18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Jezeli bedzie duzo piwek moge robic tematy podobne do tych.


Tak nawiasem wiem ze pojawi sie pod moim filmikiem wiele "hate" o tym ze koles mowi o Jezusie itp. Ale co w tym zlego ze wiara w cos co dla wielu z was nie ma wartosci pomogla komus wstac? Osobiscie nie zaprzeczam w istnienie Boga i nie o tym w tym filmie chodzi, chce pokazac wam sile ludzi ktorzy wybijaja sie na sam szczyt i tym samym dac wam sile.
Zgłoś
Avatar
Leniwy Leonard 2012-12-29, 22:15 3
Pamiętajcie dzieci, narkotyki to gówno... w chuj zabawne, ale gówno.
Zgłoś
Avatar
Jason-X 2012-12-29, 22:27 1
fucking junkie ....
Zgłoś
Avatar
C................m 2012-12-29, 22:49
pamiętajcie dzieci sadistic też gówno jednak mało zabawne ale coraz bardziej zabawne
Zgłoś
Avatar
takija 2012-12-29, 23:06 17
Temu ćpunowi tak odjebało że przestał brać....to jest cud!
Zgłoś
Avatar
sauerps 2012-12-29, 23:24 7
jeżeli kolesiowi wiara (jakakolwiek w cokolwiek) ma pomóc w rzuceniu takiego gówna to jestem za..
Zgłoś
Avatar
hugh 2012-12-30, 1:40 8
Dawny gitarzysta Grupy KoRn Ksywa Head ,teraz bez niego to już nie to samo.
Zgłoś
Avatar
M................i 2012-12-30, 6:38
wiara w samego siebie.
Zgłoś
Avatar
DerBerserker 2012-12-30, 6:39
up : Path of totality to skutek jeo braku...
Zgłoś
Avatar
f................7 2012-12-30, 6:46
Koleś robi to, co uważa za stosowne i ma na to środki, więc uważam, że jest to dobre, skoro daje mu poczucie spełnienia. Oczywiście, o ile mu nie odpierdalają fazy w stylu "ja jestem waszym Panem! Módlcie się do mnie", itp.

Dokonał wyboru, który nie każdemu się musi podobać, a już na pewno nie pozostałym członkom Korna. Sam byłem niezłym maniakiem tego zespołu i wybaczcie, ale to, co Korn prezentuje od jakiegoś czasu zakrawa o kpinę. Kasa, kasa i jeszcze raz kasa. A tak się z Britney Spears przecież śmiali...
Zgłoś
Avatar
Vendal 2012-12-30, 7:23
Jezus zesłał na niego tyle swojej miłości, że teraz wygląda jak on.
Zgłoś
Avatar
minusator 2012-12-30, 7:58 1
Kiedy stoczysz się i zdajesz sobie z tego sprawę to przeciętni (w normalnym tego słowa znaczeniu) ludzie tobie już nie pomogą. Odejdą bo już wielokrotnie zawiodłeś, bo mówisz (niekoniecznie zgodnie z prawdą) że nie potrzebujesz pomocy. Jednak kiedy nagle znowu jak wielokrotnie wcześniej pojawi się chęć rzucenia... oni są po to by pomóc. Pomagają bo są zorganizowani w instytucji która pomaga im uwierzyć że jest głębszy sens a zatem warto temu ćpunowi znowu pomóc. To jest całkowita bujda zważywszy na fakt jak wiele mówią o swoich śmiesznych bożkach. Nie zmienia to faktu że często są jedynymi którzy wtedy wyciągają rękę. Z tej przyczyny cała ich indoktrynacja niby to pozwala poczuć boga. Spróbuj jednak nie potakiwać ich haseł...
Zgłoś
Avatar
l................t 2012-12-30, 8:10
Nie "hate", że o Jezusie, tylko zwykły opierdol za "hate".
Zgłoś
Avatar
artiee 2012-12-30, 8:44 2
Jak można być takim durniem i uwierzyć, że bóg czy wiara mu pomogła....Po prostu doznał zerwania dachówki i tak mu się stało.
Mi bóg też pomógł - wpaść w długi.
Zgłoś
Avatar
dajerym 2012-12-30, 8:46
kosciolonline.tv
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie