18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Dokumentalne Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking Odznaki
Zarejestruj się Zaloguj się

Wydaje mi się, że zmiana z 48h na 24h limitu czasu na wyjście z poczekalni była słabym pomysłem.

Obecnie dużo tematów leci do suszarki mając kilkanaście piw.

Pierwsze lepsze przykłady z brzegu:
https://www.sadistic.pl/swiatla-samochod-akcja-vt488397.htm
https://www.sadistic.pl/skuterop*zda-potracila-troje-dzieci-i-babcie-po-czym-ucieka-vt488395.htm
https://www.sadistic.pl/brazylijski-poscig-vt488186.htm

Te filmiki na bank by weszły na główną jakby miały te 48h.

Prawda jest taka, że do poczekajki wchodzą w znakomitej większości starzy i stali użytkownicy, którzy w tygodniu prawdopodobnie nie mają czasu tak wchodzić często.

Uważam, że 48h powinny zostać a ewentualnie zwiększyć limit piw z 20 na 25.

Ne...........ro
2019-02-02, 12:57
W ogóle nie powinno być limitów a za czystość poczekajki powinni odpowiadać moderatorzy :amused:

2019-02-02, 17:52
Nie potrzebujemy tutaj tematów nijakich i miałkich, skrócenie czasu do 24h przyniosło doskonały, zamierzony efekt.
Lepiej aby na stronie głównej znalazło się dziennie 5-10 dobrych tematów, niż kilkadziesiąt miernot - szkoda scrolla i czasu.
Jeśli natomiast masz inne preferencje, to polecam zacząć przeglądać dział suchary.


Miałem zamknąć temat, ale Don-Gokerro, zrobił to za mnie :amused:

2019-02-02, 20:17
Sunday napisał/a:

Nie potrzebujemy tutaj tematów nijakich i miałkich, skrócenie czasu do 24h przyniosło doskonały, zamierzony efekt.
Lepiej aby na stronie głównej znalazło się dziennie 5-10 dobrych tematów, niż kilkadziesiąt miernot - szkoda scrolla i czasu.
Jeśli natomiast masz inne preferencje, to polecam zacząć przeglądać dział suchary.
Miałem zamknąć temat, ale , zrobił to za mnie



no czyli uważasz, że system jest dobry ale jak moj temat "Adam żyła" wszedl w 24h na główną to moderator "x" go wrzucil z głównej do sucharow.

Czyli to wyglada tak - zrobimy tak aby dobre tematy wchodzily ale jak moderatorowi sie nie spodooba pomimo nowego systemu to nie wina systemu tylko wina userow, ze sie nie znają.

Nice :ok:

2019-02-02, 20:46
Tak uważam, że obecny system który został wypracowany na przestrzeni lat jest bardzo dobry. Oczywiście nie jest doskonały, ale niewiele mu brakuje.
Bez wdawania się w szczegóły, bo to skomplikowane algorytmy i tęgie głowy nad tym siedzą, ale co jakiś czas jest on modyfikowany tak aby odpowiadał bieżącym trendom.
Zwróć proszę uwagę, że wiele podobnych stron funkcjonuje zupełnie inaczej. Mam tu na myśli wybieranie treści, bo do tego chyba pijesz. Na sadistic każdy może dodać dowolną i jeśli nie narusza ona regulaminu oraz nie odbiega znacząco od profilu strony jest poddawana ocenie przez samych użytkowników. Tutaj to Wy ją tworzycie.
Nie ma ukrytej poczekalni z której jakaś klika wybiera to co jej pasuje, lub daje swoje bo uważa to za lepsze. Materiały oceniają sami Sadole i pod tym względem każdy użytkownik ma takie same prawa bez względu na staż, czy przynależność do którejkolwiek z grup.
I w sumie nie wiem po co to piszę, bo podjąłeś temat istotny, a ostatnim postem sprowadziłeś go do bóldupizmu o jednego swojego suchara.

2019-02-02, 20:50
Sunday napisał/a:


Bez wdawania się w szczegóły, bo to skomplikowane algorytmy i tęgie głowy nad tym siedzą, ale co jakiś czas jest on modyfikowany tak aby odpowiadał bieżącym trendom.



-Ej Mieciu.
-Czego.
-Co z tym tematem robimy?
-Co k***a? Jakim tematem.
-No tym k***a.
-A ch*j mnie jebie. k***a rób co chcesz i nie pie**ol tylko polewaj bo wódka się grzeje.

Algorytmy sadolowe :krejzi: hahahaha

2019-02-03, 15:24
Sunday napisał/a:

Nie potrzebujemy tutaj tematów nijakich i miałkich


Szkoda, że takie dominują na kwej... sadisticu :kawa:

Sa...........hi
2019-02-03, 16:20
Limity czasowe nie mają większego sensu, "oddzielanie ziaren od plew" jest zadaniem moderacji która powinna zasuszać tylko te tematy które pasują do tego serwisu jak ch*j do jeża. Od tego oni są, od tego są oni, od tego są.