18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 46 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:25
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Czarny w Rosji
Krzyszof.K • 2022-07-13, 8:37
Wchodzi murzyn w Moskwie do baru, patrzy po pólkach i nie wie co zamówić. Wpada rasowy Rusek z budowy i zamawia szklankę spirytusu. Barman otwiera lodówkę, wyjmuje zmrożoną butelkę i nalewa do szklanki. Rusek wypija, robi "huuu" i nic. Murzyn krzyczy:
- Dla mnie to samo!
Barman nalewa, murzyn wypija, zaczyna się skręcać, kaszleć, rzygać, łzy mu ciekną, a rusek klepie go w plecy i pyta:
- Co? Zimne nie?
Zgłoś
Avatar
gustav665 2022-07-13, 8:59
Czy żart polega na tym, że dla ruska jedynym powodem, dla którego murzyn by się skręcał było zmrożenie? Nie czaje
Zgłoś
Avatar
Krzyszof.K 2022-07-13, 9:03
gustav665 napisał/a:

Czy żart polega na tym, że dla ruska jedynym powodem, dla którego murzyn by się skręcał było zmrożenie? Nie czaje



Zgłoś
Avatar
bercisko 2022-07-13, 9:03 1
gustav665 napisał/a:

Czy żart polega na tym, że dla ruska jedynym powodem, dla którego murzyn by się skręcał było zmrożenie? Nie czaje



Coś jak koń na stand upie. Prowadzący powiedział dowcip, wszyscy się chichrają i nagle ktoś mówi do konia: "No i z czego rżysz?"
Zgłoś
Avatar
skywalker75 2022-07-13, 9:15 9
gustav665 napisał/a:

Czy żart polega na tym, że dla ruska jedynym powodem, dla którego murzyn by się skręcał było zmrożenie? Nie czaje



Może też chodzić o to, że murzyn i rusek nie mogą się spotkać w knajpie bo w tym czasie jeden i drugi kradną i gwałcą gdzieś w Europie

Zgłoś
Avatar
Parkometr 2022-07-13, 9:34 1
Żart dotyczący alkoholu lub seksu. Kwintesencja poziomu mas
Zgłoś
Avatar
kacper060 2022-07-13, 11:32 26
Trzy krasnoludki piją wódę pod krzakiem, ale nagle wódka się skończyła, a nie miały kasy żeby kupić. Odzywa się jeden z krasnoludków:
- Słuchajcie, tu niedaleko biją rekordy Guinessa i można wygrać 20 zł. Ja mam najmniejszą rączkę na świecie to może wygram i będzie flacha.
- A ja mam najmniejszą nóżkę to może będzie na drugą flachę- mówi drugi.
- Słuchajcie, ja z kolei mam najmniejszego penisa jakiego można sobie wyobrazić więc będzie na kolejną flaszkę!
Gdy krasnoludki dotarły na miejsce, pierwszy z nich wchodzi i za chwilę wybiega ucieszony i krzyczy:
-Wygrałem! Wygrałem, mam najmniejszą rączkę, będzie flacha!
Drugi wchodzi i za chwilę sytuacja się powtarza. Ostatni krasnoludek, ten z najmniejszym penisem, wszedł do środka, po dłuższej chwili wychodzi wkurwiony bez pieniędzy rozgląda się i mówi:
- Kurwa, który to ten Krzysztof.K?!
Zgłoś
Avatar
KoniecZartow 2022-07-13, 14:40 1
Parkometr napisał/a:

Żart dotyczący alkoholu lub seksu. Kwintesencja poziomu mas



Arystokracja. Więc przychodzi kurwa do baru, a barman na to, parkometry to na parkingu.
Zgłoś
Avatar
sebek20 2022-07-13, 14:44
żałosne i nie smiesne
Zgłoś
Avatar
Kosmodysk 2022-07-13, 14:49
Wpada rasowy Rusek z budowy- co najwyżej najebany Ładą.
Zgłoś
Avatar
nectovelius 2022-07-13, 14:51 3
Krzyszof.K napisał/a:

Wchodzi murzyn w Moskwie do baru, patrzy po pólkach i nie wie co zamówić. Wpada rasowy Rusek z budowy i zamawia szklankę spirytusu. Barman otwiera lodówkę, wyjmuje zmrożoną butelkę i nalewa do szklanki. Rusek wypija, robi "huuu" i nic. Murzyn krzyczy:
- Dla mnie to samo!
Barman nalewa, murzyn wypija, zaczyna się skręcać, kaszleć, rzygać, łzy mu ciekną, a rusek klepie go w plecy i pyta:
- Co? Zimne nie?



Spieprzyłeś żart... to nie powinno być - Co? Zimne, nie?
Tylko - Szto małpa... Zimne?
Zgłoś
Avatar
silwerbalk 2022-07-13, 19:41 1
Ja pierodle wakacje i młode zjeby odkryły sadola .... I tak kurwa co roku
Zgłoś
Avatar
eMJay8086 2022-07-14, 7:15
To po tym czarnym z RPA wczoraj, co z gwinta flaszkę Jaegermeistera wypił i kojfnął?
Zgłoś
Avatar
olesnik 2022-07-14, 13:48
ja pierdole, czy to jest tygodnik Angora rocznik '07? No kurwa jakim cudem to jest na głównej xDD
Zgłoś
Avatar
82Boro 2022-07-26, 16:54
tak czy inaczej huj z ruskimi
Zgłoś