18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (8) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 29 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 15:03
🔥 TVN dostaje bęcki - teraz popularne
🔥 Kładzenie asfalta na asfalcie - teraz popularne
🔥 Kontrolowane wyburzanie - teraz popularne
🔥 Polak patriota wygania ukraińca - teraz popularne
Avatar
Sin_69 2017-03-09, 11:17
browar za opis
Zgłoś
Avatar
longlong7 2017-03-09, 11:19 137
fejk jak chuj złoty posypany cekinami i posypką pomarańczową z czekoladą wedla z chińskiej fabryki serów
Zgłoś
Avatar
arkulik 2017-03-09, 11:33 8
Skoro już czarujesz to opis powinien brzmieć tak:

Czary mary, amba fatima,
chłop był, chłopa ni ma.
Zgłoś
Avatar
Vesso1989 2017-03-09, 11:48
ładny fake
Zgłoś
Avatar
IOI 2017-03-09, 12:08 3
@Vesso1989 - raczej chujowy, az boli jak sie na to patrzy
Zgłoś
Avatar
C.Z.E.S.I.E.K 2017-03-09, 12:41 31
Miałem w moim tajemnym folderze nagranie jak typa wciągało. Niestety znalazłem tylko zdjęcia tego co zostało z delikwenta.
ukryta treść
Zgłoś
Avatar
kokos_123 2017-03-09, 13:41 10
czesiek99 napisał/a:

Miałem w moim tajemnym folderze nagranie jak typa wciągało. Niestety znalazłem tylko zdjęcia tego co zostało z delikwenta.

ukryta treść



ty nie czaruj, bo po pierwsze, żeby uszkodzić te tytanowe łopatki, to silnik musi pracować z dużą mocą ( start ), inaczej po prostu rozdrobnią wszystko ( to jest ich zadanie )
A po drugie, ten chłop był Indianinem, że pióra na łopatkach zostały ?

chociaż po poszukiwaniach po zdjęciach niby taki wypadek był
"W 2012 roku na międzynarodowym lotnisku w El Paso w Teksasie w silniku samolotu Boeing 737 wessany inżynier mechanik. Międzynarodowy numer lotu 1515 przygotowywał się do lotu do Houston.
Na pokładzie samolotu podczas wypadku Boeing 737-500 było 114 pasażerów i pięciu członków załogi, podczas sprawdzania wydajności silników i statek wziął straszną tragedię.
Rzecznik powiedział, że Boeing nie był to pierwszy taki incydent, ale są one bardzo rzadkie ", nie częściej niż raz w roku."
W każdym razie, odpowiedzialność za to, co się stało leży po stronie przewoźnika, który jest właścicielem samolotu, mieli zapewnienie niezbędnych środków bezpieczeństwa."

Tylko czemu tam są pióra na ostatnim zdjęciu ?
Zgłoś
Avatar
petru23 2017-03-09, 13:44 5
i tak trochę zdjęcia nie tego silnika. Ilośc kół się nie zgadza, rozmiar silnika oraz jego kolor. No i storna. Na zdjęciu prawy, kolesia wciągnął lewy silnik.
Zgłoś
Avatar
C.Z.E.S.I.E.K 2017-03-09, 14:09
kokos_123, nie sądzę, że pojedyncze pióro by się tam utrzymało. Podejrzewam, że będzie to jakiś element z wyposażenia nieszczęśnika. Jest tam trochę więcej takich fragmentów. Po ilości wnętrzności rozsmarowanych niczym masło orzechowe na kromeczce świeżutkiego chleba, to musiałby być struś.
Tak jak piszesz, tylko, że zdarzenie miało miejsce w 2006, tutaj masz szczegółowy opis investigativereportingworkshop.org/flying-cheap/incident/20060131X00140/1/
Takie incydenty się zdarzają (jest koło 55 tys samolotów pasażerskich) niestety nie mam dostępu do wszystkich materiałów Ale dzięki za uwagę,uzupełnię folder o brakujące foty

petru23, Ty udajesz, czy tak na poważnie?
Zgłoś
Avatar
Hvsarz 2017-03-09, 15:11
Że fejk, to nie ma co dyskutować, efekty mówią za siebie. Ale faktycznie jest w sieci stare nagranie takiej sytuacji ale o dziwo, podobnież ofiara przeżyła, zatrzymując się na osłonie.
Zgłoś
Avatar
mazga50 2017-03-09, 16:46 5
Hvsarz napisał/a:

Że fejk, to nie ma co dyskutować, efekty mówią za siebie. Ale faktycznie jest w sieci stare nagranie takiej sytuacji ale o dziwo, podobnież ofiara przeżyła, zatrzymując się na osłonie.



pamiętam, że samolot odrzutowy na lotniskowcu, wciągnął gościa z obsługi, ale hełm go uratował. coś chyba miał uszkodzone, rękę czy obojczyk tylko...
Zgłoś
Avatar
dancio1978 2017-03-09, 20:13
ciekawe jak wyglądał pogrzeb.
Zgłoś
Avatar
szlovak 2017-03-09, 20:22
Fejk, co gościu miał takiego łatwopalnego, że ogień poszedł? A zdjęcia z kolei pokazują co zostaje ze ptaka. Z człowieka były by jakieś ubrania przecież i większe kości, jak miednica, czaszka.
Zgłoś
Avatar
waloos 2017-03-09, 20:23
Tego gościa co przeżył to wciągnął myśliwiec na jakimś lotniskowcu. Sprawa tak stara, że prędzej to w TV zobaczyłem niż w internecie.
Gościu miał szczęście bo z tego co pamiętam to się zablokował w dolocie powietrza chyba. Zwyczajnie nie doleciał do tych łopatek. Wyszedl z tego tylko pogruchotany.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie