18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 21 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
gustav665 2017-08-21, 13:25 14
podejrzewam, że bez tych napisów samo zdjęcie miałoby szansę dostać się na główną
Zgłoś
Avatar
sezamkowyRozpierdol 2017-08-21, 14:33 5
Mag Bitewny
Zgłoś
Avatar
nowynick 2017-08-21, 14:38 20
Nic tak skutecznie nie organizuje ludzi do protestów jak morderstwa właśnie, gdyby nie KKK murzyni nie mieli by dziś takich praw i swobód. Zanim ku klux klan zaczął odpierdalać murzyn był co najwyżej parobkiem za bezcen korzystającym z osobnej toalety, siedzącym z tyłu autobusu, bez prawa głosu. Po tym jak KKK zaczął mordować czarnych podniosły się wielkie protesty i walka o prawa wspierane przez poruszone śmiercią białe społeczeństwo.

Paradoksalnie podobnie było z Żydami i Hitlerem, kiedyś to był drugi sort społeczeństwa przeganiany po całej Europie, a teraz rządzą światem.
Zgłoś
Avatar
voidinfinity 2017-08-21, 15:15 2
nowynick napisał/a:

Paradoksalnie podobnie było z Żydami i Hitlerem, kiedyś to był drugi sort społeczeństwa przeganiany po całej Europie, a teraz rządzą światem.



Czyli jest nadzieja dla Polaków
Zgłoś
Avatar
nowynick 2017-08-21, 15:46 4
voidinfinity napisał/a:



Czyli jest nadzieja dla Polaków



W naszym przypadku to największą przeszkodą do zbudowania wielkiej, bogatej Polski jest naród Polski
Zgłoś
Avatar
J................3 2017-08-21, 18:54 3
nowynick napisał/a:

Nic tak skutecznie nie organizuje ludzi do protestów jak morderstwa właśnie, gdyby nie KKK murzyni nie mieli by dziś takich praw i swobód. Zanim ku klux klan zaczął odpierdalać murzyn był co najwyżej parobkiem za bezcen korzystającym z osobnej toalety, siedzącym z tyłu autobusu, bez prawa głosu. Po tym jak KKK zaczął mordować czarnych podniosły się wielkie protesty i walka o prawa wspierane przez poruszone śmiercią białe społeczeństwo.

Paradoksalnie podobnie było z Żydami i Hitlerem, kiedyś to był drugi sort społeczeństwa przeganiany po całej Europie, a teraz rządzą światem.



Prawie naplułem ze śmiechu na ekran

Chcesz powiedzieć ludziom, że przed IIWŚ to nie żydowskie banki Rotschildów, Morganów, Rockefellerów, Wartburgów, Lemanów itd. itp. nie rządziły światem?
No to kto finansował np. Rewolucję Francuską 1789 i dlaczego wyrżnięto nawet ród królewski, szlachtę i rozkradziono ich majątki, a w posiadłości francuskich Rotschildów nawet zieleniny na trawnikach nie zdeptano?
Kto finansował Rewolucję 1917 roku w Rosji, Meksyku, Hiszpanii, Portugalii itp.itd.
Kto finansował "Potop szwedzki" czy Napoleona?
Krasnoludki?

Co do KKK, to akurat powstał do walki z ... katolikami.
Te "płonące krzyże" to jest właśnie symbol walki z katolicyzmem.
A jakoś nie słyszałem aby katolikom się poprawiło w Ameryce....
Zgłoś
Avatar
TheDud 2017-08-21, 19:07 1
Ahhh... Chamsko... Czemu ten serwis umarł? Teraz leży martwy w prosektorium internetu i jeszcze go czasem ktoś rucha, bo jeszcze nie jest taki zimny.
Zgłoś
Avatar
voidinfinity 2017-08-21, 19:14 2
Jod123 napisał/a:

Co do KKK, to akurat powstał do walki z ... katolikami.



Polubiłem bez powodu, a tu nawet szlachetny powód się znalazł



Tak szczerze to jak widzę taką listę często sprzecznych ideologii to śmiać mi się chce, że ktoś to próbuje na rozum wziąć. No chyba że inny fanatyk. W takim wypadku się zgodzę - jest w tym szaleństwie jakaś metoda.
Zgłoś
Avatar
J................3 2017-08-21, 19:20 5
nowynick napisał/a:



W naszym przypadku to największą przeszkodą do zbudowania wielkiej, bogatej Polski jest naród Polski



Pomyślmy... Czy na pewno Naród Polski?... I czy "tylko" Naród Polski

Co może łączyć zbrodniarzy Narodu Polskiego jak Salomon Morel, Stefan Michnik, Brystygierowa, Wolińska, Światło (nigdy nie odpowiedzieli za swoje zbrodnie) z największymi szkodnikami współczesnej Polski...
Czyli np:

Mazowiecki z grubą kreską - Icek Dickman,
Michnik - opluwacz Polaków -Szechter
Geremek - Benjamin Lewartow - jako szef MSZ rozpieprzył polską Polonię.
Balcerowicz - Bucholtz - wyprzedał za grosze polski przemysł,
Kwaśniewski - Stoltzman
Jerzy Kosiński - Józef Lewinkopf - ocalony przez Polaków podczas IIWŚ. Jako chyba pierwszy zaczął opluwać Polaków. Po ujawnieniu jego kłamstw popełnił samobójstwo.

I wielu, wielu innych.

Co może ich łączyć? Nie mam pojęcia. A ktoś ma?
Zgłoś
Avatar
voidinfinity 2017-08-21, 19:35 1
Jod123 napisał/a:

Co może ich łączyć? Nie mam pojęcia. A ktoś ma?



Ja to bym chciał zobaczyć jakieś oficjalne dokumenty, bo listę w internecie to każdy może sobie zamieścić. Część z nich tak. Możliwe że większość - no ale tak jak mówię. Oficjalne dokumenty, a nie pomówienia.

Osobną kwestią pozostaje - kto ich popiera? Bo +20mln żydów w kraju to nie ma

Odpowiedź jest prosta - głupi Polacy wybierają sobie takich przedstawicieli jakich wybierają.

No ale trzeba od razu wszystko sprowadzić do spisquuu bo najgorzej jest się przyznać jak jest.
Zgłoś
Avatar
sezamkowyRozpierdol 2017-08-21, 19:41 4
@Jod123

Zapomniałeś o Kaczyńskim vel Kalkstein

PS.

Co do wyborów... weźcie sobie do serca te słowa

Zgłoś
Avatar
J................3 2017-08-21, 21:23 2
voidinfinity napisał/a:


Oficjalne dokumenty, a nie pomówienia.



Jeżeli brak oficjalnych dokumentów, ale mamy podejrzenia, to warto zastosować maksymę autorstwa największego autorytetu pochodzenia żydowskiego czyli Jezusa z Nazaretu - "Po owocach poznacie", albo rzymską "Ten zrobił, kto odniósł korzyść".


voidinfinity napisał/a:

Odpowiedź jest prosta - głupi Polacy wybierają sobie takich przedstawicieli jakich wybierają.


Całkowita zgoda.

voidinfinity napisał/a:


No ale trzeba od razu wszystko sprowadzić do spisquuu bo najgorzej jest się przyznać jak jest.



Niemów nikomu,... ale podobno w Izraelu to rządzą sami żydzi!
Zgłoś
Avatar
kondzio63221 2017-08-21, 22:16 1
Jod123 napisał/a:


Co może ich łączyć? Nie mam pojęcia. A ktoś ma?


Kłamstwa.
Zgłoś
Avatar
voidinfinity 2017-08-21, 22:32 1
Jod123 napisał/a:


Jeżeli brak oficjalnych dokumentów, ale mamy podejrzenia, to warto zastosować maksymę autorstwa największego autorytetu pochodzenia żydowskiego czyli Jezusa z Nazaretu - "Po owocach poznacie", albo rzymską "Ten zrobił, kto odniósł korzyść".



Obie zasady są bardzo mądre i nie sposób się nie zgodzić, że warto to rozważyć.

Jeżeli chodzi o rzekomą nadreprezentację żydów, myślę że Michalkiewicz ma tutaj dobre wytłumaczenie. Nawiązuje do tego, że socjalizm tłumi wszelkie przejawy spontanicznej ludzkiej aktywności (czyli również te złe).

Żydów z pewnością można było łatwiej zmotywować politycznie - wystarczyło postraszyć że przyjdą źli nacjonaliści i zrobią pogromy.

A dzisiaj...to wszystko polityka. Izrael myśli, że może coś ugrać więc próbuje.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie