18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
🔥 Się zagapił - teraz popularne
Czarny
V................k • 2013-10-23, 18:57
Sytuacja z dzisiaj, może w końcu nabierzecie trochę pozytywnych emocji w stosunku do Sosnowca.

Siedzę sobie w tramwaju z kolegą i czekamy aż ruszy, aż tu nagle widzę znajomego dwadzieścia parę lat biegnącego w stronę jakiejś osoby.
Pierwsze moje skojarzenie, o kurwa będzie bil jakiegoś menela. Stalo się podbiegł po czym wypierdolił tej osobie sierpa w pysk odgłos jebnięcia dość głośny, po czym spierdolił. Wstałem patrze a to nie menel a czarnuch w fullcapie, który już ześlizgiwał się z tramwaju.
Poczułem wewnętrzną radość, ale i smutek, że nie byłem w stanie tego nagrać, jakbym pomyślał wcześniej może bym mu zrobił zdjęcie jak leżał.
Zbulwersowała mnie jednak sytuacja, że moja sąsiadka, z która jestem na Ty podeszła do niego i mu pomogła... Już się do kurwy nie odezwę.

Uprzedzając komentarze nie, nie jest to propaganda na celu poprawienia opinii Sosnowca, a sytuacja z dziś około godziny 17.
Zgłoś
Avatar
triball 2013-10-23, 23:04 8
A wiecie, dlaczego mieszkańcy Sosnowca mają po 3 dziury w dupie?

...bo jak byli młodzi, ojciec wbijał im widły w dupę, podnosił do góry i mówił:

"Patrz, synu, patrz tam za Brynicę. Tam Śląsk, twoja jedyna nadzieja..."

Zgłoś
Avatar
premium122 2013-10-23, 23:16
Czy to był znak , że w całej Polsce się zaczęło?
Zgłoś
Avatar
hudziel 2013-10-24, 0:31 2
Mówisz, że kolega ma zawiasy. Tylko zgaduję ... ale pewnie za pobicie.
Zgłoś
Avatar
rafic100 2013-10-24, 1:55
"Dwadzieścia parę lat biegnącego w stronę jakieś osoby". Ciekawe. A słyszeli wy w Sosnowcu o interpunkcji, he ?
Zgłoś
Avatar
A................r 2013-10-24, 2:04 3
Tradyt napisał/a:

Cały tramwaj klaskał razem z motorniczym ?


Motorniczy klaskał tramwajem
Zgłoś
Avatar
broniu 2013-10-24, 2:50
A może to był hajer po szychcie
Zgłoś
Avatar
KiecolPB 2013-10-24, 9:56
Ten twój kolega to pewnie jakiś turysta spoza sosnowca
Zgłoś
Avatar
p................k 2013-10-24, 10:02 4
Niech zgadnę.Potem ten sosnowiecki murzyn ruchał was w dupy? BTW co robił murzyn w (s)osnowcu? Przecież każde dziecko wie, że lepiej mieszkać w Rwandzie niż w sosnowcu. Piwa nie będzie za pedalski atak bez uprzedzenie i ucieczkę.
Zgłoś
Avatar
EdmundKemper 2013-10-24, 13:47
Z Murzynami w Sosnowsi nie ma problemu. Pogońcie lepiej cyganów i kozaczków w dresach to będzie spokój.
Zgłoś
Avatar
Światłocień 2013-10-24, 14:02 2
Żenada.
Jeszcze bardziej pierdolisz opinię Sosnowcowi, gratuluję xd
Zgłoś
Avatar
matexmx 2013-10-24, 14:06
Szkoda ze mnie tam nie bylo, wjebalbym Twojemu koledze jak za darmo leje czarnego człowieka
Zgłoś
Avatar
B................2 2013-10-24, 14:12
Kurwa sami obrońcy czarnuchów ... a jak filmiki z pobiciem murzyna itd itp to kazdy zwie od najgorszych i brecha po pachy... Chuj wam w dupska kolorowe smotruchy
Zgłoś
Avatar
Kozar 2013-10-24, 14:24 2
Trzeba być debilem lub dzieciakiem żeby bić za kolor skóry a nie za skurwysyństwo, twojemu koledze (nie ważne czy "Sosnowiec" czy nie) wielki kutas pod samo gardło za ułomność umysłową.
Zgłoś
Avatar
V................k 2013-10-24, 15:21
Tak dużo hipokrytów
Zgłoś
Avatar
contowsky 2013-10-24, 15:52
Sosnowiec jest spalony na zawsze
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie