18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
🔥 Się zagapił - teraz popularne
Czarny
V................k • 2013-10-23, 18:57
Sytuacja z dzisiaj, może w końcu nabierzecie trochę pozytywnych emocji w stosunku do Sosnowca.

Siedzę sobie w tramwaju z kolegą i czekamy aż ruszy, aż tu nagle widzę znajomego dwadzieścia parę lat biegnącego w stronę jakiejś osoby.
Pierwsze moje skojarzenie, o kurwa będzie bil jakiegoś menela. Stalo się podbiegł po czym wypierdolił tej osobie sierpa w pysk odgłos jebnięcia dość głośny, po czym spierdolił. Wstałem patrze a to nie menel a czarnuch w fullcapie, który już ześlizgiwał się z tramwaju.
Poczułem wewnętrzną radość, ale i smutek, że nie byłem w stanie tego nagrać, jakbym pomyślał wcześniej może bym mu zrobił zdjęcie jak leżał.
Zbulwersowała mnie jednak sytuacja, że moja sąsiadka, z która jestem na Ty podeszła do niego i mu pomogła... Już się do kurwy nie odezwę.

Uprzedzając komentarze nie, nie jest to propaganda na celu poprawienia opinii Sosnowca, a sytuacja z dziś około godziny 17.
Zgłoś
Avatar
omegaGRF 2013-10-24, 16:03
FAKE w sosnowcu niema tramwajów
Zgłoś
Avatar
V................k 2013-10-24, 16:38
@up W Sosnowcu ignorancie jest chyba z 10 różnych linii tramwajowych.
Zgłoś
Avatar
Deemx 2013-10-24, 19:44
BongMan napisał/a:

Gdzie to dokładnie było? Nie ważne komu jebnął, ale za maksymalnie frajerski atak znienacka i jeszcze bardziej frajerską podjebkę zaraz po nie należy się piwo, lecz co najwyżej chuj w dupę. Murzyński. Jak chciał go lać to mógł na honorowe solo wyskoczyć, a nie bić jak cipa.



Boguś co ty, z sosnowca jesteś?
Zgłoś
Avatar
SharpSe 2013-10-24, 20:22 1
No cóż. Tylko to potwierdziło moją opinię o Sosnowcu. Powinno się to coś ogrodzić wysokim murem i zalać wodą. Gdzie nie rzucisz kamieniem to i tak trafisz w kurwę albo chuja. Bandzior wyjebał gościowi z partyzanta a ty ty się z tego cieszysz? Publikujesz takie wypociny i myślisz że jesteś prawdziwym polakiem? Albo ten twój koleżka. Założę się że chwdp i 100% itd. Bambo przyjechał do Polski i co ci to kurwa przeszkadza. Nie panoszy się jak w innych krajach , nie zakładają gett, nie sprzedają materiału więc co się do nich przypierdalasz? To nie Londyn czy inne kurwisko europejskie żeby się bać fali emigracji. Do Polski nikt normalny nie przyjedzie a tym bardziej do Sosnowca.
Zgłoś
Avatar
V................k 2013-10-24, 21:12
@up Z partyzanta A po drugie dziś widziałem tego czarnucha jak się sapał do jakiegoś dziadka o lasce więc on tym bardziej święty nie jest.
Zgłoś
Avatar
SharpSe 2013-10-24, 21:38 1
Vabanek napisał/a:

@up Z partyzanta A po drugie dziś widziałem tego czarnucha jak się sapał do jakiegoś dziadka o lasce więc on tym bardziej święty nie jest.



Jak się sapał to trzeba reagować. Pięścią w morde lub kosa do rowa. Chyba że nie słyszałeś rozmowy i tylko tak piszesz. A może się pytał jak skasować bilet?
Zgłoś
Avatar
V................k 2013-10-24, 22:55
Wrzeszczał na dziadka po afrykańsku, że wsiadałem do tramwaju, których podobno nie ma w Sosnowcu i mi się śpieszyło to bym zareagował.
Zgłoś
Avatar
BongMan 2013-10-25, 18:56 1
psiwytrysk napisał/a:

Przecież każde dziecko wie, że lepiej mieszkać w Rwandzie niż w sosnowcu.


Byłeś?
contowsky napisał/a:

Sosnowiec jest spalony na zawsze


Byłeś?
omegaGRF napisał/a:

FAKE w sosnowcu niema tramwajów


Byłeś?
gwindak napisał/a:

Tylko to potwierdziło moją opinię o Sosnowcu. Powinno się to coś ogrodzić wysokim murem i zalać wodą.


Byłeś?

I nie mam na myśli czy przejeżdżałeś, tylko czy spędziłeś w tym mieście chociaż jeden dzień? Jeśli nie, to twoja opinia jest z dupy wyjęta, a co za tym idzie gówno warta i właśnie w dupę możesz, a nawet powinieneś, ją sobie wsadzić.
Zgłoś