, 15:50 18
"Problem on the planet is white people..."

Gdyby nie biali ludzie to byś dalej małpo jebana siedziała na drzewie i banany wpierdalała!
Zgłoś
Avatar
BueR_MadasS 2009-11-26, 16:07 10
Rufus misiaczku nie spinaj się tak
po pierwsze jak już cytujesz tą małpę (choć ja tam żadnej małpy nie widzę) to powinieneś napisać "The problem on the planet is white people" kimże teraz jesteś skoro nawet nie potrafisz po małpie powtórzyć
po drugie ja tam gdybym był murzynem w zamierzchłych czasach to wolałbym już te przysłowiowe banany wpierdalać niż pracować przy zbiorze bawełny - jakież dziwne znaczenie nabiera słowo 'pomoc' czyż nie
po 3 ... a nie chce mi się pisać tylko opanujta emocję trochę
Zgłoś
Avatar
Saia 2009-11-26, 16:13 1
O widzę że kolejny temat dla forumowych twardzieli-idiotów
Zgłoś
Avatar
Ojecik 2009-11-26, 16:20 5
~BueR_MadasS zachowujesz się jak wszechwiedzący mentor, który ma patent na wszystko. Już od dawna denerwuję mnie twoje "inteligentne" wypociny moderatora. Jak widzę Twoje posty mam wrażenie, że na katolickim forum jestem
Zgłoś
Avatar
Bonzdriver 2009-11-26, 16:32 15
nie jestem rasistą. rasizm to przestępstwo a przestępstwa są dla czarnych.
Zgłoś
Avatar
Cord 2009-11-26, 16:40 2
Pan Kambon ma trochę racji. Ale jest tak tylko dla tego, że biała rasa jest cały czas tą 'wyższą'. Jakby wyciąć wszystkich białych, to czarni robiliby dokładnie to samo. To nie kwestia rasy, tylko nadmiaru władzy
Zgłoś
Avatar
BueR_MadasS 2009-11-26, 16:41
Ojecik napisał/a:

~BueR_MadasS zachowujesz się jak wszechwiedzący mentor

a dziękuję
Ojecik napisał/a:

który ma patent na wszystko

nie no nie przesadzajmy ja z natury skromny jestem

hmm jest Jezus sadistic.pl/jezus-chrystus-vt8196.htm ba nawet ostatnio razem z Matką Przenajświętszą Królową Polski się objawił sadistic.pl/maryja-i-jezus-vt26076.htm no to ja myślał że to jednak "katolicki czarny humor" oj przepraszam

Załóż w 'Klopie' nowy temat gdzie opiszesz wszystkie nienawistne świństewka na mój temat (wspomniana wyżej skromność mi samemu na to nie pozwala) a sam Ci pierwsze Piwo postawie

Ja tylko pilnuje regulaminu miśku a wracając do Topicu to mam trochę styczności z rożnymi rasami i ogólnie spotkani przeze mnie murzyni byli w porządku co nie zmienia faktu że częęęsto mnie wkurwiają niektóre zachowania u tych kolorowych zamieszkujących Zachodnią Europę no i USA ale czy to jest powód by ich wszystkich (za grzechy części) nienawidzić hmm no raczej nie sądzę a po za tym bardzo lubię się POŚMIAĆ min z czarnych bo i po to to głównie jestem

Więcej nie mam zamiaru się tu wypowiadać no chyba że ktoś ewidentnie bedzie łamał regulamin

Mały prezencik ode mnie:

sadistic.pl/z-pozdrowieniami-dla-forumowego-rasizmu-vt26128.htm
Zgłoś
Avatar
Rufus 2009-11-26, 17:48 7
Moderator portalu o dumnie brzmiącej nazwie "SADISTIC" pisze do ludzi na forum per "misiaczku", poprawia błędy ortograficzne i gani ich za rasizm bujając się przy tym jak Żyd po pustym sklepie... Grubo.

Śmierdzisz chłopcze. Śmierdzisz małym spedalonym (tak, jestem nie tylko rasistą ale i homofobem) pryszczatym synalkiem siedzącym za komputerkiem i klepiącym po klawiaturze dla podniesienia własnej samooceny.

Miałeś kiedykolwiek coś więcej do czynienia z czarnuchami, żeby móc mnie pouczać? Nie? Aha, ale widziałeś w telewizji kilku i twoim zdaniem to już daje Ci pełen obraz tego, jakie to fajne małpiszony są...

I tak na koniec: z jednym się zgadzam. Czarnuchy same tu nie trafiły. To my je schwytaliśmy, przywieźliśmy, zakuliśmy w dyby i wykorzystywaliśmy jako tanią siłę roboczą. I tak powinno być po dziś dzień. Ale niestety takie miękkie pipy jak Ty zaczęły piać i litować się nad nimi w rezultacie czego rozpleniło się to dziadostwo po całym świecie.

JEŚLI ZAMIERZASZ DALEJ SŁODKO PIERDOLIĆ W ODPOWIEDZI NA MÓJ POST TO JA JUŻ WOLĘ BANA

[ Komentarz dodany przez: Baalp: 2009-11-26, 18:04 ]
Zgłoś
Avatar
Saia 2009-11-26, 18:01 6
Rufus , gratuluję , jesteś idiotą.
Zgłoś
Avatar
wolo 2009-11-26, 18:22
"Po co wasze swary głupie,
Wnet i tak zginiecie w dupie!”
„A to feler!” –
Westchnął seler....
Zgłoś
Avatar
k................7 2009-11-26, 18:23
Cytat:

JEŚLI ZAMIERZASZ DALEJ SŁODKO PIERDOLIĆ W ODPOWIEDZI NA MÓJ POST TO JA JUŻ WOLĘ BANA



Zgłoś
Avatar
p................i 2009-11-26, 18:24
Piwo za debilizm <lol>
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie