18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:15
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Avatar
Lobo24 2023-11-19, 14:33 19
To się nazywa agresywny marketing.
Zgłoś
Avatar
mesjans 2023-11-19, 14:50 13
Nie miała Adblocka
Zgłoś
Avatar
Pedator 2023-11-19, 14:54 2
Zapłaci idiotka za zniszczoną reklame to odechce się głupot.
Zgłoś
Avatar
chorym 2023-11-19, 15:00 14
Kurwa jakiego to trzeba mieć pecha że całe życie możesz dbać o zdrowie, nie pić, nie palić, biegać codziennie rano i inne chuje muje, a i tak jest szansa że zejdziesz z tego świata np przez spadającą reklame z nieba czy inną dachówkę a Zbyszek spod żabki wali wszystko co wpadnie pod rączkę, ma ponad 60 lat i jedyne co go boli to że nie ma jego ulubionej piersiówy w sklepie
Zgłoś
Avatar
mcs89 2023-11-19, 15:54 7
chorym napisał/a:

Kurwa jakiego to trzeba mieć pecha że całe życie możesz dbać o zdrowie, nie pić, nie palić, biegać codziennie rano i inne chuje muje, a i tak jest szansa że zejdziesz z tego świata np przez spadającą reklame z nieba czy inną dachówkę a Zbyszek spod żabki wali wszystko co wpadnie pod rączkę, ma ponad 60 lat i jedyne co go boli to że nie ma jego ulubionej piersiówy w sklepie



zawsze mnie to zastanawia, jak te "żule" tyle lat wytrzymują chlanie i to nie, że piją sobie dobre piwko, tylko zazwyczaj jakieś najtańsze jabole albo w ogóle jakąś mete... , korwa ja jak popłyne 4 dni pod rząd to mam uczucie jakbym schodził, mój brat w wieku 40 lat nabawił się zapalenia trzustki od co weekendowego chlania, a tu taki mietek jeden z drugim ciągnie najgorsze gówno i żyją
Zgłoś
Avatar
smc 2023-11-19, 19:08 4
Bo to są tylko ci, co przeżyli.

Czyli jakieś 10% tych, co zaczynali pić w młodym wieku...
Zgłoś
Avatar
homorek 2023-11-19, 19:25
Ale przyjebana baba.
Zgłoś
Avatar
bercisko 2023-11-20, 8:29 1
Jak na ironię pierdolnęła ją reklama czegoś związanego ze sportem (nie widziałem do końca napisu).
Sport to zdrowie
Zgłoś
Avatar
LubiewDupkę 2023-11-21, 0:58
mcs89 napisał/a:

zawsze mnie to zastanawia, jak te "żule" tyle lat wytrzymują chlanie i to nie, że piją sobie dobre piwko, tylko zazwyczaj jakieś najtańsze jabole albo w ogóle jakąś mete... , korwa ja jak popłyne 4 dni pod rząd to mam uczucie jakbym schodził, mój brat w wieku 40 lat nabawił się zapalenia trzustki od co weekendowego chlania, a tu taki mietek jeden z drugim ciągnie najgorsze gówno i żyją



Jaki morał z tego trzeba chlać naj tańsze szczochy a nie dzony walker.,dzak danielsy,chivasy xD i po problemie
Zgłoś